• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Ahojte,
Leni si sikulka, ze strikujes :slight_smile: ale pridaj na velkosti, 5-8 mesiacov je moc na kratku dobu za cenu tvojho casu (si myslim), ale vacsie s podkasanymi rukavmi vynosis

Baby to co robite ze cez obed do Ikey?? :frowning2: Moja mala cez obed musi spat, vasi drobci nie?? Alebo idete s kocikmi?
15. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Mati, pekny domcek, ticho zavidim... mne by bolo jedno, ci dom, ci byt, ja by som dnes brala cokolvek, kde nemusim mat chladnicku na balkone :zipper_mouth:
15. dec 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimina, idem ja s Mary a ona berie Zajka. A ak sa podari, prida sa Maznacik (neviem s kym). Dokedy ti Dianka spava? Lebo my tak ci tak nevieme presne, kedy prideme do BA, a nebudeme velmi ponahlat, tak sa mozno stihneme. :slight_smile:
15. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mexx, skoro som Ta nespoznala :grinning:
No, momentalne spavame od 13.30 do 16.00, potom olovrant, obliekanie a cesta MHD = pred 17.15 nedorazím... leda ze by ste tam boli uz pred 12tou.
15. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, asi berieme najskladnejší kočík (golfáč), ale ten nám bude asi aj tak na dve veci... malý nevie spať v kočíku (ani v aute), takže si to (jeden deň vydrží :sweat_smile: ) odtrpí... :sweat_smile:
ideme sa odventilovať, tak snáď nám to dovolí... :slight_smile:

ja práve balím vianočné darčeky, teda idem baliť (už som si tu všetko nazvlákala)... :dizzy_face: :slight_smile:
15. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak ja detom nebalím darčeky, lebo pod stromom ich asi zabalene krabice nebudu moc lákať.
Dostanu asi 5krabičiek Dupla a velkáčky dostanu pribor.
15. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimina, ak pojdeme najprv do Ikey (teda ako aj Mary medzitym navrhla), tak tam budeme isto pred dvanastou. :wink:
15. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

mati, to je super, ze kupujeme domcek :dizzy_face: byvanie v panelaku s detmi pokial ma clovek susedov ako my je utrpenie :confounded:
15. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, moja skúsenosť je, že zabalené krabice sú pre deti veeeeeeeeľmi lákavé :wink:

Mexx, Magi, to by som bola rada, keby ste to stihli, aj tak tým smerom potrebujem ísť, skúsim vás pohľadať. Ale nechcem to veľmi preťahovať, lebo minulý týždeň som mala 3 takéto "jeden deň to vydrží" :sweat_smile:
15. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi máš iné det, juli,
lebo čo ja viem, tak odbaľovanie darčekov je fascinujúce oddiaľovanie očakávaného tajomstva a prekvapka... :wink: :dizzy_face:
a nielen pre deti, ale pre všetkých! :slight_smile: :dizzy_face:
15. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
macocha pre aké staré deti??? lebo zatial ich to netankovalo ked boli zabalené... ešte ked tak , tak darčekové tašky.. .lebo tašky ich moooooc zaujimajú.... to aj do igelitky keby som napchala, tak by sa to rátalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli, Dianku už od 11 tich mesiacov. :slight_smile: Neviem, dokedy jej to vydrží, ale zas staršie deti sú o to vzrušenejšie. Aj 9-ročné baby z DeD sa tešili, keď im bolo sľúbené 9 obalov na narodeninovom darčeku.
15. dec 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, máš úplnu pravdu... :wink:
ale už idem baliť, lebo inak netuším, ako to stihnem do odchodu do škôlky :sweat_smile: :fearful: :grinning:
15. dec 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mozno minuli rok, ale teraz si myslim ze Lucinka je uz dost velka aby si ju pripravila o radost z rozbalovania a Mirka sa hnet prida, skus dat raz na nieco ineho ako svoje skusenosti, ktore nemusia byt spravne.
15. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon ale nase skusenosti su s nasimi detmi... a ja darčeky davam našim detom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to ako casto? Kazdy den?? Ze vies ze situacia sa nevivija. Ty si strasne konzervativna.
15. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, a ako vieš, že nechcú, ked im darčeky nebalíš :grinning:
aj u nás je najlepšie na darčekoch rozbaľovanie :grinning: :grinning: a mimina ma teraz inšpirovala a minimálne jeden darček bude zabalený aspoň v 5 obaloch :sunglasses:
15. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon kukni do kalendara a skus odhadnut kedy posledne Lucka dostavala darčeky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cairka vsak nie len ja im davam darčeky.......... ale ja všetky rozbalujem, ked su zzabalené :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13.12 mas pravdu, ale dat darcek nezabaleny je premna proste BRRRRR, aj keby som ho mal odbalit ja tak pojde pod stromcek zabaleny
15. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to aký zmysel má 5 obalov?? akože či trhaju deti jeden alebo 5, tak žiaden rozdiel.... schmatnu a ešte aj karton - krabicu natrhnu... aspon to skusenost s inými detmi.......... a moja švagrina zas ešte aj s polkou darčeku zahodí papier :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - tiež taký typ, že vydoluje jednu vec a davaj do koša.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to ja len že ludia su rozni.........
15. dec 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, tak to treba aj správne viesť k tomu pri tom rozbaľovaní, verím tomu, že vaneske by mohla mať docela šou, keby rozbalila darček a našla tam další obal :wink:
a súhlasím zo ziconom, nezabalený darček stráca čaro...
15. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja rada balím darčeky.. .ešte v IKEA som deckám kupila aj baliaci papier na darčeky, ale zatim aj manžel povedal, že zbytočne baliť............... zatial sa priklaname k nebaleniu... ked sa situacia nezvráti, tak asi nebalime.... aj ked mna balenie laka... len zas kcem aby deti k stromčeku išli a nie ja nasilu pomaly ťahala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, moje dieťa má tendenciu rozbaľovať aj tie krabice, čo sú v obchodoch pod stromčekmi akože zabalené darčeky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: našťastie tohto roku už chápe, že to je len akože :sunglasses: proste vie, že DARČEK je zabalený v peknom papieri a skrýva prekvapenie :slight_smile:
15. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak dnes sme vytiahli Duplo.. postavila som domček.. .zahrala som sa pred detmi čo a ako.. samozrejme Lucka navigovala a vstupovala trošku do deja... potom sa lucinka išla hrať sama svoj dej (moj upravený)... no a za ten čas nam Mirka skoro zaspala... Tak zas bol plač, že som Mirku zo zeme pozbierala polozaspatú.......... :confounded: :confounded: :confounded: Len Mirka je na tej urovni v hrani ako Dominika - dávať a vyberať z nádob......... a roznášať veci po byte...... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ja niekedy Mirku až lutujem... Lucka sa snou pošalí, ale hrať sa s nou nedá....... Dominika zas je od odst menšia a Mirka o dost bezohladnejsia ako Lucinka, takže ani s Domčou ju vypustiť moc nemožem (včera dominiku zhodila a vytrhla jej pohár s vodou surovo, pri tom bola napapaná polievky a ešte to zapila vodou, ale aj tka musela Dominiku "uzemniť" a vziať jej to)........
15. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a myslis si ze Lucka nieje uz dost rozumna aby vedela ze v tom zabalenom cude pod stromcekom ju caka darcek?? To my nehovor ze ked jej to vysvetlis nepoleti z radostou pod stromcek. Maly minuli rok rozbaloval darceky a bol stary ako Lucka.
15. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nas lucka čokolady kce rozbalovať a tak.. to už pozná čo je mnam... :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zicon vieš Lucku najviac zaujima samotný stromček.............. a guli a svetielka a tak.... a ešte tá voda v miske stojanovej pod stromček..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akože ona sa už aj vyjadrila čo kce pod stromček - "kupať sa s Mirkou" - zjavne v tej miske - to sa "kupala" aj s Kikom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to som z nej mamila aký darček kce a to bola odpoved.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. dec 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok