• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
a co by ste na pripravu doporucili usmev navrat alebo UPSVaR
12. jún 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monikka22, tak usmev a navrat v pohode... priprava fajn.. .plati sa...
urad priprava o ničom, ale zadara...
12. jún 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tu po dlhom case...a hlasim, ze mam konecne vsetky urady a lekarov vybavenych, juuuuu :pensive: poteste sa so mnou. Uz sa teraz mozem venovat cele dni nasmu Cukričkovi. Neviete mi poradit, ako sa zmensuju fotky? Chcem nejake nove sem šupnuť ale su moc velke... :unamused:
12. jún 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pimpa super! tesime sa!
ja riesim zmensovanie foto, tak ze spravim print screen. Cize fotku jednoducho odfotim na ploche. A tym sa mi zmensi. Ale ja robim na macintoshoch. Na PC som nerobila sto tokov, tak neporadim :unamused: .
Pridala som fotky :wink:
12. jún 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj pimpa, orezat fotky, to mi tu baby poradili :grinning:
12. jún 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja zmensujem v Microsoft Office Picture Manager ... aj orezávam.... aj všetko...

Laculik Kiko je vydarený.... Ostrihaný je taký iný.. .nezvyk...
12. jún 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velky chalos :wink:
12. jún 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabrana je hotova :dizzy_face: idem ju pridat do albumu :wink:
12. jún 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mata to je diel z postielky??? takto to mal moj ujo... lebo u nas sa za sociku nedalo nič kupiť....... tak to spravil takto nejako..
12. jún 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nejako si to s tymi fotkami nejde, musim to nechat na mnazela, nech ma to nauci, ked bude mat trochu casu :wink:
12. jún 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,je to diel z postielky :grinning:
12. jún 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laculik, kraaasny je kiko :dizzy_face:
12. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak moja segra čaká dvojičky...
12. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daku mixka :wink: !
juli, cozeeeeeeee? sa tych dvojok nezbavis nikdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli nebude len dvojickovska mami ale aj teta :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No moja mama mi pisala...
"Ak nesedieš, sadni si.... Sediš?"
a vedela som kolko bije...
takto telefonovala moja babka mame, ked teta porodila dvojčatá...

mamka chcela dvojčatá stále... a dajak sa nezadarilo... teraz piše, že sa možno konečne dočká ozajstných na furt.... sice ako babi, ale už inak sa to nedá...
12. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj juli, tak to je novinka :dizzy_face:

veve dnes zasa perlila :sweat_smile: som robila lečo na večeru a paprika bola dosť štipľavá, tak jej hovorím, že to nevadí, že jej vyženie bacily z hrdla... a po večeri to zaklincovala, že " dobré to bolo. a už sme tie bacily vyženili?" :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiko je parádny s letným strihom :dizzy_face:
12. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam leco, to som pekne dlho nejedla, si ma inspirovala cairka :slight_smile:
12. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééééééééj, juli!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
včera som akurát rozmýšľala cestou do škôlky nad tým, že my sme tú našu mániu po dvoječkách asi zdedili po našich mamách (a ty si mi to teraz aj potvrdila :sweat_smile: ), aj ona vás dvpoch (teba a brata) vozila v dvojkočíku, aj moja mama nás s bratom rovnako obliekala, aby sme boli aspoň ako dvojičky...
a ono sa to normálne na nás prenieslo... :sweat_smile: :fearful: :grinning:
/mimochodom, Tvoja mamina šoféruje? lebo ja som aj antišofésrtvo zdedila po mojej :slight_smile: )...

mati, zábrana, je náhodou super-pochváľ jura, že je z neho normálne pat a mat v jednej osobe... :sweat_smile: :grinning:

pimpa, blahoželám, že už to máte za sebou!!! ja zmenšujem fotky tak, že ich fotím v nízkom rozlíšení (nastavím si to tak na foťáku) a potom môžem iba tie prikladať na koníka...

laculik, kiko je úžasne veľkáčksy chalanisko, normálne na zamilovanie pre baby... :sweat_smile: :wink:

veve, boduje, ako vždy!!! :grinning: :grinning: :grinning: nexch ich vyžení už navždy a bude mať konečne pokoj s chorobami... :wink:
12. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak juli, asi by ste aj vy s Kaa mali zamiesit, mozno by dvojky boli aj z bruska!
12. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laculik, ale to už by im potom nestačil ani 9miestny R-Traffic :grinning:
ale priala by som jej to... :dizzy_face:
12. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary moja mamka vodičák mala skor ako ocko... ale nešoferuje (ocko ju pusti na dialnici troška a tak občas) :grinning: :grinning: :grinning:

mary neviem ako počítaš, ale 2 dospeláci, pestunska Lucinka a 4 profi deti je spolu 7... k tomu ešt enejaké dvojky a je nás deväť... takže stačilo by :grinning: :grinning: :grinning: Ale to su len teoretické výpočty...

Ja sa zas smejem, že ako to Gita zvladne tie dvojky.. .či náhodou Karol nebude profesionalizovaný profi rodič na dvojčatá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli, ale ja rátam Tvojim štýlom... :grinning:
keď by vás bolo deväť, v 9 miestnom aute, kde dáte kočíky , postieľky a atd... :sweat_smile:
jáj, to Gita čaká?! :sweat_smile: poviem, ne?! tak to :sweat_smile: sa možno naizaj "ujde" priamo Tvojej mamine... :sweat_smile:
a to ona mala mať zajtra svadbu, či niektorá iná sestra?
a ona má nejakého stálejšieho partnera? :confused:
12. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to gita? ani ja som netusila.
12. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Juli takže Gita bude mať dvojy? :sweat_smile: ta to super ta asi budeš na nich prvá čo ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Veve tak táto na perly je hviezda že vyženili :grinning: :grinning: :grinning: no ešte že Cairka iba bacily nie aj niekoho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary do dodavky v pohode deviati... to len také kombíčka čo v kufri maju 2 sedadla su pre siedmych málo....... :wink: aj ked su 7miestne....
13. jún 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem si robiť kávu.. .kto sa pridá???
13. jún 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu je mrtvo.. ja už mám aj kávu vypitú....

Baby neporadite kde zoženiem námornícke (pružkované) oblečko pre deti? Teta zháňa pre vnučku...
13. jún 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ženy. tu je to radosť čítať. Detí ako smetí. Ja by som sa potrebovala informovať o manželoch... :slight_smile: Súhalsili sami od seba s adopciou, s profesionálnym rodičovstom? A je dnes problém adoptovať si malé bábo do jedného roka? Alebo nemám zúfať? Môj manžel sa zatiaľ na to nechce dať, ja už dlhšie uvažujem nad adopciou.
13. jún 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok