• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

trimem paluchy s vybavovanim.. bo se to caha sicko jag vozger..
19. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som brala aj na hosťovský, ale som sa pýtala, a že nie.
19. dec 2009 o 13:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, jak čo?
19. dec 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yukki Marketka je Rožnava alebo ktorý okres???
19. dec 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka sopeľ.
19. dec 2009 o 13:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jag vozger :sunglasses: sopel, draha, sopel :wink:
19. dec 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najj hejj.
19. dec 2009 o 13:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak toto som nerozumela, hoci som si domyslela, ale istá som si nebola :sweat_smile:
19. dec 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cairka, ty sikulka :slight_smile: jazykovy talent si :grinning:
19. dec 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ostatok som rozumela, moja mama bola od prešova, tak nejaké základy rozumim :wink: ale "vozger" som počula prvýkrát :sweat_smile:
19. dec 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, lebo tam maju smargel.. :wink: nareci je na vychode viacero, chapes :wink:
19. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, o pár dedín dalej už hovorili tak, že som im ani pol slova nerozumela :grinning:
19. dec 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a občas sme aj na starku kukali, že čo po nás chce :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yukki tak držím palce s Rožnovou, nech to ide rýchlo ako u mati.. ale u nas v domove su deti z rožnavy čo pol roka už na sud čakaju :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
19. dec 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki tak výpis máš za 30min.vystavený odpis ti podľa nového zak.nevydajú žiada o to súd.u nás trebalo aktuálny príjem ale ako cairka spomenula len sa založil do spisu.a u nás sa matke papier nedoručoval takže sme sa hneď zriekli odvolania priamo na súde za tri dni sme mali papier v ruke a kubko išiel hneď v ten deň aj domov.
19. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cairka,
keby si vedela ako moj mm cumi na moju babku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ja mam stastie, ze mam tolko skusok z dialektologie :grinning: , inak by som na celu jeho cumela ako puk :confused: :grinning: oni doma hovoria goralsky :wink:

Juli, to ozaj :cry: :cry: :angry:
19. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Kubka ste mali do pestu? NIe, do ado, ze? bio boli ucastnici konania? :zipper_mouth:
19. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak to Ti goralštinu nezávidím mm mi pred chvíľou pustil zostrih z poľovačky a športového dňa spievali si po goralsky šak ja tomu nerozumiem ani slovo no tak len trošku dačo možno.
19. dec 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marketka, ked hovoria po goralsky je to ok, ale ked zacnu "po slovensky" a tie ich slova len poslovencuju a k tomu ich pouzivaju v uplne inom kontexte, to ma ide slak trafit. ta goralcina je uplne v pohode v porovnani s tymto :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oslava pomaly za nami,sviečky sfúknute
bola to rozprávkova oslava :slight_smile: :slight_smile:
19. dec 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... bola som takmer cely den mimo.. genralka pred ajtrajsim ninusinim vystupenim aj spev aj tance.. doobera vainocne tvorive dielne.. a este som bola na spoved a potom u nasich sme boli.. krasne snezi.. uplne rozpravkovo je..

Lenka ak este nieco nemas napis mi na skype

prcitam si vas a napisem..
19. dec 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
o malickej, co sa nasla... a ze rocne maju 10 anonymnych porodov.. v Nitre... :pensive: ... na to sa mi zda,ze sa poradovnik az tak nehybe :sweat_smile:
http://nitra.sme.sk/c/5161397/najdenemu-dievcatku-urci-meno-sud.html
19. dec 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bola som v obchode na chlebik a pomarance, a kupila som playmobil figurky za 2e :slight_smile:
19. dec 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, pampers 99 ks za 22, 9 je dobra cena, ze? :confused:
este asi zbehnem :confused:
19. dec 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenkove hlavne j pampers nemusim - su parfumovane!!!!!! - dalsia zbytocná chemia na detskú pokožku

pre mixku: kukla som ceny pozemkov na mesiaci, nepišu či su stavebne , ale cena suprová :wink: - http://www.lunarna-ambasada.sk/online-obchod/pozemky-na-mesiaci.html
19. dec 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli a ktore pouzivate vy? a vsetky su parfumovane? a mozes mi dat nejaky tip, tu su lacnejsie ako u nas, tak nech si pozriem.. dakujem...
19. dec 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove, ja som tiez nikdy pampersky nemala. najprv som kupovala fialove tesco a potom som presla na rakuske
19. dec 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nech sa paci, mozem ist na mesiac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa páčia Libero - tie u nás nedostať - som ich dostala,a le v podstate hlavne je aby boli tie kvalitnejšie negumove, ale také ako papierové :grinning: :grinning: :grinning: Pampersy su teraz si všetky parfumovane - harmančekom alebo aloe vera . Aj ked su ešt biele baliky a tie neviem aké su, tie predtým neboli. Ale aj harmančekové a aj aloe vera sú tenké. my na noc Domči už Pampersy nedavame, lebo sme museli o polnoci prebalovať.... :angry: :angry: :angry:
19. dec 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mixka
vy ste sa mali stahovat pred Vianocami, nestahujete? alebo ste uz na domceku? :grinning:
19. dec 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok