• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
nie sme lenkove, stahovanie bude zaciatkom marca, lebo papierovo sa to skor proste nestiha. kataster cez sviatky nepreacuje a pod... skratka musime vsetci pockat kus dlhsie, ako sme chceli :confounded:
19. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mixka
no teeeeeeeeda.. to mi je luto,ale na jar vam tam bude lepsie :slight_smile: :slight_smile:
19. dec 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,, som unavená ako pes,,, ale spokojná,... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dec 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cawte
19. dec 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fialove tesco plienky su super
19. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zicon fialové sa už nerobia sú zelené. :wink:
19. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, mišo je perfektný :grinning: aký úžasný vankúšik :dizzy_face:
19. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mišo je starý terapeut.... :dizzy_face:
19. dec 2009 o 21:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte! je tu eše niekto?
ja som práve "dopiekla" vianočné (nepečené) koláčiky a dobrotky (na medovníky som si len nechystala cesto, lebo tobiko ma prosíkal že aj on chce so mnou robiť medovníčky (babke vehementne už asistovala veľmi mu to tiež aj šlo a strááášne ho to bavilo), tak medovníčky necháme na zajtra poobedie a ostatné som robila teraz večer (keďže sme sa O ôsmej vrátil z podkrovia, kde sme zase trošku niečo porobili :wink:
a kúpili sme dokonca aj (živý) stromček-pri tescu (tatik odmietol ísť so mnou do Ikey len kvôli stromčeku, ani nie tak kvôli vzdialenosti, ale kvôli množstvu ľudí, čo tam určite sú celý deň a teda aj robote v podkroví), taký šikovný,ale hustý 1,2 m (aby som ho mohla dať hore na stôl-kvôli nášmu pobehajkovi, pri ktorom by stromček na zemi asi neprežil, mimochodom, prvýkrát máme doma chodiace babulko na Vianoce (doteraz boli všetky-okrem našich dvoch-samozrejme, bábätká ešte len sediace, al. ležiace a teraz je prvýkrát drobec posunovač :sweat_smile: )

leni moja, tebe sa to už blíži :fearful: :dizzy_face: ... kedy cestuješ home? :confused:
19. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, krasne fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary
v utorok :dizzy_face: :dizzy_face:
mm pride zajtra vecer, potom v pondelok vyzdvihnut mojho brata este na letisku :grinning: no streeeeeeees trosku, ale tesim sa na nich, a pojdeme na SK spolu :dizzy_face: a v utorok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a potom o tyzden v pondelok, hadam IA :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face:
19. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magi, vas tatik sa velmi dobre rozhodol, v spravach ukazovali totalne prepchate parkoviska a na jedno volne miesto cakalo vo fronte 6 aut :rolling_eyes: na hlavu uplne :rolling_eyes:
19. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yukki

Miso je uzasny, s Kika ako skace z parapety :grinning:
19. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw, blazni.. :confused: ale ja som dnes sa cudovala ako je vsetko lacnejsie, hracky, vsetky mozne darceky este aj papiere na balenie, vsetko... :zipper_mouth: a ja uz mam vsetko nakupene, aj som trosku lutovala :wink:
19. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme. Rodinka úžasných :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: občas jak v pralese to u nás vyzerá.
19. dec 2009 o 22:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove, ja ked som to videla, tak som vobec nelutovala, ze sme boli doma :grinning: by ma piclo na mieste urcite :grinning: a to ja som este za volantom kludna, ale MM by penil a nadaval po 2 minutach a na vine by som bola pochopitelne ja, ze som ho do toho naviezla :grinning:
19. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mixka
vinnik sa musi najst :grinning:
19. dec 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mikxa, tak to si ho (môjho mužíka) teraz maximálne potešila a pozdravuje ťa :sweat_smile: :wink: ,
správy sme nepozerali (lebo sme ešte boli out), ale teda -ako vždy- fakt to teda správne odhadol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :rolling_eyes:
ale musím povedať, že som si to v momente, ako mi povedal argument, že nejdeme, uvedomila a ani som nenaliehala, lebo som si domyslela, že asi má veľkú pravdu o tých davoch v nákup. centrách...
to ja už nejak extra nemusím... ja som si povedala, že keď nič, tak vytahneme (opäť po niekoľkých rokoch) náš umelý...

jáj, leni, no máš to husté, ale ten výsledok a očakávaná radosť ťa "potiahne"... :wink: :slight_smile:
ja som mala tieto dva týždne také hektické, že každý deň niečo, ale som si hovorila, že ten poseldný vianočný týždeň už bude fraj..., ale hneď pondelok asi opäť začnem hekticky a bolestne v zubárskom kresle (bez obejdnania) ako akútny stav (ešte že som si stihla dať včera urobiť ten RTG snímok) a zrejme ma neminie "vyťahovanie" nervov z toho zuba... :astonished: pomoooc :astonished: ...to bude ukrutná bolesť... ale radšej pred Vianocami (aj keď natesno) ako cez sviatky... :pensive: :rolling_eyes: :confounded:

a mimochodom, v čase najväčších bolestí (v noci) čítam Chatrč a som uensená...kto nečítal...odporúčam... :wink:
19. dec 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mary my sme pred rokom mali strom na zemi a v pohode a tento rok tiež tak... samozrejme dole len nerozbitné ozdoby... :wink:
19. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uensená=unesená... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
ostatné preklepy sa dajú domyslieť :sweat_smile:
19. dec 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki tak Kika sa fakt nezdá :wink: fotky pekné, torta tiež, :slight_smile: snehu máte požehnane aj u nás teraz sneží a dosť veľa zajtra sa ideme sánkovať.Tešíme sa jak malé deti sane nachystané aj popruhy na hava.
19. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to neriskujem...ide na stôl a ešte sa tam bude aj nádherne vynímať...
Zajko zhadzuje-sťahuje-ničí-rozbíja-vyťahuje VŠETKO, čo mu príde do cesty(!), stromček nerisknem (aj keď len s nerozbitnými ozdobami...), určite nie na zem...teraz nie... :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
jemu sa ešte nedá ani nič vysvetliť (predsa o rok to už bude inak, aj mu povieš, aj vysvetlíš, ale teraz? on je skrátka ešte maličký talianik s tronádom mixknutý :sweat_smile: :grinning: )
19. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tornádom ( :astonished: :grinning: )...

u nás tiež dnes pekne poprášilo,ale na sane to ešte stále nie je... kiežby ešte v noci posnežilo, zajtra by sme išli kompletne na sánkach (do kostola) to by bolo vzrúšo!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a najväčšie asi pre mňa, som hotová zo snehu a keď sa v ňom deti vyjašia (keď už nemôžem ja :sweat_smile: :grinning: )
19. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
magi ked sme to zvladli my pri tých dvoch.. .a teraz si trufneme pri troch... a to mi ver, že Mirke možem rozpravať nonono dookola a rehoce sa mi do ksichtu... .ale myslim, ž elepie na zem,a ko nad zem do výšky akej dosiahnu...... to už by musel byť fest vysoko.....
19. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, veď uvidíš po sviatkoch...možno práve vďaka Mirke budet stromček zdvíhať 5x zo zeme...
ja nemám čo riešiť, nepotrebujem byť stále v strehu, čo sa stane...malý na stôl ešte nedosiahne, takže fakt neni o čom... :sweat_smile: :slight_smile:
a dokonca sa teším, že ho budeme mať na stole, na tom istom, kde budeme aj večerať...bude to také "na dosah"... už sme to tak raz mali (ešte na byte), ke´d bol Tomi malý a bolo to fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem mrknúť yukkine fotečky... :wink:
19. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sneží a sneží mm ide popratať pred bránou. :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supéééééééééér fotečky!!! :dizzy_face: :sweat_smile:
tomu sa hovorí: "zachytenie miznúceho okamihu"... :sweat_smile: :wink: :grinning:
pozerám, že už máte v izbičke aj postieľku, už čaká na Markie? :confused: :dizzy_face:
19. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už dokonca sneží aj u nás, ináč celý deň nesnežilo :sweat_smile:
magi, my sme dávali stromček v starom byte na stolík, kvôli psici a bolo to pekné :wink:
a minulý rok už v novom byte sme mali na zemi, ale priviazaný silonom o garnižu, teraz pre istotu asi tiež priviažeme
19. dec 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak, Magi, už sme ju pozliepali...aby si Kika kus zvykala na to že bude M.... zatiaľ je to prefektné cvičebné náradie pre kiku :sweat_smile:
19. dec 2009 o 22:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok