• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
to len u tých, ktorí nevedia variť s deťmi, moje dieťa pri ničom nebýva zavreté vedľa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som písala o nás a mojom dieťati :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2009 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
my tiež nezatvarame deti vedla... vsak pisem, že tu žijeme v obývko-spálno-kuchyni :wink:
22. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
to ste mi radily vy zavrieť ich vedla s mužom
22. dec 2009 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nie zavrieť, len nech sa s nimi hrá. nemusí sa zavrieť ba ani zamykať.
22. dec 2009 o 23:03  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no to sa tak moc neuvari yukki ........ :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2009 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No, keď sa nedá, tak sa nedá. Dobrú noc všetkým! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2009 o 23:09  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a sme na začiatku :sunglasses: :grinning: :grinning:
22. dec 2009 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem aj ja, dobrú noc
22. dec 2009 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cairka súhlasím stebou keď chceš riešenie sa nájde stále.
Ja mám dvojizbový byt ale v druhej izbe deti samé nenechávam potrebujem ich vidieť takže sa hrajú v obývačke kuchyňu mám takú malú že dve dospelé osoby sa v nej zrazia taktiež varím prevažne na zadných horákoch tiež mi točia kohútikmi na plyňáku ale nepotrebujem v kuchyni asistenta manžela buď varí on (cez víkend) alebo ja v priebehu týždňa.
je pravda že ani mm nevie variť keď mu deti pobehujú okolo nôh ale to je tým že nemá spôsob ako ich zvládnuť a bezpečne navariť. :wink:
22. dec 2009 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ja podla toho čo varim... ale neexist aby som mala na prednom horaku čosi a robila pri stole čosi.. to proste ee...
22. dec 2009 o 23:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
či je asistent v izbe alebo nie... pretože na to stačí moment...
22. dec 2009 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dobru noc. Zajtra máme Vianoce... :wink: idem ja do hajan.
23. dec 2009 o 00:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dobre rano.. Tu sa stale spi?
23. dec 2009 o 07:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
v Ke prší je trocha poľadovica ráno o 5 som sa vydala na cestu pešo a autobusom(2 zastávky) do Hypertesca mali veľký a pekný výber ovocia a zeleniny ľudí asi len 20 takže to bolo šup šup o 6 som už bola doma.Stretla som susedu v bráne tá si o mne musela teda myslieť že trafená už o 6 z tesca. Ale už ma nikto do obchodu nedostane akurát som zabudla kúpiť iskru ale to nech mm kúpi po ceste z práce. :wink:
23. dec 2009 o 07:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Lucka tu papá sušené slivky - nejak jej zachutili :grinning: :grinning: :grinning: Som kupila polkilovú pixlu :grinning:
23. dec 2009 o 07:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile:

juli, strasne :pensive:
23. dec 2009 o 07:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mixka ty si nabrala nový image - bez kočiek, nie ružová...... to si ako agent v utajení.... :sunglasses: :grinning:
23. dec 2009 o 07:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 07:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jeminku mne už hrabne z "ide vlačik ši ši ši" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Už v takú rannú hodinu Lucka zavelila "Ide vlačik ši ši ši pusť" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: A jak keby to nestačilo po dvoch tonoch zavelí "Silno pusť" - tj hlasitosť s ajej zdala slabá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak mi treba... Lebo jej takévoloviny púšťam... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 07:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
iank huby nemusim zhanat... rano mi pride donaška s hubami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - no niektore mamky su suprové :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: O hodinku tu budem mať trošku sušených hub Karolovi do kapustnice :grinning:
23. dec 2009 o 07:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak. Prší do toho množstva snehu, teplý jarný dáždik. Od skorého rána sa snažím odhrabať dom a povoziť ešte aspoň kus dreva pod strechu aby to všetko nebolo namoknuté ako huba. Kika ešte spí, nespala v noci. Ani ja. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ad článok Maty: Sudkyňu/sudcu aj sociálnu znehybniť, aby bola odkázaná na iných a polložiť doprostred osady. Aby si zažili kus pocitu aký má teraz Maty.
23. dec 2009 o 08:03  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Aj u nás prší... :confounded:
23. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Resp. leje :confounded:
23. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No myslim ze Lucinka je na opery Wagnera primlada
23. dec 2009 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inac na kapustnicu je uz trosku neskoro. Aby bola dobra treba ju minimalne 3 krat prevarit
23. dec 2009 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inac aby sa usadil ideme robit zemiakovy salat z 5 kg zemiakov, ale ked krmime regiment tak co. A Vy tiez vianocujete spolu ako rodiny.
23. dec 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko. aj tu leje ako z krhly a po snehu ani pamiatka...
zicon, ešte neviem, ako budeme vianocovať...plánovali sme doma, ale teraz sa nám nejako plány menia :confused: ale ešte neviem, ako to vypáli :wink: ani sa mi moc z domu nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2009 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré predvianočné ránko! :dizzy_face:
tak my sme v plnej zbroji (so "všetkými" deťmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ), len bez tatinka :rolling_eyes: ...
dnes mám na pláne ostrihať chlapcov (ozaj zajka som strihala so strojčekom v nedeľu a teraz je-vyzerá ako úžasný vrabec, a držal celý čas ako "hluchý dvere", ani sa nepohol, ani nepípol :sunglasses: :sweat_smile: ),
pripraviť obrusy, ozdoby, stojan (na večer) a už len "čakať"... :sweat_smile:
von sa moc nedá ísť, lebo je tu total morko, asi aj leje a zamračené, takže tma ako v noci (normálne svietime ako večer) :rolling_eyes:
23. dec 2009 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zicon, my vianoocujeme každá rodinka sama (a potom po večeri sme sa zvykli všetci stretať u rodičov, ale to teraz pri deťoch už akosi nestíhame) a potom na druhý deň (25.) sa stretáme všetci u našich na obede, ďalší deň zase u nás... :slight_smile:
aj keď, mne by sa páčilo (teoreticky) vianocovať všetci ako rodina, ale prakticky sa to moc nedá zrealizovať...
23. dec 2009 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok