• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

29. apríla 2017 
25. dec 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže bez šance nejaký film
25. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas krpec sa na vete Matysek se posral uz 30 min rehoce
25. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nie a nie spat
25. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc. :wink:
25. dec 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak mne sa dnes ráno podarilo vysipať krabicu lineského :frowning2: :cry:
26. dec 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

ja len na rychlo na obed k nam pridu nasi a sestry + jedne buduci svagor.. tak chystam ... samozrejme kazdy chce ine.. tak robim kacicu s loksami a knedlou kapustu a rezne a pyre a este lososa.. a detom polievku a otcovi a muzovi kacaciu pecen... ma trafi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dva druhy salatov k jedlu...

a poobede cakame zasa sestru s muzom a detmi... ale buduci tyzden budem zasa ja chodit po nastevach... tolko som ich poslubovala.. ze neviem neviem..

vcera sme mali jaslickovu a stale nieco... chceme sa ist este korculovat na klzisko...

pozerali sme vcera poobede ten novy film Avatar... naozaj nadherny doporucujem
26. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja len tak narýchlo, reku musím vás (skoro po dvoch dňoch) apsoň pozdraviť :fearful: , teda chcem... :sweat_smile:
tak ajojte, pekne sviaktujte aj naďalej, my práve chystáme obed, tiež prídu naši a poobede druhý brat s celou babskou rodinkou (včera bol prvý :sweat_smile: )...
tak sa tešíme...

včera som skladala do poldruhej v noci (teda do dnes) moje ježiškovské puzzle (900 anna gedes) :sweat_smile: tak som sa vám ani neozvala..., ale polepším sa... :grinning:

papa!
26. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja dnes večer mám stretko z gympka po 10rokoch, čo sme skončili, resp. už 10 a pol :fearful: :fearful: :fearful: Inak sme celý den domka dnes.. Ked budu deti hajať, tak muž skočí k svojej mame po kolačiky a zbytky proste, lebo jeho mama to neodhadla a včera boli také hody u nej a napriek tomu sa asi koooopec zvyšilo... :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak Lucinka už treti den po sebe poobede nespí a zjavne jej to nechýba :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Za to mne už začína to riadne chýbať :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poobede tradicne k nam na kolacik dorazy cela familia. Ja xcem lezat pred bednou od rana a kukat filmy :frowning2:
26. dec 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikdy sa my moje vianocne prianie nesplni
26. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo ze by ciastocne? Vsetci uz odisli vyhlasujem protestne tv povalovanie
26. dec 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
my sme vcera mali navstevny den, dokonca sme aj v bare boli ako slobodni :wink: potom u nas spali moje kamosky, super bolo :wink:
a dnes sa len vyvalujeme, boli sme len v kostole :grinning: a kukame s mamkou telku ona na gauci ja na sedacke a pokrikujeme na seba "dobre sa ti lezi, mamka, dobre? Dobre dcerenka, dobre!" :grinning: ako Matko s Kubkom, "pasies, Kubko, pasies? Pasiem Matko, pasiem " :grinning: konecne pohodaaaaaaaaaaa a este aj "Ako vytrhnut velrybe stolicku" bolo, moj najmilovanejsi film :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dec 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
leni, tak si to užívaj, už dlho tak nebudeš ležať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my sme sa váľali 2 dni a dnes sme využili, že konečne neprší, doobedu sme boli korčuľovať a poobede sme sa šli tiež prevetrať :sunglasses:
26. dec 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes to tu teda "žije" :stuck_out_tongue_closed_eyes:...a to sa nudím, kubko spí, mm v robote, v telke prd, spať sa mi nechce, knihu, čo som dostala na vianoce už prečítaná, mám upratané a navarené...prosím vás, čo robíte, dajte nejaký tip :wink:
26. dec 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, obžierame sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dio,
dik za tip, ale mne už ani nechutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si dala na večeru pomelo a mám dosť...neviem, či som ti písala, ale ten tvoj namiešaný receptík proti kašlu vtedy zabral, ďakujem :slight_smile:
26. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
dio Ty máš nejaký špeci recept na kašeľ? aký?

jani ja som tiež prekvapená že tu nikoho nie je :frowning2:
26. dec 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marketka takže ešte raz: sirupy Calcium Chloratum a Thymomel zmiešame v hrnčeku nalejeme späť do flastičiek a uživame 1-2lyžičky 3krat denne deti podla veku a dospelý jednu polievkovu lyžicu 3krát denne, druhú flaštičku odložíme v chladničke na inokedy :grinning:, pri dlhodobých kašloch užívame dva týždne a potom týždeń prestávka a znovu dva týždne...recept od staručkej lekárky zo Sp. Belej
26. dec 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Som tu nová a potrebovala by som radu.Chcela by som si vziať dievčatko do pestúnskej starostlivosti.Je to dieťa z našej rodiny,jej mama nemá veľký záujem o jej výchovu.Chcela mi ju dať len tak,že mi na ňu bude platiť a ja nech sa starám,nakoľko som rozmýšľala nad profirodičovstvom.
27. dec 2009 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko ženy!
Markétka, Vy ešte furt kašlete? či už zase?
Na pobyt Orava asi pôjdeme bez snehu :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....pozitívum je, že sa nepotrepeme spojmi s dvomi súpravami lyží. :confounded: :unamused:
Adelka to sa tuším volá nejak ináč ako "pestúnska" keď je to v rodine... Baby stadeto Ti iste poradia.
27. dec 2009 o 07:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breeeeeeeeeee ranko po prezurovanej noci :grinning: som sa bala ze rano nevstanem a ejha, nemozem spat :rolling_eyes:
27. dec 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno,
aj ja som v noci "žúrovla" - kubka už začínajú chrastičky svrbieť, tak som podchvíľou fúkala, hladkala a mastila, aby som mu to ako-tak zmiernila....mladý ráno vstal o 6:30 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: a úplne svieži a ja ledva ťahám nohy za sebou :rolling_eyes:
27. dec 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko. Tak ja už som tiež akotak sa z postele vypratala... Prišla som domkov o polnoci a v posteli ma ten nas poklad čakal... Ale spinkal až do polosmej, tak je fajn :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. dec 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bree rannko dnes v sluzbe cize TV cely den
27. dec 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :rolling_eyes:
nám urobil budíček dedo o siedmej - prišiel z nočnej, išiel venčiť psicu a zabuchol si kľúče...väčšia sranda je, že zistil, že sú v zámku... takže už zburcoval aj švagra a rozmýšľajú, ako otvoriť bezpečnostný zámok :rolling_eyes: a ja som jak mechom udretá...a veve unavená a dnes nebude spať poobede, lebo máme ísť na obed k segre ...perfektne načasované :angry:
27. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, zicon, ako na zavolanie :sweat_smile: prišli by hasiči otvoriť cez okno? platil by sa výjazd a koľko cca?
27. dec 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posli Ip o oc sa jedna, alebo volaj.
27. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslal som cislo MT cez IP
27. dec 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok