Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
7. jan 2010

no...diabolské iskričky.

lenkove
7. jan 2010

Dievcata
pisala som Mary sms a odpisala mi, ze je to za nou 😵 odpisala celkom sudne, takze asi bude v poriadku 😵 x

yukki
7. jan 2010

Paráda! Ona je silná, za chvíľu už bude doma pri chalanoch! 🙂

brulka
7. jan 2010

yukki no zive su isto obe dost 😀 😀 😀 vid maly sandokan ako skace z okna 😉 ale take iskricky maju iba dobre srdiecka ja vzdy vravim ze oci sa vedia tiez usmievat 😵

uf chuda mary 😔 ale aspon to uz ma za sebou 😉 a domka ju caka dokoncenie podkrovia aspon ma krasnu motivaciu 😵 . ja sa zubarov bojim asi najviac na svete 😖

tulenka
7. jan 2010

Tofik, to si teraz umelá inteligencia 🙂 .
To ja by som sa mala na blond, aby som zapadla do nesej rodinky. ked som mala foto s maly maznacikom od maznacikovcom, tak nase baby pri nas vyzerali ako cudzie 🙂

lenkove
7. jan 2010

nasa pri nas bude jasne od suseda 😉 😀
my sme blondaci a ona hneduska.. ale pockajte, sekundu... dam novu foto, 🤐 🤐 🤐 🤐

cairka
7. jan 2010

tuleňka, proste vám chýba ešte taký "maznáčik" , baby pomaly odrastajú 😒 najvyšší čas 😀

magi bude isto v pohode 🙂

brulka
7. jan 2010

leni 😀 😀 😀 neboj o nejaky cas vam budu vsetci vraviet ako sa na seba podobate 😉 nechame sa prekvapit a deti vedia casto tak odkukat gesta a sposoby az sa nakoniec nadobro podobaju na rodicov 😵 🙂 😀

tulenka
7. jan 2010

Cairka, daj pokoj, uz aj Yukki ma s tym podpichuje, co si pocnem, ked uja tulena porazí 😀 . Len Bebe stále spomína malého "maznáčika",

lenkove
7. jan 2010

Brulka
ja som mozno divna, ale mne sa zda, ze sa s nou naozaj podobam 😅 mame rovnaku sanku a bradicku, vies po babke Irenke 😀

tulenka
7. jan 2010

Jeeej,Lenkove, to je krásne. A zevraj sa vo vasom kraji dlho caka....

brulka
7. jan 2010

nadherna je malicka 😵 😉 😵 a aka sikulka uz vie sediet a ramovat kocky 😀 😀 😀

lenkove
7. jan 2010

no, ked vezmes aj romciatko 😉 tak sa necaka vobec 😉 a este si pamatam ako som sa zastrajala za babatko malicke, tebe som o nom pisala 😵 a to uz slecna velka 😵

lenkove
7. jan 2010

dakujem vam.. 😵 😵 moje dievcatko to je 😵 😵 😵 a inak riaditelka vravela, ze je to "riadne zive dieta" 😀 😀

lenkove
7. jan 2010

Yukki
mozem mazat?? 😀 videla si?

yukki
7. jan 2010

ne čakaj

brulka
7. jan 2010

no leni vobec sa mi nezda ze si divna mne sa tiez zda ze sa na seba podobate 😵 😵 😵
a mala je fakt sikulka ze uz vie sediet. kamoskyn drobec sa najprv naucil stvornozkovat az potom sediet 😉 mala je fakt super na svoj vek - to bohuzial nie vstky deticky z DD dokazu 😔 to velmi vidno ci je babo v DD alebo u profi!!!

yukki
7. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......

je krásna.

môžeš.

tulenka
7. jan 2010

no ved o to ide, ze ked uz taketo dievcatko islo az vam na konci zoznamu.... tak to su bud niektori prilis narocní alebo maju tetule blby system prace. U nas svetlejsie romciatka ponukaju ako biele. Maju napisane ze mama hnede vlasy, hnede oci.,otec neznamy 😉 🙂 .Teda neviem, ci vsetky, ale napr M. to tak mal ..a hned to ide rycheljsie, ked to ti rodicia vidia ako ked je len v papieroch napisane , ze romske

lenkove
7. jan 2010

no ved to, Tulenka... nam nasu dali ako romsku, a uz bola v celoslovenskej databaze a teta v Navrate sama cumela, ked ju videla, ze aka je svetlunka.. papiere mala biedne, ale nastatie nam ich "povysvetlovala" tak nebolo o com 🙂 a kto je M.? 😕 "vas" chlapcek? 🤐 🤐

len mm ju ale este musi "vidiet" 😀 ach, ti chlapi!!

brulka
7. jan 2010

tulenka pravdu mas vela ludi sa zlakne ked pocuje romske alebo poloromske a zo strachu sa radsej ani pozriet nejdu. a pritom niektore poloromske detusky maju modre ocka a hnede vlasky a nik ani netusi ze v nich prudi romska krv 😉. ale kazdy musi vediet co dokaze akceptovat aco nie...bohuzial ma vela ludi predsudky...a pritom su to take krasne deticky s iskrickami v ociach 😵 😵 😵

tulenka
7. jan 2010

Mirko

maznacik007
7. jan 2010

ahojte... ja mam cely den rozbehany... ale tak po ocku som precitala...

lenkove
7. jan 2010

ja neviem ako tetule po uradoch, ale asi nemozu povedat, ze nie je romska, ked to tam pise 😕 a vacsinou vsetci, fakt tu v nasom kraji chcu biele a o inom ani pocut.. 😕 az na vynimky, ktorych je nastastie dost 🙂 😉 😵

a sikovna je, ze aj spapa sama rozok a piskotku 🙂 😵

brulka
7. jan 2010

jeeej maznacik ahoooj. teba tu skoro ani nevidiet 😔 si nejaka velmi rozbehana! ako sa mate? co deticky zdrave su?

cairka
7. jan 2010

tak, tak, u nás sa na rómske nečaká...

ono asi nemôžu zamlčať už len preto, že je stále riziko, že ako bude rásť sa bude meniť viac rómsky...nemusí, ale môže...

brulka
7. jan 2010

leni ved psikotka je silna motivacia 😀 ono je ako segrina dcerka ta sa tiez rychlo naucila sama papat lebo sa jej cakat nechcelo kym segra obsluzi jej braceka 😀 😀 😀

lenkove
7. jan 2010

Brulka
no ludia sa fakt zlaknu, vid nas 🤐 🙂

brulka
7. jan 2010

cairka klamat by urcite nemali. ale na priprave by mali ziadatelom vysvetlit ako to je. si myslim ze keby mali ludia moznost taketo deticky spoznat osobne tak by tolko nevahali a nestrachovali by sa 😉

brulka
7. jan 2010

leni 😉 no vsetko je tak ako ma byt 😵 😵 😵 velmi ale velmi sa tesim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre