• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
ahojte,
gerdusha,pre ziadost si treba ist na okresny UPSVaR,ale vypisana ziadost sa posiela na krajsky,a aj neskor sa kominikuje s tetou na krajskom urade...teda aspom u nas je to tak...som sice z okresu Partizanske,ale vsetko som riesila s tetou v Trencine...takze ak nebyvas v krajskom meste,tak ta teta v mieste bydliska ti moze tak akurat formular ziadosti podat :wink:
a dietatko si mozes vybrat odkial chces,nielen z vasho mesta... :dizzy_face:
7. jan 2010 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenka :frowning2: :frowning2: ....viem ze ti je smutno ale ber to z tej lepsej stranky....ze toho 13-nasteho je to na istotu.....potom to si to nahustite a mate dievcatko doma :wink:
7. jan 2010 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahaho, Smejka :grinning:
alebo si podame ziadost na sud hned a basta fidli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2010 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze sa to neda velmi nahustit, ale je ustretova, tak to bude ok, vo februari verim je nasa :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mata2, velmi pekne dakujem za reakciu.
7. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gerdushka, a ta pani robi na tom oddeleni kde patris? da sa to "zjemnit" aj tak, ze si date pripravu inde v Navrate alebo Usmeve a budes s nou mat minimum docinenia :wink:
a ak sa ide podla "poradovnika" dietatko je z vlastneho kraja, nezalezi na DD :slight_smile: podla toho, kde maju deticky ako chcete vy :slight_smile:
7. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenkove, ta pani ma asi na starosti vsetkych zaujemcov, to ale naozaj neviem.

a este by ma zaujimala jedna vec. mame si podat ziadost uz teraz, ked sa budeme v lete stahovat? moj manzel tvrdi, ze tety sa pridu pozriet kde a ako byvame a my budeme mozno prave v procese stahovania sa. mame naozaj radsej pockat az sa prestahujeme? ale to moze byt este 6-9 mesiacov..skor tych 9...
7. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gerdusha, kludne si dajte žiadosť aj teraz... My sme mali 2-izbák, a keď sme riešili, že budú dvojičky, tak sme museli / chceli kúpiť dom,,, a teraz sme v dome a sťahovali sme sa len pár dní pred vianocami... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. jan 2010 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahaaaa...no parada. dakujem!
7. jan 2010 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenkove a z ktoreho dd je princezna?Mozes do ip.
7. jan 2010 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, ale 13. bude veľmi šťastný deň, oplatí sa počkať :wink:
7. jan 2010 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
smejka, blahoželám fešákovi k narodeninám... :dizzy_face:
7. jan 2010 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cairka
si zlata, daku... :pensive: nejako to uz len dopadne.. :pensive:
7. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenkove, neboj, už len pár dní... to ubehne rýchlo a potom... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jan 2010 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a potom ide manzel na mesacnu sluzobku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: a to sme mysleli, ze ju dovtedy budeme mat doma aj zvyknutu :cry:
ale inak pohoda :slight_smile: porod pride ako chce a potrebuje dieta a nie mama, no nie? :grinning: :grinning:
7. jan 2010 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
thera, no toto snád bude medzi tými 20% veštieb, čo jej nevyjdú :unamused:
7. jan 2010 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alebo sa odvtedy čo to predpovedala zmenilo zmýšlanie ludí....a nedopustia to....
7. jan 2010 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cairka my sme šťastne dorazili domov, ale ešte sme mali oslavu a stretnutie rodiny :wink: tak som Vás nečítala :slight_smile:
7. jan 2010 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tulenka, špeciálne pre Bekinku pridal Kikin ocko fotky... (aspoň že Kiku vzala po tých pár dňoch na vedomie ako dievčatko! :grinning: :grinning: )
7. jan 2010 o 14:03  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Yukki, dik, ukazem jej vecer, teraz je s "ujom Maskom" a ja sa rozculujem v robote.
7. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neverím. Nezdá sa mi, že sa vieš rozčuľovať. :wink:
Prajem česť práci!
Ja som si dnes povybavovala nejaké z tých potvrdení, čo bude treba priložiť k žiadosti o pestu. Počujte, keď som istý čas poberala aj dávku v hmotnej núdzi 29eur..., ani nie celý rok, tak aj to si mám dať niekde potvrdiť? Lebo prakticky poberám len rodičovský a prídavky, momentálne, a to je môj príjem...skutočný. :confounded:
7. jan 2010 o 14:28  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, Vange sa nevyplnilo viac vestieb :wink:
7. jan 2010 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenkove už sa Ti to kráti....a potom už rovno daj aj fotečky, lebo ja som vtedy nevidela a som veľmi zvedavá! :dizzy_face:
Tu je ináč dosť veľa snehu a furt sneží. Tiež viac, ako na Orave.
7. jan 2010 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Yukki
:sunglasses: to istotne.. inak, vies ze sa na teba M. podoba? :wink: :slight_smile:
7. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
M?! No ja som zatiaľ zistila čo sa podoby týka že nám obom uteká pravé oko k nosu.... :sweat_smile: :slight_smile:
Ale tak jasné...jasné, že sa podobá, veď je moja, nie? :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
7. jan 2010 o 14:56  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No Yukki, ved to to :grinning: :grinning: sice som si to oko nevsimla, ale ked vravis :slight_smile: :grinning: a nech ju mas cim skor doma :dizzy_face:

a ja uz mam aj kocik :dizzy_face: od brata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: strasne sa tesim, lebo kocik, teda to je ina palka :confused: :confused:
7. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak materinská láska to je sila. Ja som si prefarbila vlasy na tmavo hnedo aby som zapadla do našej rodinky a nevyzerala ako adoptovaná. :slight_smile:

Podobám sa na deti ale nikto ma nespoznáva. :grinning:
7. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte!!! leni no vidim ze hniezdis naplno :grinning: :grinning: :grinning:
yukki super fotocky. M je naaadherna a lenka ma pravdu podoba sa na teba :wink: a vaneska s kikou to su ine kamosky :slight_smile: perfektne baby a inac tiez sa na seba podobaju take iskricky v ockach obe maju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jan 2010 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tofik :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2010 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok