• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

Neviete niekto ako sa má magi, ako to včera zvládla v tej nemocke?? :wink:
8. jan 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež čakám že niekto niečo o nej napíše a nič nikto celý čas. :wink:
8. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes tuším bola chvílu aj na skype, ale som ju nestihla,,, tak neviem, či už je doma a oddychuje po náročnom zákroku, alebo čo.. :slight_smile:
8. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani dakujeme pekne a pokial sa mi bude dať tak budem chodiť aj za malým aj do roboty a potom už z predbežkom rovno na materskú :wink:
p.s. jani poprosím nekomoliť meno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: díky
8. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko.
Tak ja viem o mary. Zákrok zvládla. Dnes pride domkov. Info mam sprostredkované od jej manžela, takže na jej pocity si počkáme tu spoločne.
9. jan 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, a co robili mary, ak to nie je tajomstvo? Juli vasim chorusikom je co? Prechladli na výlete?
9. jan 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tulenka vedla našej izby boli 2 deti choré... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jedo sa s Luckou hralo tak, že sa navzajom krmili lyžičkou... No a doma Lucka bacile rozdala... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. jan 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, blbé , poznáme zo školky
9. jan 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ralanka,
ospravedlňujem sa, chybička sa vloudila :wink:
...keď už bude všetko isté, tak daj info a foto...som zvedavá :slight_smile:

tulenka,
mary bola na zubnej chirirgii, myslím, že jej "trhali" zub, ale bolo to veľmi zložité a keďže má nejaké diagnózy, tak to museli robiť trochu inak ako bežné trhačky...dúfam, že som niečo nepoplietla, ale my sme toľko o tých zuboch už písali, že len toto mi ostalo v pamäti.....
9. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Ralanke
blahozelam :slight_smile:
9. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
J8j, jani, u6 mi dovaklo, ved to tu písala red Vianocami
9. jan 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu to dnes žijééééééééééééé... :sweat_smile:
a my sme ani nos von nevystrčili, na zemi ľad a z neba padajú litre vody, to ne dobré počasie na prechádzky.... :rolling_eyes:
9. jan 2010 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, u nás taky tak :rolling_eyes: ale dnes mi to tak nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....u nás je tma ako o 16,00 :wink:
9. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a u nás Mrtin bol vonku s deťmi... :slight_smile: neprší a je celkom v pohode.. :slight_smile: Markétka od rána nosila overal, že chce ísť vonku,,, a teraz je už tíško,,, spinká sa.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. jan 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to že spia? neplačú??? :zipper_mouth: :dizzy_face:
9. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
U nás Marketka nosila topánky alebo neskor čižmy, že kce isť von :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

U nas 2 kusy už spia, tretí čakame , že zaspí...

Sme napraskaní - mali sme na obed kačku, knedlik a manžel aj kapustu červenú ...
9. jan 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neplačú,,, vobec,,, :slight_smile: Krásne spinkaju,, som ich asi pred pol hodinkou uložila a už spia.. :wink:
9. jan 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no áno, aj topánočky občas nosí,, len tie su uložené tak, že na ne nedosiahne.. :slight_smile: tak nosila overal... :grinning:
my sme mali zeleninovú polievku a slivkové gule,,, deti sa oblizovali až za ušami... :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi chcela ist peši... :grinning:
9. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie kočíkom... :sweat_smile:
9. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď oni peši chodia,,, my nemáme kočík !!!!! objednávku som zrušila, lebo na naštvali a druhý som neobjednala... :grinning: tak musia peši.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. aj tu je hnus, ja som vcera viezla mm do sauny a spat prsalo a hned primrzalo a predbiehal nas v obci taky tlk (a to som sla 50).. samozrejme dostal smyk (esteze som dala nohu s plynu, ked som ho videla a podradila) takze nastastie nie vedla nas, ale trosku pred nami... cakala som, ze spravi hodiny a my naburame.. brzdit bez ceny, to by sme mali smyk my :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja neviem, ten tlk v tom aute isiel hadam prvykrat na lade, alebo co :confused: :confused: :confused:
a dnes uz som lakala synovca na sane, nechcel.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sme len stavali garaze a tak :wink:
9. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
thera ja ked som brala dvojky, tak Mareček nechodil sam vooobec a Marketka tesne začala chodiť.. .Ešte ked sme ju v domove boli kuknuť, tak povedali, že Marketka už asi bude chodiť, kýd ju vezmeme. A u nás už chodili na ihrisko pešky a po schodoch smerom hore sa držali zábradlia, ale väčšinou za ruku, lebo u nás su na oboch stranách bloku nemožné zábradlia (ale na šmyklake šli)... takže tak asi... Kočíkom sa u nas chodi do obchodu a pod...
9. jan 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martina no je to tak ako som vravela, že kým dodajú, tak Vám bude na nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ste ušetrili... :slight_smile: :wink:
9. jan 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to vysvetlovat naozaj nemusíš.... :grinning:
9. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj julii bude za chvilu kočik na nič...mirka peši,domča peši,lucka peši...spon si oddýchneš....
9. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
thera vsak bereme 2 drobcov teraz... a Domča ešte moc nehrozí do schodov.. .ale prah prejde bez problemov už... takže teraz 3 kočikove budu zas...
9. jan 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chvilu...
autor
Domča je šikovná, takže na jar už na ihrisko po vlastných by mohla...
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok