Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

brulka
10. jan 2010

yukki 😀 😀 😀 😀 😀 😉
ale kika take este nerieisi ci ano?

magimary
10. jan 2010

ahojte! 😉
tak som doma...
ľahšia o jeden zub, modrejšia o dvadsať modrín na rukách, ešte stále opuchnutá (už len zvnútra), ale inak spokojná, že už je po všetkom...
len sa ešte nejako neviem naštartovať na svoju bežnú prevádzkovú teplotu (nechápem prečo 🙄 😅 ), stále by som drichmala, nejaká som unavená...
ale hlavne, že doma... 🙂
ďakujem všetkým, čo si na mňa spomenuli...
veľmi, preveľmi mi to pocitovo pomohlo, lebo som sa fakt bála ako malé deco...(aj sa za to hanbím, ale fakt som sa bála 🤐 )

najjulinka
autor
10. jan 2010

Ahooooooj mary... Ja som Ti na skype napisala (asi predvčerom), ale odpisal mi tvoj muž, tak sme si "pokecali" 😀

magimary
10. jan 2010

spomínal,že ste si kecli... 😅

cairka
10. jan 2010

magi, vitaj späť 😉 verím, že si rada, že máš za tým, aj ja by som bola 😅

laculik
10. jan 2010

ahoooooojte, pokukala som vsetky albumy aj co to poprecitala, tesim, vsetky deticky su krasne a hlavne drzim palceky nech maju mamicky cakatelky cim skor deticky doma! Magi, vitaj naspat, a hlavne vela zdravicka zelam!!!
My sme celkom fajn prazdninovali, okrem tych Tatier sme boli este lyzovat na Semmeringu a malá často aj spávala u babiek, tak sme si trochu oddychli, v robote bol tiez len prazdninovy modul. No, ale zajtra sa to vsetko rozbehne. Desiata uz je nachystana aj skolska taska 😅 .
Mame jednu novinku, malá a malý chodia naraz spávať (malej izba je prerobená na ich spoločnú spálňu a malého na spoločnú herňu)a prečítame rozprávku a ostanú sami v izbe a aj zaspia samí a malá ku nám ani v noci nedokvitne. Dúfam, že už prekonala to obdobie strachu. Tak sa celkom vytešujeme, dúfam, že to nezakrýknem 🤐.

magimary
10. jan 2010

a teraz som si to čítala, on ti tam normálne tuším vykal... musím ho usmerniť, že by mohol byť tvojim otcom... 😅
že ti nemusí vykať... 😀
a pýta sa na také veci, čo som mu už niekoľkokrát hovorila, aspoň vidím ako ma počúva... 😅 😝 😀 (no, chlap.čo už? ale o detičky sa vzorne postaral a zvládol to na výbornú 😎 😵 )

leni-lenkove, čítam, že 13.január to istí?!?... neskôr, ale PREDSA a to je dôležité!!! viem, čo to pre Teba znamená (aj kvôli mužovej služobke 😒 ), ale myslím naďalej a verím, že teraz ž bude len všetko dobré! 😉

a blahoželám aj novopečenej maminke Ralanke! 🙂 tak sa vám splnil sen-novorodenček ako vyšitý... teším sa na fotečky!!! 😵

magimary
10. jan 2010

dík, cairka, veru tak...
no,. snáď ďalšia takéto patália bude najbližšie o sto rokov ...( 🤐 )...

laculik,akurát som si (asi pred dvomi dňami) spomenula na malú, či ju to už prešlo a ako ste na tom a ty to tu akurát hovoríš, super! teším sa! 😉

brulka, veľmi ďakujem!!!

brulka
10. jan 2010

ahoj magi, tak to mas konecne za sebou 😵 , snaz sa oddychovat ak sa ti da, ono je to poriadny zaberak pre telo i dusu, tak niet divu ze si spava a si unavena. prajem skore uplne vyzdravenie 😵 a sa tesim ze si zase medzi nami na drate 😉 !

a laculik vitaj aj ty. uz si nam tu chybala 😉 , aj som si tak v duchu vravela ze co je s tebou? a to vy ste si uzivali dovolenku! super na lyze by som sla aj ja, ale ja uz tyzden s tazkou bronchitidou a nie nie sa polepsit. uz aj ATB beriem a nic ☹

rita55
10. jan 2010

magi rychle uzdravenie 🙂 ja by som sa davala dokopy mesiac,lebo som bojko 😔 vyskusala som vak,ale ziadny uspech....uz si spinka vo vankusiku,ale aspon foto som urobila 🙂

magimary
10. jan 2010

no, teda, brulka, tak to halvne ty sa LIEČ (! 😨 ) a normálne si aj poctivo doma na PN-ke? 😕 alebo chodíš do práce a tak sa AKOŽE liečiš?, keď sa ti to tak dlho ťahá?! 😕 a nemáš náhodu prasacinu? 😨
mne do prepúšťačky tiež napísali, že fyzické šetrenie a kľudový režim... ( 😅 ), len škoda, že doma neviem, čo to je... 😅 😝 😀

rita, pozeraám na malú "zavinutú" v overaliku, ale nemyslím si, že by jej to stačilo... normálne ju nechaj v perinke, nevadí, že je nôžky trčia... 😉 , náš prvý profisynček spával v perinke do 10 mesiacov (nie síce v kuse, ale od mala mu to pomáhalo pri absťákových kŕčoch, potom sa z nich dostal a potom neskôr mal uase nočné desy a vtedy mu to opäť jedine pomohlo a to už bol veľký chlapisko-nevadí, halvne, že mal telíčko stiahnuté spolu s rukami 🙂 )

laculik
10. jan 2010

aj ja sa tesim ralanka na fotecky! a brulka, vy ste ako na tom, mate nieco nove? zelam skore uzdravenie!

marketka1
10. jan 2010

Ahojte 😉
magi no konečne si doma a máš to za sebou ja by som mala ísť v stredu s tým mojím oč.zubom dúfam že od strachu neochoriem ako posledné mes.dozadu keď sa zubár.termín blížil.

Jáj a chcem povedať že pekné fotky ste dnes žienky popridávali detičky sú zlaté a pekne okaté a zubaté.

A ešte niečo na jeseň som tak z ničoho povedala pár krát Martinovi že má ešte jednu mamku ocka a bračekov a sestričku a že sa narodil v Treb..Na 1 srdiečkové nar.v decembri som mu pri torte povedala že je už u nás 1 rok čo sme si ho s ockom spolu priniesli domov, na rúčke sme mu ukázali 1 rok odfotili na pamiatku do krabice.A nechali túto debatu tak.Predstavte si že dnes Martin sám od seba povedal v skomolenej vete:moja ocko doniesol (ukázal 1 rok na ruke)prišiel Maťo domov a ľúbim ocomamu a vytešoval sa nám na rukách. On normálne registruje také cvičné vety nemá o tom všetkom ešte ani páru ale spája si asi udalosti pri hocijakej príležitosti.(ja mám normálne radosť)

marketka1
10. jan 2010

magi a čo Zajko ako ste na tom s vyšetrením na celia.?kedy idete na sondu?

magimary
10. jan 2010

markie, zajtra, resp. pozajtra volám na Kramáre a budem vedieť další postup... (dr. hovorila, že mám zavolať PO jedenástom, tak nechcem hned zajtra, lebo to zase nebude, skúsim až v utorok, ked je ona na ambulancii!

najjulinka
autor
10. jan 2010

laculik maš doma velkača už.. aj e dkuknem do pasu, že 2 roky a 8 mesiacov tak mi to príde také, že skoro 3 a to už velkáč je 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
10. jan 2010

magi a laculik dakujeme ale fotečky až ked bude malý domka nechcem nič zakríknuť aj tak je to dosť zamotané s čakaním tak nech to nepokazím ešte viac som radšej opatrná a potom dám foto 😉
magi prajem skoré uzdravenie 😵

brulka
10. jan 2010

marketka to je super ze martinko ti takto robi radost 😉 😵 😵

ralanka uz aby ste drobceka mali doma 😉 uz sa na to vsetci tesime a nevieme dockat vasej spolocnej foto 😵

no magi, ja neviem snad to prasacina nebude. lezim fakt poctivo doma v posteli, beriem od pia ATB, naparujem sa, pijem cajik ale kaslem ako tuberak. snad nedopadnem ako maznacik 😖

ralanka
10. jan 2010

my zas obaja soplíme tak aj za malým chodíme v rúškach aby sme ho ale aj ostatné detičky nenakazili 😅

brulka
10. jan 2010

ralanka ste zodpovedni rodicia 😉 a kym vam malickeho daju domov ste fit 🙂

ralanka
10. jan 2010

no snažíme sa byť zodpovedný už nebudeme len za seba ale aj za neho to už je niečo iné 😉

najjulinka
autor
10. jan 2010

Dobrúúúúú noc.

ralanka
11. jan 2010

dobré ránko asi sme všetky ponocovali ked tu ešte nik nie je 😀 😀 😀 😀 😀

ralanka
11. jan 2010

tak teda odchádzam idem dovariť aby sme mali čo jesť ked prídeme od malého a potom hned do roboty tak teda pá 😉

najjulinka
autor
11. jan 2010

Dobré ráno.....

marketka1
11. jan 2010

Ahojte pekný deň všetkým, tak my sme sa dnes ráno zobudili dúfam že len nachladený obaja soplia.

yukki
11. jan 2010

Len aby si do stredy neochorela aj Ty Markétka, aj s očným zubom!
U nás tiež soplíme obe, Kika to znáša lepšie, mňa to chvatlo naplno. Voľajakého vírusa sme si tam na Orave predávali....

marketka1
11. jan 2010

Ach yukki veď presne nad tým som rozmýšľala hneď ráno, že či ma nenakazia potvorky.
Ten očný si potrebujem dať do poriadku k zubárke mi treba ešte dva dni vydržať.
Zajtra máme konečne to stretnutie s Reichelovov som zvedavá o čom to bude.

mexx
11. jan 2010

Dobre ranko,

dnes nam isiel MM po dlhej dobe do prace, tu bude akosi otupno. Ale zas na druhej strane sa tesim, ze sa zas dostaneme aspon do akych-takych kolaji...

Yukki, na vas s Kikou som v poslednej dobe casto myslela, bo nas mlady panko chyta podobne maniere ako tvoja herecka - zacal trhat knihy... 😅 A neviem preco, doteraz to nerobil, knihy ma velmi rad, a teraz takto, nejake demolatorske chutky na neho idu... 😕

yukki
11. jan 2010

no aspoňže očný, Markétka, a nie nejaký zub múdrosti, kedy človeku kuká doktor až do žalúdka...
Na Reichelovú som aj ja zvedavá, potom referuj!
Mexx, dúfaj, že ho to nebude dlho držať. Daj mu farebné letáky, nech si trhá.
Mám už za sebou dva telefonáty, čo sa snažím posúriť úrady, aby tam ten môj spis nestál...tak držte palce, nech sa tety snažia šup šup to vybaviť!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre