Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

najjulinka
autor
18. jún 2009

lenkove nemusiš mi vykať 😉 😀 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
18. jún 2009

Najjuli
ale ten recept nebol tvoj 😀 😀 😀 😀

magimary
18. jún 2009

hovorí niekto o mojom recepte? 😅 ?
jas som dnes absolvovala ultrazvuk prsíčiek na onkologii ( 😀 ) a všetko dopadlo dobre... 🙂
a v ikee som sa moc nepokochala, msuela som sa moc ponáhľať...ale viac som si od toho sľubovala... 🙄
a zajtra som celý deň na burze... 😉

magimary
18. jún 2009

ale okrem drobných serepetičiek som si v IKEA kúpila parádne zrkadlo do novej hornej spálne 😵
keď nájdem link, hodím... 😉

magimary
18. jún 2009

nikde som nenašla... 😒
aale je také veľké a bolo zlacnené zo 100€ na polovicu... 😉
inak celkovo minimálne zaujímavý sortimernt bol zlacnený... 😝

magimary
18. jún 2009

hlavne, že si pokecám... 😅 😀 😅

najjulinka
autor
18. jún 2009

mary a ty si čakala niečo extra??? a bolo aspon vela ludí, nech to sklamanie stálo za to???

najjulinka
autor
18. jún 2009

inak Lucinka mi dnes tak do palca zakusla, že až do krvi. .a ani hnevať som sa na nu nemohla, lebo nechtiac...

magimary
18. jún 2009

no, aj čakala... 😕
bolo tam veľa ľudí-najmä pri pokladniach boli rady asi na 30 min... a pri jedálni asi na dve hodiny... 😝
ale aspoň som okukla to, čo budeme kupovať potom ("to veľké")...

najjulinka
autor
18. jún 2009

som sa dnes poobede s Lucinkou asi pripeikla na slnku...

magimary
18. jún 2009

dobrú! 😉
dnes som od tretej hodiny rannej hore a už som fakt "trochu" grogy... 😅 😝 🙂

najjulinka
autor
18. jún 2009

No čo už s tebou mary, tak dobru noc Ti prajem.

najjulinka
autor
18. jún 2009

Idem aj ja haji...

mexx
19. jún 2009

Tak dnes som pre zmenu od tretej hodiny rannej hore ja. 🙄 No nevadi, snad to nejak ubijem do vecera. Idem dat decku najest a vychystat ho, a hor sa do BA.

najjulinka
autor
19. jún 2009

Dobre ránko. Lucka sa tu domáha pozerania Kikových foto práve... Ja som si spravila kávu akurát.

lienocka235
19. jún 2009

dobre ranko... ja uz tiez v praci.. musim cosi porobit.. poobede na stvrtu ma nasa cicusa v skolke otvorenu hodinu anglictiny.. budu predvadzat co sa za rok naucili.. tak ideme.. kamera nabita.. 😎 a potom ideme na prijimacky do ZUS ky.. tak pokracuje v balete a asi este LDO a mala si vymyslela ze chce hrat na husle.. tak pomoc.......... nechce sa mi zhanat husle.. a potom ju to nebude bavit.. tak ako flauta... tak neviem..

😖

najjulinka
autor
19. jún 2009

no tie husle nezávidím. .aj ten zvuk z nich je o nerv v začiatkoch... 😝

lienocka235
19. jún 2009

no juli neboj nejako to musim urobit ani ja husle nechcem.. doma.. maximalne harmoniku... ale viem ze proste to je len vymysel...
zatial sme sa dohodli na balete /v tom pokracuje uz treti rok/
anglictine
a zvazujeme to LDO a karate.. si vymyslela..
a este chodi do takeho suboru spevackeho tanecneho..
tak myslim ze to ma celkom dost... 😝 aj bez husli...

a na dalsi rok sa uvidi..

a co mas nove Juli?

mixka
19. jún 2009

ahojte 🙂

lienocka a to sa da ako vsetko stihat tolko kruzkov 😕 ???

lienocka235
19. jún 2009

😉 mixka.. doteraz sme to mali tak ze vlastne im chodili ucitelia zo ZUS ky do skolky...
a tam ich ucili..
takto fungoval balet, flauta, anglictina a v nedelu poobede byva nacvik zo suboru.. pred vystupeniami je to castejsie...

zatial sa to dalo...
a od septembra ju proste budem musiet zamestnat.. a chce v tom pokracovat.. jednak aj preto lebo skola ju asi dostatocne nezatazi... /lebo ma zvladnute prvacke a do velkej miery aj druhacke ucivo.. takze potrebuje zatazit.. a hlavne to ma rada..tak sa budem musiet obetovat.. nastastie mam uz oboch rodicov doma.. a ochotnych.. a potom ked uz nahodou budem doma 😉 tak si ju rozvozim v pohode sama.. lebo skolu a zusku mame kusok od domu... vezmem kocik.. a budem sa zatial precahdzat po pesej zone.. potom ju vyzdvihnem... alebo mam susedku vacsiu skolacku a ona mi pre nu zbehne.. my si celkovo v panelaku pomahame.. sme taky malicky panelacik.. ked vidim ze su vonku decka tak neni problem ked som aj potrebovala ist ankupit.. v pohode mi odbehnu..

uvidime kolko to bude zvaldat ak ju neico nebude bavit tak sa nic nedeje.. ale zatial ju to velmi bavi.. najma balet a anglictina...

mixka
19. jún 2009

fiha, no vymyslene to mas lienka pekne, ale skola bude podla mna aj tak velka zmena, ak ked je ninka popredu, predsa len iny rezim, sediet a sustredit sa... ale vsak uvidis, ako vam to pojde, snad to hravo zvladne 🙂

lienocka235
19. jún 2009

jaaj to som este zabudla doteraz to bolo tak ze balet 2 krat tyzdenne anglictina tiez 2 krat tyzdenne flauta raz v zime sme chodili este korculovat na lad na take treningy.. ale to v sobotu a v nedelu zbor
ale ona to fakt vyzaduje... nie ze by som bola taka zufalo ctizaidostiva matka.. 😀 proste je taky akcny typ v tomto ale ked ma upratovat sii izbicku tak vtedy ma tuleniu chorobu.. 😝

mixka
19. jún 2009

to vsetky deti 😀 😀 😀 😀 😀

lienocka235
19. jún 2009

mixka diky za utechu uz som myslela ze som totalne nemozna matka....

rada upratuje.. len to co sa jej paci robit.. lesti zrkadla.. a tak.. ale poskladat si veci. no to je des... 😖

ako niekedy skusa.. kam az moze zajst... 😠

mixka
19. jún 2009

nie si nemozna matka, take su fakt vsetky deti 😀

najjulinka
autor
19. jún 2009

Tak my máme budúci týždeň odstávku teplej vody 😒 🙄

lenuska74
19. jún 2009

Ahojte lienočka tiež mám doma taký prototip s tuleniou nemocou 😀 😀 😀 😀 a ako zisťujem tak niesom jediná čo mám doma takú slečnu neporiadnicu 😝 😀 tak len tíško dúfam že sa jej to aspon niekde ukladá v tom jej mozočku jak by to malo byť 😉

lienocka235
19. jún 2009

lenuska tak som rada ze nie som sama... 😉 ako postupujete? mate nieco nove?

wolfskinka
19. jún 2009

ahojte
tak sme mali dnes prve stretnutie v Navrate, dopadlo celkom v pohode, ale moj muz sa trosku doplasil, lebo tam rozpravali ze ciganske dieta a biele dieta po narkomanke alebo tak, ze slusni ludia deti na adopciu nedavaju ...ze aby sme si od toho neslubovali ze bude uplne dokonale ... ale som mu povedala, ze sme si dali take poziadavky tak podla takych nam budu vyberat dieta, tak sa potom trosku ukludnil

teraz to bude chciet dlhe hodiny diskusie ... ide do tuheho ale snad to nejako ustojime, dalsie sedenie mame v stredu o 8.00 a to skupinove v juli ...

trosku nas ta teta strasila ale inac bola velmi mila ... uz sa tesime na to druhe stretnutie 😉

najjulinka
autor
19. jún 2009

no tak nejak to wolf je... málokedy zdravé biele... ja mam fakt výnimku... tie výnimky sú ak sa v slušnej rodine podarí nejaká čierna ovca rodiny ako sa hovorí a zvyšok rodiny dohliadne na to aby sa aspon dieťaťu neublížilo, ale aj to väčšinou sa o to bábo iná rodina postará a málokedy ide na adopciu... proste je to tak...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre