Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

wolfskinka
19. jún 2009

najjulinka ... casu dost ... nikde sa neponahlame radsej pockame ... a su aj take deti a ja teraz zacinam umele oplodnenie tretie a posledne ... teda uz som zacala dnes mam 2dc, od 16dc beriem lieky a od 21dc picham injekcie ... pomalicky sa to rozbieha a som rada ze aj ta adopcia pokracuje celkom dobre .... tak snad nam to vyjde aj nase teraz z umeleho a neskor aj adoptovane

tulenka
19. jún 2009

aj ja mam tuleniu chorobu 😝 😀

mexx
19. jún 2009

Ja mam tuleniu chorobu obcas, zato lenoru (jak hovoril moj dedo) mam stale. 😀 Ale odkedy mame drobca, tak sa snazim liecit. 😉

Dnes mame vsetky behacky uspesne za sebou, na neuro nam povedali, ze vsetko v norme, dieta sa popredvadzalo, snazilo flirtovat a robit dojem. No co, Don Juan odmalicka. 😀 Potom sme si trosku obkukli Pezinok, celkom pekne vydrzal v satke nosit sa, tak to snad bude stale lepsie a lepsie. Potom sme este skocili pozriet havina, pobrblali si spolu, a konecne domov. Tak teraz spinka v kociku, ja netujem s nohami na stole a dufam, ze uz nas do vecera len tak nieco nevyrusi. 😅 Je tu horko na zdochnutie. 😔

Jaaaj, a musime sa pochvalit, drobec ma konecne oficialne krstne meno. 😵 Tak sa tesim, ze ponechali Vilka Vilkom (bo som sa bala, ze ktovieco z neho urobia), takze konci sa era Filipkov, Oliverov a Hugov, ktorymi ho castovala nasa uzasna rodina (cisty boj s veternymi mlynmi s niektorymi somarmi). 🤐

lenuska74
19. jún 2009

tulenka ale ty to máš v popise práce 😝 😀 😀 😀 😀 lienocka nie nič nové ☹

lienocka235
19. jún 2009

lenuska to mi je luto ze nic nie je nove ☹

tak my sme absolvovali zaverecnu hodinu anglictiny pre rodicov.. mala sa vela hlasila.. a co som cumela dost dobre rozprava vo vetach..
potom sme boli na prijimackach na ten balet.. lebo hoci chodila do skolky tak tu musela to robit znovu
a potom este na prijimackach do LDO..
tak som zvedava co si nakoniec vyberieme a ako poriesime..
lebo zbor anglictinu pustit nechce a chce este karate..

a dobra sprava od husli som ju odhovorila 😀

inak mali by sme si asi zalozit tuleni klub.. 😀

mexx mauglimu gratulujem ku krstenemu menu pekne meno akurat ja mam na neho blbu asociaciu.. jedny nasi znami tak hovoria chlapcenskemu...vilko . a dievcenskemu anicka..

inak maly vyzera tak super exoticky...

🙂

najjulinka
autor
19. jún 2009

Vilko je biobrat mojej pestunskej sestry, či ako to nazvať... 😀

rita55
19. jún 2009

caute!Juli to vazne 😕 Uz mas vsetko prichystane?

mayap
19. jún 2009

ahojte, vás za to písanie platia,abo čo? včera som čítala 4 hodiny, čo ste popísali...
no my máme maťkovu izbičku vymaľovanú na kráswnu modrozelenú a zajtra sa skladá posledná skrinka zo zostavy...
ja budem ešte maľovať chodbičku a záchod(ten bude krásny pomarančový - svokra dostane infarkt 😝 )

juli, sa množíte 😉 😉 😉

yukki
19. jún 2009

Vilkovi blahoželáme ku krásnemu menu a dobrému neurovýsledku!
Ja mám na to meno asociáciu iba zo Včielky Máji.
Kika mi dnes tvrdila, že nechce kapustu a že keď ju zje tak ochorie. Teraz tam dačo recituje v posteli a mieša do rečňovaniek mená všetkých našich známych.
Dobrý večer prajme všetkým!

cairka
19. jún 2009

Ahojte.
tak maugli už konečne vie, ako sa volá 😵 gratulujem
no pozerám, že sa tu nejak premnožili tulene 😝 tiež sa pridávam do klubu a rovno zapisujem aj veve 😅

u nás sú teraz dni mesta, tak sme boli kuk a okrem toho je dnes aj nejaký punkový festival, tak plné mesto punkáčov, veve sa páčia tie ich hrivy, tak som jej vysvetlila, že sa to volá kohút a potom chodila a vykrikovala "aha, aj on JE kohút" 😅 a zabila to, ked šla oproti nám baba a teda tiež okomentovala, že aj ona je kohút, len jej to nejak nesedelo, tak sa otočila ku mne, že "čo je ona?"

najjulinka
autor
19. jún 2009

My si obzeráme autičko na nete, ktoré máme objednané a je to smiešne, ale z 8 miest na 4 nie je vhodne davať autosedačku... A ešte tak nemožne rozložené sedadla , kam sedačku dať je OK... že o ničom... naši také auto maju tiež a ani netušia asi ako to je s tými sedačkami... A čo manžel pozeral krashtesty, tak v tretom rade ostane cestujucim malo miesta n nohy po náraze.. .čiže detí sa to netýky, lebo nohy maju vysoko a krátke.. .a tam nie je vhodne davať autosedačky sme sa dočítali... no teda......... Akože neviem pre koho robia velke rodinne auta, ked vlastne deti tam pomaly človek nemá ani dávať... 😖 🙄 🙄 🙄

mixka
19. jún 2009

a ehm juli, to ste si nezistili skor, ako ste si ho objednali ???

lenkove
19. jún 2009

Cairka

esteze na nu nekricala, ze je sliepka 😀

Julinka, to s tym autom mi je luto,kurnajs.. nejako to poriesite, neboj..

Lienocka,
ahoj 🙂 Mala je aktivista! Inak, sesterkin maly chodi na husle, a huslicky mu pozicali zo ZUS.. inak, posielala som ti IP 😕nepresla?

inak, ja nemam tuleniu chorobu, ja mam datlovu chorobu 🙂 len pridem domov a tukam a tukam a tukam 😀

najjulinka
autor
19. jún 2009

no je to spomenuté v návode na použitie.. .medzi tým, že čo ktorá kontrolka znamená.. .crashtesty sme si pozerali vopred... a neviem či dakto pozerá skor ako auto kupi navod na použitie...

mixka
19. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja by som sa to ako prve pytala predajcu, vsak to bol ucel kupy auta, ze budete mat kopu deti 😀 ja som ale brzda, ze myslim na take veci dopredu 😀

lenkove
19. jún 2009

Inak, ja som minuly tyzden kupila Passata 😉 ojazdeneho, ale ani to na nom nebolo vidno 😉 viezla som ho na SK bratovi, velke, pohodlne, rychle, ale na mojho milacika Fordika nema 🙂 vy ste objednali Juli co? tu Daciu, alebo Renaut-a? 😕

cairka
19. jún 2009

leni, no to som si ja musela zahryznúť do jazyka, aby som nepovedala, lebo sa to priam ponúka 😀 😀 😀 ale už viem, s akým účesom ma veve prekvapí za nejakých 12-13 rokov 🙄

ináč tam bol jeden chalanisko, ten asi bol len na tých dňoch mesta, nebol oblečený ani učesaný ako underground, mohol mať tak 13-14 ale totál "postojchodník" a tú dvojlitrovú fľašu kozla v ruke... jedna mamka dnes bude mať riadne adrenalínovú noc, ked jej ho domov donesú...lebo či trafí sám neviem...

mexx
19. jún 2009

Dakujeme my aj Vilko, ktory sa dnes nejako nevie ulozit, tak akurat bojuje s MM este. Som zvedava, ktory z nich zalomi skor. 😀

A uz asi dve hodiny sa nam robi vecera a tie zemiaky nie a nie zmaknut. Nemchapem. 🙄

mixka
19. jún 2009

veve je riadna drzka, riadnu vyridilku ma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienocka235
19. jún 2009

lenkove IP som nedostala.. ☹

veve nema chybu...

my tiez mame forda.. a muz je do neho zblazneny... 😀

lenkove
19. jún 2009

Cairka

inak sa ten uces origos vola "číro" moj muz take nosil, tak viem 😉 ale uz plesatie, je z neho slusnak 😀

Mexx,
a varis ci pecies? ak pecies aj mne sa stava.. ak varis, tak ich skus vyprazit 😉

mexx
19. jún 2009

Peciem. Rybu so zemiakmi, to mame radi, robime to casto, a vzdy je to v pohode. Dnes tie zemiaky jaksik strajkuju. 🙄

cairka
19. jún 2009

leni, tak to radšej nespomínajte pred pani psychologičkou 😀 😀 😀 ináč niektorí mali veľmi pekné, fakt vymakané tie kohúty, iní vyzerali viac ako papagáje ako kohúty 😝

lenkove
19. jún 2009

cairka
tu by piclo o zem 😀 😀

prajem vam vsetkym dobru noc, musim prec, muz hneva, ze ideme pozerat film

mexx
mne sa zdalo, ze je to aj z toho ked su privelmi suche.. ale niekedy strajkuju, najma ked je clovek hladny, svinuchy 😠

najjulinka
autor
19. jún 2009

mixka no ja som netušila, že su sedadla nevhodne pre autosedačky... My sme si len zistili, že su všade trojbodove pásy a že airbag vpredu je vypinateľný... mixka by si vedela, že ešte iné sa maš pýtať???

najjulinka
autor
19. jún 2009

A navyše v OZ je to isté auto len pod inou značkou a tiež asi ani netušia, že čo a ako su tie sedadla.. .mne to skor pripadá, že sa tým renault kryje... Lebo keby porovnali crashtest škodovky, tak asi dopadne horšie so všetkými sedadlami ako renault s tými štyrmi, ktoré akože nie su vkodné pre deti... 😀

mixka
19. jún 2009

no juli, ak by som bola na vasom mieste, tak toto by som isto prdajcovi povedala, ze za akym ucel potrebujem take velke auto a kolko sedaciek tam potrebujem napratat. vsak ten clovek tam nesedi na ozdobu a uricte by vam poradil a povedal co a ako.

mixka
19. jún 2009

nehovoriac o tom, ze nekupujete hrackarske auticko za 5 korun... tym skor si bolo treba zistit vsetko a pytat sa pytat sa pytat sa...

najjulinka
autor
19. jún 2009

Ono tam nie je napisane, že sa nesmie, ale že "Miesto nevhodné na umiestnenie detskej sedačky."
No porovnáme u našich, či oni to majú v Opli tiež tak v návode.. .Je to to isté... Toto auto vyrába pod svojou značkou OPEL, RENAULT a NISAN, ale inak až na detaily (farby poťahov, plastov, samozrejme samotnej značky 😀, a pod.) je to to isté.

najjulinka
autor
19. jún 2009

mixka ono ked netušíš, že existuju miesta evhodne pre autosedačku, tak sa na to nepýtaš... A kukla som tak od 5miestnu verziu až po 9miestnu všetky maju len 4 sedadla vhodne pre autosedačku 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre