• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
najjulinka ... casu dost ... nikde sa neponahlame radsej pockame ... a su aj take deti a ja teraz zacinam umele oplodnenie tretie a posledne ... teda uz som zacala dnes mam 2dc, od 16dc beriem lieky a od 21dc picham injekcie ... pomalicky sa to rozbieha a som rada ze aj ta adopcia pokracuje celkom dobre .... tak snad nam to vyjde aj nase teraz z umeleho a neskor aj adoptovane
19. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam tuleniu chorobu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. jún 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam tuleniu chorobu obcas, zato lenoru (jak hovoril moj dedo) mam stale. :grinning: Ale odkedy mame drobca, tak sa snazim liecit. :wink:

Dnes mame vsetky behacky uspesne za sebou, na neuro nam povedali, ze vsetko v norme, dieta sa popredvadzalo, snazilo flirtovat a robit dojem. No co, Don Juan odmalicka. :grinning: Potom sme si trosku obkukli Pezinok, celkom pekne vydrzal v satke nosit sa, tak to snad bude stale lepsie a lepsie. Potom sme este skocili pozriet havina, pobrblali si spolu, a konecne domov. Tak teraz spinka v kociku, ja netujem s nohami na stole a dufam, ze uz nas do vecera len tak nieco nevyrusi. :sweat_smile: Je tu horko na zdochnutie. :pensive:

Jaaaj, a musime sa pochvalit, drobec ma konecne oficialne krstne meno. :dizzy_face: Tak sa tesim, ze ponechali Vilka Vilkom (bo som sa bala, ze ktovieco z neho urobia), takze konci sa era Filipkov, Oliverov a Hugov, ktorymi ho castovala nasa uzasna rodina (cisty boj s veternymi mlynmi s niektorymi somarmi). :zipper_mouth:
19. jún 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tulenka ale ty to máš v popise práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lienocka nie nič nové :frowning2:
19. jún 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuska to mi je luto ze nic nie je nove :frowning2:

tak my sme absolvovali zaverecnu hodinu anglictiny pre rodicov.. mala sa vela hlasila.. a co som cumela dost dobre rozprava vo vetach..
potom sme boli na prijimackach na ten balet.. lebo hoci chodila do skolky tak tu musela to robit znovu
a potom este na prijimackach do LDO..
tak som zvedava co si nakoniec vyberieme a ako poriesime..
lebo zbor anglictinu pustit nechce a chce este karate..

a dobra sprava od husli som ju odhovorila :grinning:

inak mali by sme si asi zalozit tuleni klub.. :grinning:

mexx mauglimu gratulujem ku krstenemu menu pekne meno akurat ja mam na neho blbu asociaciu.. jedny nasi znami tak hovoria chlapcenskemu...vilko . a dievcenskemu anicka..

inak maly vyzera tak super exoticky...

:slight_smile:
19. jún 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vilko je biobrat mojej pestunskej sestry, či ako to nazvať... :grinning:
19. jún 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute!Juli to vazne :confused: Uz mas vsetko prichystane?
19. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vás za to písanie platia,abo čo? včera som čítala 4 hodiny, čo ste popísali...
no my máme maťkovu izbičku vymaľovanú na kráswnu modrozelenú a zajtra sa skladá posledná skrinka zo zostavy...
ja budem ešte maľovať chodbičku a záchod(ten bude krásny pomarančový - svokra dostane infarkt :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

juli, sa množíte :wink: :wink: :wink:
19. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vilkovi blahoželáme ku krásnemu menu a dobrému neurovýsledku!
Ja mám na to meno asociáciu iba zo Včielky Máji.
Kika mi dnes tvrdila, že nechce kapustu a že keď ju zje tak ochorie. Teraz tam dačo recituje v posteli a mieša do rečňovaniek mená všetkých našich známych.
Dobrý večer prajme všetkým!
19. jún 2009 o 20:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
tak maugli už konečne vie, ako sa volá :dizzy_face: gratulujem
no pozerám, že sa tu nejak premnožili tulene :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiež sa pridávam do klubu a rovno zapisujem aj veve :sweat_smile:

u nás sú teraz dni mesta, tak sme boli kuk a okrem toho je dnes aj nejaký punkový festival, tak plné mesto punkáčov, veve sa páčia tie ich hrivy, tak som jej vysvetlila, že sa to volá kohút a potom chodila a vykrikovala "aha, aj on JE kohút" :sweat_smile: a zabila to, ked šla oproti nám baba a teda tiež okomentovala, že aj ona je kohút, len jej to nejak nesedelo, tak sa otočila ku mne, že "čo je ona?"
19. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My si obzeráme autičko na nete, ktoré máme objednané a je to smiešne, ale z 8 miest na 4 nie je vhodne davať autosedačku... A ešte tak nemožne rozložené sedadla , kam sedačku dať je OK... že o ničom... naši také auto maju tiež a ani netušia asi ako to je s tými sedačkami... A čo manžel pozeral krashtesty, tak v tretom rade ostane cestujucim malo miesta n nohy po náraze.. .čiže detí sa to netýky, lebo nohy maju vysoko a krátke.. .a tam nie je vhodne davať autosedačky sme sa dočítali... no teda......... Akože neviem pre koho robia velke rodinne auta, ked vlastne deti tam pomaly človek nemá ani dávať... :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ehm juli, to ste si nezistili skor, ako ste si ho objednali ???
19. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cairka

esteze na nu nekricala, ze je sliepka :grinning:

Julinka, to s tym autom mi je luto,kurnajs.. nejako to poriesite, neboj..

Lienocka,
ahoj :slight_smile: Mala je aktivista! Inak, sesterkin maly chodi na husle, a huslicky mu pozicali zo ZUS.. inak, posielala som ti IP :confused:nepresla?

inak, ja nemam tuleniu chorobu, ja mam datlovu chorobu :slight_smile: len pridem domov a tukam a tukam a tukam :grinning:
19. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no je to spomenuté v návode na použitie.. .medzi tým, že čo ktorá kontrolka znamená.. .crashtesty sme si pozerali vopred... a neviem či dakto pozerá skor ako auto kupi navod na použitie...
19. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja by som sa to ako prve pytala predajcu, vsak to bol ucel kupy auta, ze budete mat kopu deti :grinning: ja som ale brzda, ze myslim na take veci dopredu :grinning:
19. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, ja som minuly tyzden kupila Passata :wink: ojazdeneho, ale ani to na nom nebolo vidno :wink: viezla som ho na SK bratovi, velke, pohodlne, rychle, ale na mojho milacika Fordika nema :slight_smile: vy ste objednali Juli co? tu Daciu, alebo Renaut-a? :confused:
19. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, no to som si ja musela zahryznúť do jazyka, aby som nepovedala, lebo sa to priam ponúka :grinning: :grinning: :grinning: ale už viem, s akým účesom ma veve prekvapí za nejakých 12-13 rokov :rolling_eyes:

ináč tam bol jeden chalanisko, ten asi bol len na tých dňoch mesta, nebol oblečený ani učesaný ako underground, mohol mať tak 13-14 ale totál "postojchodník" a tú dvojlitrovú fľašu kozla v ruke... jedna mamka dnes bude mať riadne adrenalínovú noc, ked jej ho domov donesú...lebo či trafí sám neviem...
19. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme my aj Vilko, ktory sa dnes nejako nevie ulozit, tak akurat bojuje s MM este. Som zvedava, ktory z nich zalomi skor. :grinning:

A uz asi dve hodiny sa nam robi vecera a tie zemiaky nie a nie zmaknut. Nemchapem. :rolling_eyes:
19. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve je riadna drzka, riadnu vyridilku ma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkove IP som nedostala.. :frowning2:

veve nema chybu...

my tiez mame forda.. a muz je do neho zblazneny... :grinning:
19. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cairka

inak sa ten uces origos vola "číro" moj muz take nosil, tak viem :wink: ale uz plesatie, je z neho slusnak :grinning:

Mexx,
a varis ci pecies? ak pecies aj mne sa stava.. ak varis, tak ich skus vyprazit :wink:
19. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peciem. Rybu so zemiakmi, to mame radi, robime to casto, a vzdy je to v pohode. Dnes tie zemiaky jaksik strajkuju. :rolling_eyes:
19. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tak to radšej nespomínajte pred pani psychologičkou :grinning: :grinning: :grinning: ináč niektorí mali veľmi pekné, fakt vymakané tie kohúty, iní vyzerali viac ako papagáje ako kohúty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cairka
tu by piclo o zem :grinning: :grinning:

prajem vam vsetkym dobru noc, musim prec, muz hneva, ze ideme pozerat film

mexx
mne sa zdalo, ze je to aj z toho ked su privelmi suche.. ale niekedy strajkuju, najma ked je clovek hladny, svinuchy :angry:
19. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mixka no ja som netušila, že su sedadla nevhodne pre autosedačky... My sme si len zistili, že su všade trojbodove pásy a že airbag vpredu je vypinateľný... mixka by si vedela, že ešte iné sa maš pýtať???
19. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A navyše v OZ je to isté auto len pod inou značkou a tiež asi ani netušia, že čo a ako su tie sedadla.. .mne to skor pripadá, že sa tým renault kryje... Lebo keby porovnali crashtest škodovky, tak asi dopadne horšie so všetkými sedadlami ako renault s tými štyrmi, ktoré akože nie su vkodné pre deti... :grinning:
19. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no juli, ak by som bola na vasom mieste, tak toto by som isto prdajcovi povedala, ze za akym ucel potrebujem take velke auto a kolko sedaciek tam potrebujem napratat. vsak ten clovek tam nesedi na ozdobu a uricte by vam poradil a povedal co a ako.
19. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehovoriac o tom, ze nekupujete hrackarske auticko za 5 korun... tym skor si bolo treba zistit vsetko a pytat sa pytat sa pytat sa...
19. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ono tam nie je napisane, že sa nesmie, ale že "Miesto nevhodné na umiestnenie detskej sedačky."
No porovnáme u našich, či oni to majú v Opli tiež tak v návode.. .Je to to isté... Toto auto vyrába pod svojou značkou OPEL, RENAULT a NISAN, ale inak až na detaily (farby poťahov, plastov, samozrejme samotnej značky :grinning:, a pod.) je to to isté.
19. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mixka ono ked netušíš, že existuju miesta evhodne pre autosedačku, tak sa na to nepýtaš... A kukla som tak od 5miestnu verziu až po 9miestnu všetky maju len 4 sedadla vhodne pre autosedačku :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok