Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

mixka
19. jún 2009

nekomentujem dalej temu auto, co som chcela som napisala 🤐

yukki
20. jún 2009

Dobrý deň všetkým!
Kika má už asi týždeň nový fenomén-nepoužíva žiadne zdrobneliny, asi že je už veľká kočka. Tak máme koliena, ponohy (ponožky), topány, hovieno... 😀
Dnes ideme opekať do Prešova-Návratu ale to máme pred sebou ešte dlhú cestu tak nám držte palce, hlavne aby si Kika nezamenila vo vlaku núdzovú brzdu s hrazdou.... 😝 😅

adrianamickova
20. jún 2009

tešíme sa 🙂 len aby nám počasie vydržalo 🙂

adrianamickova
20. jún 2009

dobrý deň 😵

yukki
20. jún 2009

asi keby lialo tak budeme dnuká...? Aj my sa tešíme! 😎 😎
...bábäto, prasiato...Kikin nový jazyk.

mixka
20. jún 2009

ahojte 🙂 u nas prsi od vcera vecera a nas ocko siel na splav do zajtra 😀 aka som ja rada, ze som doma s krpkami 😀

yukki
20. jún 2009

No keď u Vás Mixka prší od večera tak je to za chvíľku tu...ach jaj. ☹
Splav je môj sen-aj my sme mali ísť na budúci víkend ale kdesi to viazne, tak asi nič z teho.

mixka
20. jún 2009

yukki, aj ja by som sla, ale v takomto pocasi 😖 vcera podvecer zacala padat sem tam nejaka kvapka a ked som isla spat lialo strasne, velke tazke kvapky, ale ja pri takom dazdi rada zaspavam 🙂 no a prsi furt, i ked nie tak silno, ale dost na to, ze nejdem s krpkami na postu ☹

najjulinka
autor
20. jún 2009

My máme mať zajtra opekačku či gulášačku či ako to nazvať s Usmevom... A je fakt, že dnes už riadne fičí... A ked som dobre pochopila, tak zajtra to má byť hore na kopci, nad zjazdovkou pri chate... Tak uvidíme ako sa vyštveráme... 😀
yukki u nás z takéhoto slovníka sa zachoval hlavne "kapes" = kapesník 😉 A ja si musím dávať pred Vianocami pozor čo hovorím, lebo "Od Ježiša pod strom..." sa zdá byť pre mnohých ludí pritvrdé... 😅
Ale inak my sme deti učili "ruka, noha, brucho, ucho, oko..." a ked sa cudzí ich pýtali "Kde máš bruško, očko, nožku, ručku, ..." tak deti len vyvalene čumeli... 😀 😀 😀

najjulinka
autor
20. jún 2009

Práve kus stromu padlo na detské ihrisko... 😕 Hlavne, že strom opilovali ako rekonštruovali ihrisko... No ale fest kusisko sspadlo... Aká som rada, že sa mi tam teraz Lucinka nehrala... a nikto sa nehral..

mixka
20. jún 2009

krpate vedia, nozicka, rucicka, nostek, kolienko, usko, ocko a najnovsie prstiky a palcek na nohe 😀

najjulinka
autor
20. jún 2009

No u nas je "palec"... Akože mi pripadaju lahšie slová normálne, než zdrobneliny, tak nejak automaticky... Akože aj ja ako hovorím... Tak normálne... Ja tie zdrobneliny nemoooožem.. Ked ukážu toho pupuša kaderníka v telke, tak on tak rozpráva.. .proste jak pupuš... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅

mixka
20. jún 2009

podla mna je to normalne detske a nikto z nas tak nerozprava a ani baby nebudu, ja v tom nevidim problem 🙂

yukki
20. jún 2009

no...ja ale neviem povedať topánky a ponožky menej nezdrobnelo....a hovienko - čo u nás leží bárskde však všetky zvery musia...nebudem nazývať pri Kike h...o... a ani exkrement...ani stolica...

najjulinka
autor
20. jún 2009

vsak jasne.. .yukki... chápeme sa.. ona proste robí zo slov zveličiny 😀 😀 😀 Proste z normalneho tvaru urobí zveličnu.. 😀

najjulinka
autor
20. jún 2009

Inak hasiči s húkačkami došli popiliť ten konár čo padol na ihrisko 😀 😀 😀 Tak má Lucinka podívanú... 😀

mixka
20. jún 2009

yukki a co tak topaniska a ponoziska 😀

yukki
20. jún 2009

zveličiny...to je ono! vypínam PC, ideme pozatvárať hávede...pokŕmiť pomojkať aby to tu bez nás toho pol dňa vydržali 😉 Peknú sobotku všetkým!

mixka
20. jún 2009

pa pa yukki a uzite si peknu sobotu a nech vam neprsi 🙂

lenkove
20. jún 2009

dobre ranko vam vsetkym 🙂

najjulinka
autor
20. jún 2009

Lucinka si akurát pustila svoj plný pohár na nohu... Tak sme fukali palec... A teraz sa nosí na rukách potvora...

mixka
20. jún 2009

co dnes kuchtite na obed ???

najjulinka
autor
20. jún 2009

my šošovicový prívarok máme... a kuracia polievka ešte je...

mixka
20. jún 2009

mnaaam, ten privarok ja milujem 😵 😵 😵

najjulinka
autor
20. jún 2009

ja až tak nie, ale zvládam.. a asi k nemu spravím masko.. .uvidím, či hodim len dajaký špekačik alebo čo...

lienocka235
20. jún 2009

no takze k teme...
ja robim taku jarnu zeleninovu polievocku nov yhrasok, mrkvicka kalerab a karfiol a zvlast vyvarim tie tenucke domace sliziky do toho...
a na prianie manzela.. mame take udene maso chleba a k tomu tiez sosovicovo hraskovy privarok..

takze sme sa celkom zhodli a ako dezer mam dukatove buchticky.. 😀

polievka na zajtra mi ostane.. zeleninova.. a druhe urobim tie malicke zemiaciky s petrzelenom.. varim v supke a pecene maso.. mam kupene kare s bylinkami a cervenu kapustu.. tiez na prianie muza..

ja skor rozmyslam co urobim na posledne stretnutie PRiDU lebo vzdy chystame na kazde pohostenie.. kazdy nieco.. a chcem nieco speci

mixka
20. jún 2009

teda sa mate lienocka 🙂 ja kedze som slamenna, tak nevarim a dojedame zbytky 😀 a na zajtrajsi navrat si ocko objednal pecene kura so zemiakmi a polievku este neviem aku spravim 😖

najjulinka
autor
20. jún 2009

Tak ja robím kompromis... Na slaninke cibulu, klobásku a špekáčik (obe na kolieska) a bravčové mäso na kocky 😀

lienocka235
20. jún 2009

mixka ... neviem ci sa mame.. ale po viac ako 7 rokoch manzelstva si dovolim povedat ze neni nic horsie ako hladny chlap 😀 velmi blizko k tomu ma chory chlap

mixka
20. jún 2009

no presne lienocka, to si vystihla za 100 bodov 😀 😀 😀 vsak zajtra mojmu navarim co si rozkazal, ale dnes mam proste bez neho veget 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre