• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

6. októbra 2017 
nekomentujem dalej temu auto, co som chcela som napisala :zipper_mouth:
19. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň všetkým!
Kika má už asi týždeň nový fenomén-nepoužíva žiadne zdrobneliny, asi že je už veľká kočka. Tak máme koliena, ponohy (ponožky), topány, hovieno... :grinning:
Dnes ideme opekať do Prešova-Návratu ale to máme pred sebou ešte dlhú cestu tak nám držte palce, hlavne aby si Kika nezamenila vo vlaku núdzovú brzdu s hrazdou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. jún 2009 o 07:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tešíme sa :slight_smile: len aby nám počasie vydržalo :slight_smile:
20. jún 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý deň :dizzy_face:
20. jún 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi keby lialo tak budeme dnuká...? Aj my sa tešíme! :sunglasses: :sunglasses:
...bábäto, prasiato...Kikin nový jazyk.
20. jún 2009 o 08:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: u nas prsi od vcera vecera a nas ocko siel na splav do zajtra :grinning: aka som ja rada, ze som doma s krpkami :grinning:
20. jún 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keď u Vás Mixka prší od večera tak je to za chvíľku tu...ach jaj. :frowning2:
Splav je môj sen-aj my sme mali ísť na budúci víkend ale kdesi to viazne, tak asi nič z teho.
20. jún 2009 o 08:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki, aj ja by som sla, ale v takomto pocasi :confounded: vcera podvecer zacala padat sem tam nejaka kvapka a ked som isla spat lialo strasne, velke tazke kvapky, ale ja pri takom dazdi rada zaspavam :slight_smile: no a prsi furt, i ked nie tak silno, ale dost na to, ze nejdem s krpkami na postu :frowning2:
20. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My máme mať zajtra opekačku či gulášačku či ako to nazvať s Usmevom... A je fakt, že dnes už riadne fičí... A ked som dobre pochopila, tak zajtra to má byť hore na kopci, nad zjazdovkou pri chate... Tak uvidíme ako sa vyštveráme... :grinning:
yukki u nás z takéhoto slovníka sa zachoval hlavne "kapes" = kapesník :wink: A ja si musím dávať pred Vianocami pozor čo hovorím, lebo "Od Ježiša pod strom..." sa zdá byť pre mnohých ludí pritvrdé... :sweat_smile:
Ale inak my sme deti učili "ruka, noha, brucho, ucho, oko..." a ked sa cudzí ich pýtali "Kde máš bruško, očko, nožku, ručku, ..." tak deti len vyvalene čumeli... :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Práve kus stromu padlo na detské ihrisko... :confused: Hlavne, že strom opilovali ako rekonštruovali ihrisko... No ale fest kusisko sspadlo... Aká som rada, že sa mi tam teraz Lucinka nehrala... a nikto sa nehral..
20. jún 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpate vedia, nozicka, rucicka, nostek, kolienko, usko, ocko a najnovsie prstiky a palcek na nohe :grinning:
20. jún 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No u nas je "palec"... Akože mi pripadaju lahšie slová normálne, než zdrobneliny, tak nejak automaticky... Akože aj ja ako hovorím... Tak normálne... Ja tie zdrobneliny nemoooožem.. Ked ukážu toho pupuša kaderníka v telke, tak on tak rozpráva.. .proste jak pupuš... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
20. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je to normalne detske a nikto z nas tak nerozprava a ani baby nebudu, ja v tom nevidim problem :slight_smile:
20. jún 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...ja ale neviem povedať topánky a ponožky menej nezdrobnelo....a hovienko - čo u nás leží bárskde však všetky zvery musia...nebudem nazývať pri Kike h...o... a ani exkrement...ani stolica...
20. jún 2009 o 08:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vsak jasne.. .yukki... chápeme sa.. ona proste robí zo slov zveličiny :grinning: :grinning: :grinning: Proste z normalneho tvaru urobí zveličnu.. :grinning:
20. jún 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak hasiči s húkačkami došli popiliť ten konár čo padol na ihrisko :grinning: :grinning: :grinning: Tak má Lucinka podívanú... :grinning:
20. jún 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki a co tak topaniska a ponoziska :grinning:
20. jún 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zveličiny...to je ono! vypínam PC, ideme pozatvárať hávede...pokŕmiť pomojkať aby to tu bez nás toho pol dňa vydržali :wink: Peknú sobotku všetkým!
20. jún 2009 o 09:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa yukki a uzite si peknu sobotu a nech vam neprsi :slight_smile:
20. jún 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vam vsetkym :slight_smile:
20. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucinka si akurát pustila svoj plný pohár na nohu... Tak sme fukali palec... A teraz sa nosí na rukách potvora...
20. jún 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dnes kuchtite na obed ???
20. jún 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my šošovicový prívarok máme... a kuracia polievka ešte je...
20. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaam, ten privarok ja milujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja až tak nie, ale zvládam.. a asi k nemu spravím masko.. .uvidím, či hodim len dajaký špekačik alebo čo...
20. jún 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takze k teme...
ja robim taku jarnu zeleninovu polievocku nov yhrasok, mrkvicka kalerab a karfiol a zvlast vyvarim tie tenucke domace sliziky do toho...
a na prianie manzela.. mame take udene maso chleba a k tomu tiez sosovicovo hraskovy privarok..

takze sme sa celkom zhodli a ako dezer mam dukatove buchticky.. :grinning:

polievka na zajtra mi ostane.. zeleninova.. a druhe urobim tie malicke zemiaciky s petrzelenom.. varim v supke a pecene maso.. mam kupene kare s bylinkami a cervenu kapustu.. tiez na prianie muza..

ja skor rozmyslam co urobim na posledne stretnutie PRiDU lebo vzdy chystame na kazde pohostenie.. kazdy nieco.. a chcem nieco speci
20. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda sa mate lienocka :slight_smile: ja kedze som slamenna, tak nevarim a dojedame zbytky :grinning: a na zajtrajsi navrat si ocko objednal pecene kura so zemiakmi a polievku este neviem aku spravim :confounded:
20. jún 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja robím kompromis... Na slaninke cibulu, klobásku a špekáčik (obe na kolieska) a bravčové mäso na kocky :grinning:
20. jún 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka ... neviem ci sa mame.. ale po viac ako 7 rokoch manzelstva si dovolim povedat ze neni nic horsie ako hladny chlap :grinning: velmi blizko k tomu ma chory chlap
20. jún 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne lienocka, to si vystihla za 100 bodov :grinning: :grinning: :grinning: vsak zajtra mojmu navarim co si rozkazal, ale dnes mam proste bez neho veget :grinning:
20. jún 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok