Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

lienocka235
20. jún 2009

ja velmi rada varim... ako napr. moj muz ako velmi chvali.. ale co ma stve je mala.. lebo ona je veeelmi vyberava... ja sa fakt tesim na dieta ktore bude v pohode jest.. teda aj nasa je vela a rada.. hoci ma nohy ako spajdle.. ale len tie svoje jedla..
ako ja uz to mam ako uchylku.. ja teraz varim tu zeleninovu polievocku tak rozmyslam.. ako ju budem potom magat a tak.. hoci neviem ci bude vobec treba... vcera som malej na tom sklennom struhaci struhala jablcka.. hoci ona ich je cele.. ako neviem...

mixka aj ja ked som sama s ninus.. tak moc nevarim... nanestastie je to zriedkakedy..

ale kura zemiaciky.. je super klasika... inak ja mam stastie ze moji lubia aj take ze parene buchty a sladke..

mixka
20. jún 2009

tak krpate jedia vsetko okrem spenatu v megamnozstvach 😀 ja som tiez nebola sama cez vikend ani nepamatam 😕

lenkove
20. jún 2009

Aj moj muz je prec - isiel do roboty, esteze tak, lebo mam akusi zlu naladu 😎 tak sa liecim hudbou z Hair 😎 a
triedim potraviny ( aj vy mate plnu skrinku sackov s tromi cestovanimi? kazdy iny druh? 😎 ) uz je dvanast a ja som este nedoupratovala.. ale dva kose bielizne pozehlene (nenapisem predsa v plnej sudnosti pradlo!? 😀 )
a obed neriesim - sme pozvani na grilovacku.. aj ked v tej kose co je von, no neviem, neviem 🙄 mame ist do parku na take miesto kde sa chodi grilovat vo velkom 😎

mexx
20. jún 2009

Ahojte,

meteookienko dnes hlasi zamracene a poprcha, tak sa mi ani z domu moc nechce (hoci sme planovali zavitat na jednu akciu, ale v takomto pocku sa nechystame). MM zobral krpka k babke pozriet, a ja mam doma popratat a podobne zbytocne zalezitosti. Varit sa bude az vecera, a to si chlap nakazal grilovat kridelka, tak nech ma. 🙂

lenkove
20. jún 2009

mexx
a ako zemiaciky vcera? 🙂

mexx
20. jún 2009

No celkom dobre, nakoniec zmakli a boli fajnove. 😀 😉 Inac aj ja by som isla na taku nejaku dobru grilovacku. 😵 Dnes to bude len tak doma,to nie je to prave...

lenkove
20. jún 2009

mexx
grilovacka sa nekona, leje ako z krhly.. ideme iba na navstevu, grilovat iba ak na balkone budeme 🙄

cairka
20. jún 2009

ahojte, aj u nás od večera prší a prší....aj sa modlíme a prší...

veve teraz kuká bambuľku, ale už viem, čo si zapnem, ked dokuká. už som hair veru dlho nepočúvala...leni, dík za typ 😉

najjulinka
autor
20. jún 2009

U nás fučí a fučí od rána... Zajtra som zvedavá čo z výletu bude... 😒

mata2
20. jún 2009

http://openiazoch.zoznam.sk/info/zpravy/zprava....

caute baby,aj tu prsi a je kosa 😲
idem si dat kavu,najradsej by som lahla a spala. 😔
dvojky boli otrasne v noci,obaja mrncali.k macke som vstala minimalne 15x a milka som nakoniec vzala pri seba 🙄

cairka
20. jún 2009

tak ja občas fakt neviem, či sa mám pri veve smiať abo plakať 😅 mi tu dokvitla a jej hovorím, že sme sa dohodli že ak nebude pozerať bambuľku na gauči pôjde spinkať, tak ma opálkovala, že " ja tam pôjdem zlatíčko, len si toto dokončím" 🙄 😅 😀

mixka
20. jún 2009

u nas zase strasne leje ☹

veve je uzasna s tymi hlaskami 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
20. jún 2009

Cawte, asi je už domalované...

dioliana1
20. jún 2009

Máme s bebe novinku... 🙂

lienocka235
20. jún 2009

tak sem s nou dio.... nech je dovod na oslavu no nie? 😉

dioliana1
20. jún 2009

25.6. deň D 😀

dioliana1
20. jún 2009

preosvojitelský

lienocka235
20. jún 2009

cize mala a maly idu k Bebe uz buduci tyzden.. tak super... tesim sa a gratulujem...

isli na predbezko ci normalny sud?

mixka
20. jún 2009

dio, supeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 budeme drzat palce 😵

dioliana1
20. jún 2009

Ako dlho trvá kým je tá právoplatnosť, pamatáte niektorá?

dioliana1
20. jún 2009

bez predbežka, predosvojitelský súd

mixka
20. jún 2009

15 dni

dioliana1
20. jún 2009

Myslíte že hned možu ich brať?

mixka
20. jún 2009

zalezi od sudkyne, ci napise ze ma rozhodnutie okamzitu vykonatelnost alebo po uplnynuti 15 dni

dioliana1
20. jún 2009

Tých 15 som si myslela, takže asi tak, 10 teho alebo 11.7. ich budú mocť zobrať, ked v DD nedovolia hostovský od 25.6. 😉

dioliana1
20. jún 2009

Má čo do toho hovoriť DD na súde?

dioliana1
20. jún 2009

Asi som zle položila otázku. Je niekto z DD na súde?

dioliana1
20. jún 2009

Kde ste všetky zdrhli, vonku hnusne...

mixka
20. jún 2009

z dd nie, je tam socka z uradu

mixka
20. jún 2009

ja tu, deti mi blbnu v postielkach miesto aby spali, tak som ich bola kus krotit a zachranit postielky od zdemolovania

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre