• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

30. novembra 2016 
Mata
coze?? :astonished: :astonished: maju stastie,ze ste b
3. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli doma.. :wink:
3. feb 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, tak to sa divím vaším tetám sociálnym, že radšej nesedia v kancli na zadku :unamused:

leni, dovolala si sa?
3. feb 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dovolala a teraz cakam kym mi zavolaju spat.. :sweat_smile:
3. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A prečo vlastne k Vám ešte chodia? U mňa boli pred tým než som si vzala Kiku a potom raz aj keď som ju mala v predosvoj.a potom nie. To ako keď máš deti v pestu tak môžu kedykoľvek?
3. feb 2010 o 12:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Yukki
a vy co? podarilo sa poslat PO? :confused:
3. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano yukki,ked mas dieta v pestu,tak zo socialneho chodia na navstevy....aspom 1x za rok..
3. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra...idem do mesta, treba mi ešte nejaké papiere a kopírovať a vytlačiť...to všetko tu nie je. Ale zajtra ideme, tak to hneď pošlem 1,tr. Strašne dúfam, že tým nedžubnem do nejakého osieho hniezda (biorodina, alebo nejaká....česť súdu alebo čo) a nepredĺži sa to kôli tomu. Vy ste tam argumentovali čím? Lebo fakt je, že dieťa nieje ohrozené....
3. feb 2010 o 12:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, mali by chodiť, u nás ešte neboli za 3 roky, ale tak my sme pravidelne tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
za to naša socilana ma oproti našmu bloku sestru alebo mamu alebo koho... No a kým som si zvykla, že ked ju z okna vidim, tak nemusim hned pratať (ustielať) postele :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yukki
no ved skoro nicim :sweat_smile: laskou a harmoniou, to je vsetko :sweat_smile: :sweat_smile: zavisi od sudu, jednoznacne :confused:
3. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mal niekto z vas do cinenia s DeD v Skalici? tak sme sa rozhodli, ze ideme znova do boja s uradmi a sudmi.
vcera som otravovala na Piestanskom sude, asi docela uspesne, kedze mi dnes teta odtial zavolala, ze nase papiere vybavila (skoro 2 mesiace tam lezali len tak u niekoho na stole asi) a zajtra ich osobne sofer zanesie na trnavsky sud. dufam, ze tu nas uz doriesia a neposlu naspat, lebo ma to prestava bavit.
3. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ze Skalice je ziconov Kubko myslim.
3. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si pred hodinou objednala pizzu a nic :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
a lakujem postielku...
a z dd taky nic :sweat_smile:
3. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite si ze po dvoch hodinach /ze mi zavolaju/ mozem zavolat DD ci cakat? :sweat_smile:
3. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni volaj :wink:
3. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha!
v piatok :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej juch! :grinning:
3. feb 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni blahoželám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: k nastávajúcemu rodičovstvu na plno :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, asi si posmokliiiim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a zajtra pride babka (teda moja mama) tak tu nebudem stresovat sama :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blahoželám!
3. feb 2010 o 14:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, paráááááááááááááááda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len si poplač, slzičky šťastia tiež očisťujú :sunglasses:
3. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove blahoželám a užite si to :wink: bude to na celý život :slight_smile:
3. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeem, jeeej, to je blahozelaniii to si uzivam :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len si užívaj gratulácií ono sa nerodí tak často :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zaslúžite si :wink:
3. feb 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak po dlhom case sa aj ja hlasim! ako sa mavate???

leni gratulujeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: paraaaaada tak ste rodina!!!!

a magi moja na teba myslim stale stale kazdy den :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: prajem vela sil a drzim moc moc palce !!!!!!!
3. feb 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkove blahozelam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka blahozelam.... :dizzy_face:
3. feb 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam baby..
Niekto hore nas ma rad :dizzy_face: :dizzy_face: este aj kuchyna a skrina co mali byt na bud tyzden su dnes a zajtra ako naplanovane :sweat_smile: :sweat_smile: chapete? ja nie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dakujem teda Hore :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ak mozem byt neskromna, ten matrac co, haaa? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a krasne fotocky si dala na NET :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
3. feb 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok