Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

yukki
5. feb 2010

Sandokan? Zo zásady odmieta všetko čo je rozumné a akúkoľvek radu a pomoc od dospelého. Ja už teraz tú učiteľku čo ju dostane do rúk (a zároveň aj seba) ľutujem....
Ináč nedávno ste tu mali nejakú debatu ako naučiť dieťa zhltnúť veľkú tabletku? U nás je to jednoduché.zakázať jej to...a hneď to dokáže!

lenkove
5. feb 2010

inak, mam nechat spinkat 🙂

brulka
5. feb 2010

yukki tak kika je jak moj muz, ten tiez vzdy vsetko robi inak ako vacsina 😉 on to nazyva silna osobnost individualista 😀 😀 😀 tak mas doma maleho rebela 😵 aspon sa nikdy nenudis 😉

leni tak super mas to vyriesene 😵 profi vedia najlepsie co treba 😉 . teda zatial 🙂 coskoro to budes ty 😵

laculik
5. feb 2010

leni, jasne ze nechaj spinkat. ked bude hladna, vypyta si. a hlavne ma za sebou narocny den, tak potrebuje spinkat! neboj, aj keby par dni nejedla poriadne, tak to nevadi, je to velka zmena pre nu.
Myslim ze psychologovia odporucaju po pol roku sa stretnut s profi. Aby sa uz proste naviazala na vas!

laculik
5. feb 2010

zici, maly je fakt fesak!!!!!

dioliana1
5. feb 2010

meno Ivana, je ako Jana, Ján="Boh je milostivý"

najjulinka
autor
5. feb 2010

Ivanku nechať hajať. Ked bude hladná, tak ssi bude pýtať... A psychycky má to náročne, tak možno aj bude hajať viac ako inokedy a papať menej ako inokedy.. .alebo aj naopak.. .vsak uvidite.. .rozhodne nebudiť.... 😉

najjulinka
autor
5. feb 2010

My sme dnes s Lucinkou boli na klube náhradných rodín - tj. ja a Lucinka. Lebo ona mi pekne do mesta odšliape, tak sme išli, kedže s kočíkom nehrozí... Plná dojmov... Plienku sme zo sebou nemali a sa pokakala, tak nam iní rodičia dali, ich bábo revalo že jej Lucka vzala plienku, tkaže lucinka plna zažitkov z plienky čo nam dali, že zjedla jednemu babu všetky piškoty a zjedla tyčinky a hrala sa s tetami... no reči mala jak koza bobkov, ked sme išli domkov... 😀 😀 😀 (S plienkami dost trapas, že ja mam tých plienok tolko a zo sebou ani jednu, ale ja v troch kočíkoch zasobena, v autosedačke jednej, v aute všetko - proste aby som nemusela prenašať vkuse, tak všade mam... No len bez kočíka, bez auta aby som išla s nejakým detmi dalej ako len pri dome, tak to nezvyknem... 😅 )

cairka
5. feb 2010

mata, strašné 🤐

yukki
5. feb 2010

Maťa2, a čo majú nové vaše dvojky a chalani? Bo to ty v poslednej dobe keď sa zjavíš ta len o duchoch a o tragédiách píšeš...

dioliana1
5. feb 2010

mata nemaš niečo pozitivne, ja tu fnukám ☹

lenkove
5. feb 2010

baby
180 ml mlieka fuc. dala som jej iny cumel, tak tahala chudatko 😅 😅 hlupa mama, da slecne cumel pre miminko 😔 😅 😅
a s babkou pijeme sampus a ideme spat 🙂

adkapo
5. feb 2010

začiatky sú ťažké 😉 , ale v tomto prípade krásne 😵

a čo nebudeš vedieť napovie ti srdce 😵 😵 😵

pokojnú dobrú noc

laculik
5. feb 2010

a pomozeme aj my tu! dobruuuuuuuuuuuu 😉 😉 😉

najjulinka
autor
5. feb 2010

Fiha už je tolko hodin? už mežem do hajan, Domči flašu a konečne spaaaaať... .......

laculik
5. feb 2010

a nazdravie lenkove! my sme dali cervene dnes vecer. juchuchuuuuuuu. idem radsej do postele 😀 😀 😀 .

najjulinka
autor
5. feb 2010

no fakt idem spať.

lenkove
6. feb 2010

dobre ranko 🙂
a to som dnes rano uz raz uspavala 😀 teraz pisem tatovi 😉 a vam 😀 dakujem za rady 😵 😵

najjulinka
autor
6. feb 2010

Dobre ranko. Nejak sa mi už nekce spať.

yukki
6. feb 2010

Mne sa aj chcelo ale Kike sa o šiestej nechcelo... až teraz som si sadla....už aby sa tá zima skončila lebo si pripadám jak Popoluška, to len kolo pecí sa všetko točí....

smejka
6. feb 2010

dobre ranko 🙂
lenka tesim sa s vami 😵 ...blahozelaaam...ostatne dievcata pozdravujem 😉

najjulinka
autor
6. feb 2010

No aj mne by sa chcelo, ale už sa mi nedalo. My o šiestej budika koli liekom... Deti by spali ešte aj dalej... A tak mame zaručene, že dvaja najmladší su hned hore, ale to sa ešte dá pospať pri nich, lebo oni su malinky a v postielke maju kooopec hračiek, takže sa vyhraju, "porozpravaju", dakedy ešte zdriemnu (malokedy)...

cairka
6. feb 2010

dobré ránko.
leni, vidno, že to je prvá noc, ked o pol šiestej už uspávaš a pri tom si plná energie 😀 😀 akú ste mali noc?

aj mne sa ešte chcelo, ale veve sa rozhodla, že stačilo 😝 potom prišla s pravítkom, že koľko stojím, odmerala ma a zistila, že 5 centov 🤐 však ked ma vyspať nenechá, tak jasné, že stojím za figu 😠

ralanka
6. feb 2010

ahoj leni tak super si to zvládla a aj mne radili kadeako jedni, že budiť druhí, že nie a vyskúšala som si to na seba a tiež radím nebudiť dieťa vie kedy je hladné a zobudí sa samo 😉 😵 😵 😵 😵 😵
ale ved budeš vedieť človek sa učí na vlastných chybách 😀 😀 😀 😀 😀
inak všetkým dobré ránko aj my sme boli už dávno hore ale stihli sme ešte raz spinkať a teraz nedávno sme dopapali
správa od lekárov: malý pribral 500g a nožičky v poriadku pravý futbalista 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketka1
6. feb 2010

Ahojte prajem vám pekný deň.
leni tak 1 noc si pekne zvládla Ty aj Ivanka a tak ako sa tu spomínalo srdce Ti povie čo máš robiť.

ináč lieta nám tu po byte 1 muka(Maťova skomolenina pre muchu).
Chystáme sa konečne kúpiť cestovnú postielku a na odporúčanie mudry trošku s detmi do saní a na sneh.Dúfam že jej rada nebude mať na Kubka horší efekt.

najjulinka
autor
6. feb 2010

U nas už ticho. Deti všetky spia. Muž išiel k svojej mamae pochovať papagaja 😢 😒 😖 ☹ ... Idem si dať obed...

lenkove
6. feb 2010

baby, noc bola ok, ale cez den nespi 😅 dopoludnia 40 min, na rukach, teraz som ju kocikovala, zaspala a vystriedala ma mama, spi asi hodinku.. len nech sa vyspi.. a poobede navsteva, idem chystat 🙄

najjulinka
autor
6. feb 2010

lenkove Ivanka je asi taka stara ako naš najmladší a ten spi počas dna len asi hodku... Ale postupne si zvyka, že treba hajať poobede. Včera skoro 2 hodky... Ale stale sa to pohybuje väčšinou okolo hodiny hned po obede...

najjulinka
autor
6. feb 2010

no aked tak dumam tak Ivanka je baran - super znamenie. 😉 😀 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre