Ako dlho ste čakali na druhé IVF po prvom neúspešnom?

fedorovamirka
9. aug 2020

Ako dlho ste cakali na 2.ivf po 1.neuspesnom?
Podarilo sa ?
Brali ste rovnake lieky ako predtym alebo Vam liecbu zmenili?

e1i
9. aug 2020

@fedorovamirka po prvom som mala biochemické v 8/18 a MA v 9 tt v 12/18 bez kyretaze. Do ďalšieho nám odporúčali po 3 mesiacoch a doplnení vysetreni (genetika, reproimuno a hysteroskopia). Hemato a štítnu som mala. Dávka o 25 j vyššia, vajíčok aj embryí viac a vyšiel hneď et.

fedorovamirka
autor
10. aug 2020

@e1i a smiem sa ta opytat kde bol problem? U teba alebo u manzela?

andrea_82
10. aug 2020

Prvé sme mali v auguste, druhé v marci ďalší rok. Pri prvom sme mali málo embryí, nedošlo ani ku vkladu. Zmenili sme centrum, dali mi vyššie dávky liekov a podarilo sa.

e1i
10. aug 2020

@fedorovamirka aj aj, ja pco, slabá endometrioza. Muž teratozoospermia=nižšia morfologia

fedorovamirka
autor
11. aug 2020

@e1i ja som v poriadku...u nas ma problem manzel...

e1i
11. aug 2020

@fedorovamirka pri prvom ivf sme mali icsi a pri druhom sme priplatili aj picsi.. Asi to malo svoj význam lebo viac embryí bolo
A ja som popri stimulácii do odberu brala aj inofolic 2x denne

zulietka7
3. jan 2021

@e1i môžem sa spýtať na to picsi? Ja som dva krát neúspešne IVF a dávali sme si icsi
Mávam totiž malo vajíčok čo sa oplodnia
Neviem či nie sprostá otázka ale keď ste napísali, že zrejme to picsi malo svoj význam je mozne, že sa pri tejto metóde oplodniť viac vajíčok ?
My sa chystáme teraz na další pokus a už zbieram všetky možné infomácie
Ďakujem 🙂

e1i
4. jan 2021

@zulietka7 no pri icsi výberu spermiu a napichnu ňou vajíčko. Pri picsi ich ešte predtým preselektuju, takže myslím ze aj to mohlo mať ten svoj význam, že vybrali aj kvalitnejšiu spermiu. Pri prvom som mala len 3 vajíčka a oplodnili sa dve. Pri druhom 17,12 dobrých a oplodnili sa všetky 12.po pk ostalo 8.skuste aj ten inofolic 2x denne do opu. Ja som mala lacnejšiu verziu miovarian sa to volá. 3 balenia vyšli menej ako 1 inofolic

zulietka7
8. jan 2021

Baby a Medrol ste niektorá brali ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre