Ako vám nabehol cyklus po neúspešnom IVF?

lenka20
6. aug 2007

Zacinam tuto temu, aby som sa dozvedela od ostatnych snaziliek ako im nabehol cyklus po neuspesnom IVF. Ja som cca 7 dni po ET zacala krvacat - klasicky menzes, mozno trocha dlhsi ako obycajne, presne v termine ako som mala dostat. Asi 18.den nasledujuceho mesiaca som zacala spinit, to trvalo asi 6 dni, minuly utorok som mala dostat menzes, uz od pondelka som mala pocit, ze to kazdu chvilu dostanem a to trva dodnes. Menzes nikde, len take spinenie slabe asi od piatku vecera, aj to nie cez den, len vecerom. Bolesti take ako pri menzes uz cely tyzden. V piatok som bola na kontrole v CAR, poprosila som dr o sono, nech viem co sa vlastne deje, ale o moc mudrejsia z toho nie som - sliznica je vysoka, teoreticky by som uz menzes mohla mat, jeden vajecnik je uz zmenseny a na druhej strane mi este dozrieva 1 velky folikul. Chapem, ze po IVF su tie hormony asi uplne zblaznene, ale rada by som vedela, ci ste aj vy zazili nieco podobne resp.ako to bolo s vami.

deni73
19. jan 2011

@roberta37 Ahoj, mne po vysadení prišiel MS na 3. deň, ale na ďalší som čakala 60 dní. Je to normálne, vraj. Podľa mena máš tiež 37 rokov? Ja áno, a v októbri som mala 1. ivf, teraz začínam 2. 😒

jozefinka9
3. sep 2011

@zabkaevka prosím Ťa, vieš mi povedať, aký je vlastne postup po neúspešnom IVF, ak sú mrazáčikovia??? Vôbec neviem ako to potom chodí. Treba tiež brať nejaké lieky?

zabkaevka
4. sep 2011

@jozefinka9 : fíha, tak to si veľmi už nepamätám, bola som na tom pre vyše 3 rokmi, ale zdá sa mi že nie, neberú sa lieky ako hormóny, ale len potom na uchytenie mrazáčika. teda asi až po zákroku, hmmm fakt si to detailne už nepamätám. nám sa napokon po 3 neúspešných IVF podarilo prirodzene. Držkám silno pršteky

jozefinka9
4. sep 2011

@zabkaevka tak to je úžasné, naozaj. Aký ste teda mali problém, keď ste skúšali ivf?

mamovri
4. sep 2011

cavte babenki chcem vas poprosit o radu idem tersa na IVT po privi ras a trosku sa bojim co sa bude dit poratemi DAKUJEM

paaat
9. sep 2011

Neviete mi niekto povedat ci mi povedia hned vysledky ked idem na krv po IVf.Alebo za kolko budem vediet ze som tehotna.Dakujem

deni73
10. sep 2011

@paaat Ahoj, v CAR ti povedia hneď, keď ideš k svojmu gynekológovi, tak na druhý deň väčšinou.

aqva
8. mar 2013

Ahojte...po neúspešnom IVF mi stále nenabehol menzes,viem,že po tých všetkých hormónoch má telo čo robiť,ale dostala som tabletky...že po 10dňoch užívania mi nabehne MZ a týždeň fuč a stále nič...ani príznaky....mám volať do centra čo ďalej alebo ešte čakať...poraďte baby ☹

deni73
8. mar 2013

@aqva Len čakaj, nabehne to, len to trvá, niekedy aj 30-40 dní. To sú tie hormóny, ako si písala.

aqva
9. mar 2013

@deni73 no paráda...diky za info...len mne dali kvôli tomu tabletky,aby mi to nabehlo...ako vidím ani tie na mňa nezaberajú ako tie injekcie...tiež žiadna reakcia po nich...asi som z inej plenéty ☹

dorotko
11. aug 2013

Ahojte ja som momentálne po druhom neúspešnom IVF tiež v Heliose MT. Cyklus som mávala cca 24-27 dní, po prvom aj druhom IVF presne 35 dní.
Mám ale aj ja otázku. 1. IVF bolo 24. 6. 2013 neúspešne, po týždni špinenie celý týždeň a potom menzes poriadny. 2. IVF nasledujúci cyklus 24. 7 . 2013 ešte aj na minútu presne ten istý čas vkladu. Všetko nasvedčovalo úspechu. Žiadne špinenie, žiadna bolesť. Proste túžobné očakávanie. TT a odber krvi ukázali, že z toho nič nebude. Od včera mám zas menzes. Na 14 DC mám ísť na kontrolu a neviem čo ma čaká ďalej. Podľa výsledkov. Chcem sa ale spýtať odporúčate ísť na 3. IVF alebo je lepšie dať si pauzu a hlavne koľko? My sa snažíme už 3 roky. Viac čakať nevládzem.
Ozaj čo robiť resp. nerobiť aby to konečne vyšlo? 3 dni som sa nepohla ani z postele a aj tak to bolo zbytočné. Som učiteľka a 26. 8. už nastupujeme do roboty po 5-týždňovej dovolenke, takže PN neprichádza do úvahy.

divask1
23. sep 2013

dobry den idem na umele opodnenie a chcem sa opitat ci mi neviete povedat ze za kolko dny dozreju folikuli alebo ste uz boli na nieco takom ja idem prvy raz a este by som chcela vediet ze ak ste niektora boli na takom niecom tak by som chcela vediet ako to prebieha a co budem potrebovat tam nejake veci a oni ma pripravia alebo doma sa mam ja popripade pripravit alebo oni za odpoved dakujem

mima2912
13. okt 2013

@mima263 Prosim ta,kolko to trvalo kym sa ti upravila ta menstruacia??...Potom uz si ju mala pravidelne?..Moja priatelka tiez brala gonal ,a po neuspesnom fiv, ...ma rozhadzany cyklus...Co treba urobit aby sa to upravilo? Dufam ze sa to casom upravi!!!!?????dakujem za odpoved.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre