Aký stimulačný protokol ste absolvovali so syndrómom polycystických vaječníkov?

cuculik1
30. dec 2012

Táto zálezitost ma zacala zaujimat po prvom nevydarenom IVF a naslednom KET. Nase prve IVF bol kratky protokol na ktory som dobre reagovala, v podstate ziadne problemy. Nábeh na PCO mi diagnostikovali az v CAR, nikto z mojich predoslych gynekologov tuto diagnozu nikdy nevyslovil. Mame pred sebou 2IVF a lekar mi povedal ze skusime dlhy protokol. Na nete som sa docitala ze zvysena hladina testosteronu ( bohuzial mam) ovplyvnuje aj kvalitu vajicok a co citam, pre zeny s PCO sa odporuca vacsinou len kratky protokol. Rada by som sa o tejto problematike dozvedela co najviac predtym, nez sa pustime do druheho kola. Moje PCO sa prejavuje len zvysenym ochlpenim ale inac cykly mavam aj bez liekov ovulacne. Trapi ma len ten zvyseny testosteron , okrem ineho ma vraj vplyv aj na samotne uhniezdenie. Tak ake su vase skusenosti, co vam zabralo, nezabralo, dlhy ci kratky protokol?

tinkatinulka
10. júl 2013

@ana85 2x denne beriem už 7 mesiacov ale asi s nim koncim

ana85
10. júl 2013

prepac, necitala som celu diskusiu. takze nosifol ti nakoniec nepomohol? ☹

tinkatinulka
10. júl 2013

@ana85 nie prave zvažujeme 4 IVF 😒

ana85
10. júl 2013

@tinkatinulka to ma mrzi. nerozmyslala si nad Reprofitom v Brne? pomohli viacerym babam, ktorym sa nepodarilo na SVK otehotniet ani na 3 ivf. a cenovo sa s nimi da dohodnut. vedia ti ponuknut viacero alternativ ivf.

aminkaradwan
13. sep 2013

kocky mozno sa budete smiat,tri roky mi nezaberali lieky ,menzes dva krat do roka...pomohla mi obycajna arabska rada pred otehotnenim...od tretieho dna menzesu jest len vsetko co je od mlieka a chleba,jogurty,mlieko,piskoty,tvaroh...az po ovulaciu.....a mam tri krasne deticky a sance od valkyho boli jedno percentne....a nakoniec som otehotnela prirodzenou cestou....

minnie2013
30. mar 2014

@aminkaradwan To vazne len vsetko smotanove? A v com je to ako dobre moja?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre