• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

30. decembra 2013 
A ozaj môžeš mi zmeniť aj vek zajtra mám 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a chodím do témy Gyn fiv - skúsenosti s lekármi 2. Sú tam spolubojovníčky z rovnakého centra ... :wink:
18. júl 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirusch - prave som sa ta chcela spytat :grinning: :grinning: ze ja som kde?? :grinning: :grinning: ISCARE, tak uz je to iste, idem na jesen, uz som i v tvojej tabulke :grinning: :grinning:
18. júl 2008 o 16:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gregy, fuuuuha, tak blahozelam, ake krasne okruhle :grinning: :dizzy_face: Vsetko najlepsie, happy birthday!!! A nezabudni nas prist informovat co je s tebou dalej, oki?

Sylvi, aha, tak idem dopisat a obnovim to. 10 min.....
18. júl 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirusch ďakujeeeeeem :dizzy_face: neboj určite sa ozvem ako pokračujeme, a tebe prajem veľa veľa síl aby ste to zvládli ...
18. júl 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gregy tak všetko naj.
sylvia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - aj ja tak niekedy čítam :wink:
18. júl 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Gregy. :wink:
18. júl 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre babuľky idem ja po nákupoch a rýchlo dom lebo ideme oslavovať aj neterkin rôčik tak jej idem upiecť neakú tortičku :dizzy_face:

Gabika ďakujem.
Sem tam sa tu zastavím pozrieť vás čo porábate a teba mirusch obzvlášť :wink: :slight_smile: PA
18. júl 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa Gregy, to je super, že budem pod kontrolou :grinning: Príjemnú oslavu.
18. júl 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mam pre Vas super spravu, lumah dnes porodila, chlapcekovia sa narodili kratko pred 14.00h, filipko vazi 2850g a meria 48cm a davidko vazi 2720g a meria 47cm!!!!
lumi rodila spontanne, aj ten chlapcek, co bol povodne otoceny KP sa tesne pred narodenim pekne otocil!!!!
18. júl 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky. chcem sa vás opýtať. Dnes máme doma oslavu a chcela by som vedieť, či si môžem dať vínny strik, keď beriem utrogestan. Mám asi dva dni pred ET. Lebo ak nie, tak to nejdem riskovať.
dík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratuluej lumah !! nech su zdravucki :dizzy_face: maska kludne si daj. ale daj si cervene vinko ;) je to dobre na sliznicu maternice :slight_smile:
19. júl 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík lauritka. Ja mám len strach či mi to nejako nemôže ublížiť. :slight_smile:
19. júl 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deci vina nie;)
19. júl 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...
Lumah posielam gratulaciu;)...
Maska.. vobec nemusis mat strach.. kludne si daj aj viac ako 1dcl :sunglasses: ....ublizit ti nic neublizi.. ani keby po et si das vinko... mne ho dokonca naordinovaj aj dr;).. denne 1dcl cerveneho po et... :sunglasses: ....netreba sa v nicom obmedzovat v com si bola doteraz zvyknuta je to pre organizmus horsie odopierat ako dodat...
pekny vikend kocky... paa
19. júl 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a mimochodom cervene vinko je vyborny antioxidant :wink:
19. júl 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanitka, ty si uz 17tt :slight_smile: , to ale bezi.......

lauri ahojcek, ako? , vidim, ze nemas skratku snz pri nicku- dufam, ze to znamena nieco pozitivne
19. júl 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dracik :wink: ... ved aj ty si sa len nedavno tesila z //;).. a aha uz si maminka krasnych chlapcekov... teraz na detoch sa uvidi ako to rychlo leti... :dizzy_face: ....vela zdravicka a nech pekne rastiete :wink: ...mne sa to az tak nezda ale pravda je ze vzdy u druhych to ide strasne rychlo :dizzy_face: ....paa
19. júl 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maska 1 - dnes je tvoj velky den :slight_smile: Vela stastia. Nech ste co najuspesnejsi.
Ahoj - lauritka, tanitta, dracik,mirusch, gregy, kukulik, cikytka, lenka,mapka...... a vsetky dalsie kocky, kt. si uzivate krasne leto
Teraz sa ideme troska zrelaxovat na dovolenku :sunglasses: a o tyzden vas pridem pozriet :wink:
20. júl 2008 o 09:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvinka....tak si to pekne uzite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako sapatri na dovolenke :grinning:
maska....drzkaj sa ....
krasny dnik vam prajem...dnes to vyzera na slnecne pocasko :slight_smile:
20. júl 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky. Ďakujem vám veľmi pekne. :slight_smile:
Už mám v sebe dve kuriatka, tak uvidíme ako sa im bude u mňa páčiť.
Aj ja vám prajem pekný dník, užite si ho. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. júl 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maska silno držím palce , aby sa zahryzli kuriatka čo najlepšie a páčilo sa im um teba celých 9 mesiacov :wink:
20. júl 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taellka ďakujem. Chcem sa ťa opýtať, ty si po vklade v ten deň iba ležala, alebo si sa aj špacírovala po byte?
20. júl 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snažila som sa ležať , ale tesne po vklade som ešte bola u svojej gynekologičky vybaviť PN-ku , potom sme boli ešte nakúpiť , a až tak som potom ležala.
20. júl 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte -

mirusch- aj ja poprosím zmeniť v tabulke :dizzy_face:

my sme na svete od 5.7.08 voláme sa Leo - 50cm a 2500g a Theo - 47cm a 2350g
20. júl 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.mirica gratulujem.lumah gratulujem.ako sa mate dievcata
20. júl 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuspitka a ty sa ako máš? Už sa ti to kráti, ešte máš stále bolesti?
20. júl 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica krasne mena, gratulujem ku krasnym chlapcekom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. júl 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nic negativne testy
20. júl 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka- ja už ani neviem , že som rodila - ale neuveríš , že to bruško mi normálne chýba :sweat_smile:

hava- ďakujem
20. júl 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ti verim.ako sa maju deti?
20. júl 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok