Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

hava77
21. júl 2008

ahojte, tanitka ja testujem 28 tak uvidime 😉

kuspitka coho sa bojis

fedra
21. júl 2008

nebojkaj ... a neskusala si test doma ?

kuspitka
21. júl 2008

stoho vysledku.robila dpom si domka test stale som mala negativne .a stale uz 4den ma bolka spodok

hava77
21. júl 2008

a co ti povedali v heliku?

kuspitka
21. júl 2008

ze to je dobry naznak ze ma bolka spodok.sobotu rano som aj zvracala.mam 10mm maternicu

hava77
21. júl 2008

no vidis, tak este vydrzat do 15,00 kym ti zavolaju ze si tehu 🙂
uvidis, ze to bude najdlhsie cakanie v tvojom zivote 😉

kuspitka
21. júl 2008

ano je velmi.len neviem ako to zvladnem.asi muz bude volat

zabkaevka
21. júl 2008

ahojte babenky. Tak som spat v praci, ale nedalo mi ôzbehnut" aj sem. Totiz po tyzdnovej dovci sa mi rano ani nechcelo. A uz teraz sa tesim na skutocnu dovolenku v auguste, kedze teraz nam to nakoniec nevyslo, tak sme boli doma a robili okolo domceka a domace prace.
Kuspitka, silno silno drzkam prsteky, bude to pozitivne, verim v to 🙂 pfuj pfuj

zabkaevka
21. júl 2008

Robím opäť kuk, a tu nik. Hmmm slniečko, asi mnohé vylákalo von, alebo intezívne pracujete 🙂
Kuspitka, ale daj o sebe vedieť 🙂 držkaj sa 🙂
Ja idem za dokim vo štvrtok, na konzultácie, že ako ďalej, kedy naplánujeme 3.IVF, ale hneď mu dám vypísať žiadosť, veď sa na odpoveď čaká mesiac.
Hmmm idem aj ja ešte pracovať.

kikina666
21. júl 2008

hava77 kolko embryjok si vkladala ?

kukulik30
21. júl 2008

Kuspitka .....cakame na vas vysledok....tfuj tfuj tfuj

bianka30
21. júl 2008

kikiiiiiiiiiiiiiii neverim koho to tu vidim... zlaticko

kikina666
21. júl 2008

bianka, ahoj som tu len na skok pogratulovat vsetkym tehu a pozistovat kto stimuluje a ketuje, ty si ako na to ? my sme boli na genetike a cakame na vysledky nekonecne ... od konca augusta zaciatku septembra by som chcela zacat znova stimulovat, hovoria ze ked zena potrati babetko, ze telo je nabudene a ze vacsinou sa podari otehotniet tak chcem to hned vyskusat

zabkaevka
21. júl 2008

kikina666, to aké vyšetrenie na genetike si absolvovala ? ja sa chystám na 3.IVF, a pred prvým som jasné že bola aj na genetike, ale len mi zobrali krv, a nič viac, a tak neviem či by som sa nemala v centre pýtať na nejaké iné genetické vyšetrenie. A keby si tak mala pravdu s tou poslednou vetou, pretože je som pri 2.IVF bola tehu, ale žiaľ som začala krvácať, teda potratila som ☹ Prosím Ťa teda o to info ku genetike, nech sa pýtam aj na to pri konzultácií s dokimu v centre. Idem vo štvrtok. Ďakujeeeeeeeem 🙂

kikina666
21. júl 2008

zabkaevka no ja som bola najskor na krv na protilatky proti placente a spermiam no a potom sme boli na genetike, brali krv mne a aj manzelovi a mali sme pohovor s doktorkou, trvalo to asi pol hodiny, pytala sa na cely rodokmen, kto mal ake choroby, krvne skupiny a pozerala si nase zdravotne zaznamy a vysledky krvi pridu az koncom augusta, tak som ako na ihlach povedali ze 92% by to malo byt dobre, ale .....

kikina666
21. júl 2008

baby, kuspitka mi pisala smsku, ze je to negativne ... ☹ , to mi je luto

taella
21. júl 2008

tak dnes nie je šťastný pondelok , naprv pahu a teraz kuspitka ☹ ☹ ☹

kikina666
21. júl 2008

no to teda neni bohuzial , kto caka na test najblizsie ? a kto stimuluje a ketuje ???

kukulik30
21. júl 2008

juuuuuuuuuuuuuuj ☹ .......zly zaciatok tohto tyzdna 😢

kukulik30
21. júl 2008

kiki, ja idem zajtra na KET.................no dufam, ze sa podari!!!!

kikina666
21. júl 2008

kukulik drzim palce a kolko zmrzliniek idete vkladat ?

fedra
21. júl 2008

taella ... a Pahu ma negativny vysledok ???
To som vobec nepostrehla ☹

zabkaevka
21. júl 2008

nieeeeeeeeee faaaaaaaaakt? ☹ ☹ ☹ ☹
Kuspitka to mi je ľúto, ani si nevieš predstaviť ☹

zabkaevka
21. júl 2008

kikina666, tak tie testy krvi mi presne robili aj ten "pohovor" s doktorkou, na rodokmen, a choroby v rodine. Ale zo správy som ja nič nevyčítala, snáď doki v centre áno. Ale ne tie protilátky neviem či mi robili test, toto sa s pýtam dokiho. ďakujem.

juuuuj taká som smutná, že to kuspitke nevyšlo, normálne tu revem, až kolegyňa sa ma pýta čo mi je. tak ma to vzalo ☹ ☹

kikina666
21. júl 2008

kedze som 2x potratila tak dokiho napadlo, ze ci nemam protilatky na placentu alebo na spermie, lebo povedal, ze my obidvaja sa v 100% poriadku, ze nevidi problem preco nemozem otehotniet, vsetky vysledky mame dobre, bola som aj na laparoskopii a dobre, aj spermiogram v poriadku, uz som bola tehotna 2x a vysledok dopadol ako dopadol ... snad do tretice vsetko dobre

taella
21. júl 2008

veru fedra , aj Pahu ma negatívnu krv. ☹

zabkaevka
21. júl 2008

kikina666 aha, tak vy ste obaja OK, a aj výsledky sú fajn, tak fakt čo to môže byť ☹
hmm u nás je zlý spermiogram, takže vieme kde je problém, ale teraz nám to pri druhom IVF vyšlo, ale žiaľ neudržalo sa tehotenstvo ☹ No dúfam, že fakt, sa naplní to čo si písala, že po potrete sa to podarí. Nevieš, majú viaceré s týmto také skúsenosti?? Ďakujem

kikina666
21. júl 2008

zabkaevka neviem vobec, ja som otehotnela sama 2x ale nechapem preco som 2x potratila, mozno zo stresu a bohviekolkokrat som bola tehotna a nikdy sa to neudrzalo, som si robila testy a podla toho som prisla na to ze som tehu a 2x ma cistili, cize o 2 potratoch viem a bohviekolko bolo samovolnych a mozno to boli len tieto dva, netusim ... dufam, ze do tretice to konecne vyjde

zabkaevka
21. júl 2008

juuuuj áno, vyjde to, aj tebe, aj mne 🙂 musíme siiiiiilno veriť 🙂 tak sa držkaj, aj všetky ostatné 🙂 paaaaaaa idem pomaly domkov z práce. Zajtra nakuknem.
Kuspitka, moja držkaj sa, poplač si a potom hlavu hore, bojuj, aj my bojujeme, tak budeme spolu. Čo už máme robiť ☹ raz príde aj pre nás šťastíčko v tomto 🙂

zuzla80
21. júl 2008

Ahojte babule, aj keď viem, že tu asi práve nieste, a dnes doobedu som vás nestihala. Bola som na kontrole v Helíku, tak vyzerá, že celkom dobre reagujem, opäť kopec vajok okolo 7mm, aj Krajko uvažoval, že asi budeme znižovať dávku na 75 ale volali mi z Helíku, že ostávame na 100IU. Mala som ísť pôvodne v stredu na kontrolu, ale dohodla som sa na štvrtok, lebo ešte v stredu musím dokončiť predoperačné. Poviem vám baby, že som išla s malou dušičkou do Helíku, že čo keď už tentokrát dobre nezareagujem, ale zatiaľ ma telo nesklamalo, tak som rada. No uvidíme, čo vo štvrtok 😉
Moje tehulky, ako sa guľatiete 😀 Tánička krásne brušinko 😉
Inak vás všetky pozdravujem a baby mám takú prosbičku, náhodou sa niektorej nezvyšili chilli kapsulky? Ale také, čo už vôbec nepoužijete. Ja ešte mám, len sa bojím, aby mi po transfere nedošli. Ak má niekto nazvyš, poteším sa 😉
Sylvika IP som od teba žiaľ nedostala 😒
Lumah gratulujeeeeeem k chlapčekom, a prajem veľa veľa zdravička a radosti z nich.
Kuspitka určite to nevzdávaj. Pozri sme tu viaceré, ktoré to na 1xnevzdali a bojujú ďalej. Tak ti silno držím palce, aby to rýchlo prebolelo a aby si dostala chuť bojovať ďalej. Inak som ťa videla v Helíku, aj tvojho mužíka (podľa fotiek), stál vonku pri autíčku, keď som vchádzala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre