• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

23. mája 2017 
@bique no aj nám videl na sone iba jedno.. povedal, že je veľké, že sa muselo hneď v deň transferu uhniezdiť... a krv tiež vyšla vysoká.. takže hádam keď sa uhniezdilo hneď tak to tak môže vychádzať:slight_smile: Uvidíme, ale na dvojičky si netrúfam, hrozne by som sa bála...
1. okt 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 a v akom štádiu ti ich vkladali?
1. okt 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aris2 dve boli 6bunkové a jedno 4bunkové pk som nechcela tak uvidím čo z toho bude :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aris2 :slight_smile: aj mne tak povedal, ze je krasne velke, pravidelneho tvaru a nieco o zltkovom vacku este hovoril, ze krasne sa nam vyvija, ze uz len trpezlivost, lebo srdiecko isto bude a dve isto nebudu :grinning: a ano, moze byt, ze ked sa ti hned uhniezdilo, tak uz hcg moze byt take :wink: juuuu, velmi sa tesim s tebou :grinning: budes mat aprilciatko, ako som ja :grinning: to su velmi sikovni ludia :wink: sudim podla seba :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 aha, no tak hádam im bude u teba lepšie ako v skúmavke:slight_smile: my sme pk mali aj icsi aj picsi.. dali sme si všetko a zo 7 vajíčok je 6 krásnych bubliniek v štádiu úplne vyhatchovanej blastocysty, takže preto sa nám aj hneď uhniezdilo v deň transferu....ale my máme veľmi zlý spermiogram, takže to ináč ani nešlo...
1. okt 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique budem mať júnovčiatko :slight_smile:) ešte len začíname 6tt:slight_smile: termín bude koncom mája, alebo 1. júna..
1. okt 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aris2 my sme zase obaja ok aj spermoš ukážkový tak som to riskla bez pk :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 no len, keď to budú tie trojičky :slight_smile: to bude nádielka :slight_smile:
1. okt 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenusika jeee dakujem ,ze veris ze to bude ok. uz sa nebudem s nikim porovnavat :slight_smile: uz budem sama sebou :wink:
1. okt 2012 o 17:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aris2 jáj mne stačí len jedno :slight_smile: :slight_smile:
1. okt 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aris2 jaaaj, dokelu, vsak ja mam termin koniec marca a to uz som na konci 4teho mesiaca :grinning: tak nevadi, trosku som zaspala dobu :grinning: aj majovciatka a junovciatka su sikovne :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aris2 gratulujem a prajem krasne tehulkovanie :grinning:
1. okt 2012 o 17:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 a ktorý deň si po transfere akosi strácam prehľad.. budeš aj testovať?
1. okt 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique a už viete pohlavie? kedy je to asi vidno?
1. okt 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 Ďakujem pekne... dúfam, že už nás nič zlé nečaká..
1. okt 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aris2 no, dnes to uz mohlo byt vidno, keby nase bubuliatko nelezalo na chrbatiku a potom sa neotocilo na bok a malo nas v pazi :grinning: doki potreboval vidiet ritku alebo sa dostat medzi nozicky a to nam teda taku radost malicke urobit nechcelo :grinning: nevadi, aj tak je este skoro a mne je to aj jedno, len som uz bola trosku zvedava :confused:
1. okt 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique mne je to jedno čo to bude, ale už by som to chcela vedieť :slight_smile: manžel básni o malom Riškovi, ja si zase predstavujem nákup šatičiek, takže tak či onak budeme spokojní :slight_smile: Ešte je času habadej..
1. okt 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aris2 presne, ale je to take vzruso, ked uz vies, co sa v brusku ukryva :grinning:
1. okt 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 drzim palce :wink: ktora den si?
1. okt 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 dakujem dnes 6den pomaly to ide :wink: :wink:
1. okt 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique vieš čo,prvý krát asi tak na začiatku 18tt som to cítila,asi tak pred 5 dňami.u mňa je to 1x,tak sa z toho teším,všetko je pre mňa nové...my ideme na sono až o 2tt,a to už by som mala byť v 20tt,tak povedal,že mi povie,čo bude.mm nechce vedieť,ale myslím si,že určite podľahne zvedavosti :slight_smile: :slight_smile: .on už totiž povedal,že ked bude chlapec,bude fotbalista,ked dievča,pretekárka :slight_smile:
1. okt 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 neboj za chvilu pojdes do CAR po dobru spravicku :wink:
1. okt 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 to si myslím :wink: :wink:
1. okt 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 čože??? mne rozmrezili a asi o 30 minut dali
2. okt 2012 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 ja som včera videla na toaletnom papiery uplne úplne slabo špinenie a potom nič, ale dnes už vidím jasnú krv slabu slabu ale jasnu krv. a teraz mám taký čas dostať mrzku.Čo z toho bude baby????povedzte. a nerozumiem prečo vám rozmrszovali den pred vkladom ,prečo mne pár minut pred vkladom ,že hovoríte lebo neprežijú????? ale ved potom čo ja mám????mám ja vlastne živé embrijko......vedď ak ja dostanem nrzku preto ma bolia vaječníky a bruchoooooooooo......ja sa zbláznim. idem si kúpiť test.....
2. okt 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique ahoj. nič mi nebolo až teraz na 7 dež jasne ružové alebo cervené ale slabé špinenie,hovoríš že ty si mala podobne tak neskoro na 6 den prvé špinenie????
2. okt 2012 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ty neberieš lieky????????
2. okt 2012 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana aj ty špiníš ,aj ja len ráno......ako môžen naraz 2-3 odpovedať .poradiš????,
2. okt 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pondelok2012 ahoj,ja som vobec zatial nespinila. ja nemam ziadne naznaky. a tebe rozrazovali vden vkladu? to som este nepocula.
2. okt 2012 o 08:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pondelok2012 ano, ja som spinila 6ty den po ET, tak na ruzovo, vklad sme mali po PK na 6ty den....bolo to jasne vidiet na toaletnom papieri, brusko ma tiez bolelo...mne predtym na KET tiez rozmrazovali den pred vkladom, ale zalezi, v akom stadiu ti po OPU mrazili, lebo ked mrazili na 6ty den, tak to je posledny den na vklad, preto ti rozmrazili 30 min, pred vkladom...neporovnavaj sa s ostatnymi, nie je to dobre, kazdemu robia individualne, podla individualnych potrieb:slight_smile:
2. okt 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok