• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

21. októbra 2017 
@gabcino aj ja tebe,daj vediet ako to dopadlo :wink:
12. máj 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabcino ahojkaj,ja mam tie iste priznaky/nepriznaky..ty si 11den a jak je to mozne ze uz mas mat termin mnzs?ja som dnes 9ty a mnzs az v sobotu..ktory DC si bola na vklade?drzim palceky,netestovala si?:wink:
12. máj 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olusam ahoj,drzim palce:slight_smile:
12. máj 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabcino drzim palce tak si sprav test v stredu a Napis ako......
13. máj 2013 o 08:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babuľky, ja som tu po mesiaci znovu ... Včera som mala KET a nervičky mám poriadne ... Vôbec nič necítim :(
13. máj 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka ahoj, ja som mala po pk 8.deň test snehobiely, a 10.deň v deň odberu krvi úplne slabulilinká čiaročka, takže hlavu hore :slight_smile: a silno všetkým držím prsty dievčatá!
13. máj 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka pripajam sa k stresmenkam :stuck_out_tongue_closed_eyes: , chcela som netestovat a pockat do krvi, ale dnes som 8.den po ET po pk, a nevydrzala som to....a testla : test biely......tak zacinam mat obavy.... :confounded:
13. máj 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetapipi vdaka za podporu !
13. máj 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sefinka Chcela som napisat, ze "SUPER" ale to by vyznelo ako ze sa tesim, ze mas biely test, co samozrejme nie je pravda... :slight_smile: ale tesi ma aspon poznatok, ze nie som sama taka splasena, nedockava, neracionalna... ze nas je viac.
A zaroven verim, ze sa to este na dobre obrati...
13. máj 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mauerka ved verim, aj ja, tak velmi som chcela pockat a netestovat....ale poznas to...tie nervy, tie nervy..... :confused:
stale sa upokojujem, ze to este pride.... :wink: drzim moc palceky!!!!
13. máj 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 ahoj uz sa neviem dockat tych dobrych sprav!!!!! moc moc na Teba myslim!
13. máj 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sefinka hcg 960 :slight_smile: bojim sa tesit, v stredu idem na opakovany odber, dnes 14 den po et :slight_smile:
13. máj 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@cora41 Gratulujem...a nestresuj sa zbytočne, lebo tým škodiš hlavne miminku v brušku...Mysli len pozitívne a všetko dobre dopadne..Držím moc moc palce..Takže kľud a úsmev...prosím... :wink:
13. máj 2013 o 13:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cora41 Krasa :slight_smile: Blahozelam, uz nech to len rastie...
13. máj 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cora41gratulujeeeem tesiiim, neboj ak dobre pocitam v stredu bude HCG min.. 1920 nemboj!!! :grinning:
13. máj 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 jeeeeej potichucky gratulujeeeem a nech tam drobec ostane celych 9 mesiacov :wink:
13. máj 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mauerka ahoooj,ahojte kocky..ja nemam tiez poztivne spravy..na 10den uplne bielo..na 7duch,cosi tam bolo,ale uz to bobak vzdal..takze ja uz si vyberam dovolenku:slight_smile: drzkajte sa nech to aspon Vam vyjde!!nemam uz ani bolest v prsiach to bolo Opu a mam nejak vela energie sportovat by sa mi chcelo:slight_smile: asi pojdem na testy skor,nebavi ma tolko cakat..a verim tomu keby tam bolo aspon 20hcg tak uz by to test ukazal..lenze ani prd:frowning2:
13. máj 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michelitta Presne rovnake pocity som mala aj ja - vela energie, vcera som si uz vyhliadla, ze v Relaxxe maju vyhodne permanentky na cvicenia. Zajtra idem na krv /10 DPO/, takze bud alebo... ale bolesti ziadne, prsia nic ani naznak tlaku ci bolesti... takze tak asi
13. máj 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sefinka dakujem, uvidime, nechame to na babatku :slight_smile:
13. máj 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mauerka ver moja, ze to vyjde
13. máj 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfromuk dakujem, nech Boh da :slight_smile:
13. máj 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 milaaaciiik,maas maila,kde si v pecku?:grinning: moc moc gratulujem,robis mi radost,fest!!:slight_smile:
13. máj 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cora41 držím palce veď ty vieš že Ti to prajem veľmi veľmi :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michelitta pocuj ty moje pecko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz som prisla domov, zmrznuta jak snehuliak, do nicoho sa nezmestim, tak nosim iba take tricka kratke a potom kosim ... dakujem mojko... mrzi ma ten tvoj testik, dokonca mi je smutno:frowning2:.. v com mate do frasa vlastne problem? podarilo sa ti otehotniet aspon niekedy? neskusala si IUI? toto bol tvoj druhy soft? a aj tak by som nehadzala flintu do zita, ale este testla v stredu a basta... :angry: :angry: :angry:
13. máj 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 dakujem pekne, uvidime, sme zatial iba potichucky...
13. máj 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 potichúčky ale som rada že to tak pekne ide :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 no to by mi tak pan Boh,musel povedat preco sa to neuchytava..nam je iui naprd,mam nepriechodne vajickovody..toto bolo moje 3ivf a 5.pokus..uz su neni ani mrazene,takze vsetko od znova asi ma picne..keby mi niekto aspon povedal,ze pockaj rok a vyjde to,ale ked nevyskusam neviem:slight_smile: uz mam len jeden test,asi ho necham na zajtra a v stredu krv..by the way,preco sa nedaju vajickovody spriechodnit??moj problem by bol asi vyrieseny,len by sme skusali..ale toto?to je na nervy..aspon ty sa drzkaj:wink: dik za podporu a nabuduce sa oblec,ved hola chodit nemozes:wink:
13. máj 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a inac sa mi dnes snivalo ze som mala krvavocervene palice na teste,no uz mi sibe fest,a drahemu sa snivalo ze je tehotny..no my uz asi nie sme kompletni :grinning::grinning:
13. máj 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cora41 to mas super ja nä 10den som mala 89 hcg, a prvy test som si robila nä 15 den a druha ciarka bola skaba tak kocky nestresujte. momentalne som v 12 tt drzim vam vsetkym palce nech ste tehu
13. máj 2013 o 18:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sudabe Jaj, dievca, toto som si potrebovala precitat pred zajtrajsim odberom na 10 den po vklade... dala si mi nadej :slight_smile:
13. máj 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok