Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gabcino
13. máj 2013

@olusam Tak nemam dobre spravy testovala som dnes rano a bola len jedna / ☹ ...Tak som si poplakala a idem dalej, nevzdavam to!!!

gabcino
13. máj 2013

@michelitta Mala som dlhy protokol a transfer az 5 den, dali mi predlzenu kultivaciu kedze som mala malo vajicok. Mam totiz nizke AMH takze mam malo vajicok a este k tomu su neni moc kvalitne. Preto ich nechali co najdlhsie, aj to konecne dobre vyzeralo mali sme hatchujuce blastocysty. Verila som ze to dobre dopadne, ale priroda to zariadila inac :(...dnes som testovala a bola len jedna /... ☹ Tak drzim palceky nech tondobre dopadne....

michelitta
14. máj 2013

@gabcino ahoj moja ktory si den??este skus si dat nadej,nechces ist aj na krv??ja uz sa nejak pripravujem ze to nevyslo,skor hladam dovody preco sa to nechce uhniezdnit..neviem ci je to v prirode,akoze som si len 5x vrzla a samo to odislo,alebo mam proste nejaky problem..po akom dlhom case prosim Ta mozte ist na dalsi pokus?u nas v centre nakazuje az po 3.ale kedze ideme uz ako samoplatcovia tak by sme mohli aj po dvoch nie??v niektorych centrach davaju ket hned po mesiaci,ako mala @ursula5 nie?srdecne pozdravujem😉
este to nevzdavaj pockaj fakt do krvi!!prosim Ta Ahm je co ??nejaka hladina niecoho?dakujem

michelitta
14. máj 2013

@rusalka22 @mauerka @sefinka @olusam baby ako sa citite?🙂 drzim palce!ja bidne,bidne,asi pojdem uz zajtra na krv..ake mate kto skusenosti,ze by testy negativne a krv pozitivna?neverim tomu🙂))) teda,co sa tyka mna,lebo take stastie mat,to by ma pan boh inak mal rad🙂 ale ja jeho hej aj tak😉

rusalka22
14. máj 2013

@michelitta Ahoj a mala si nejaké príznaky ? Ja som druhý den po a necítim absolútne nič :( Ako pozerám dosť si si toho prežila :(

sefinka
14. máj 2013

@michelitta ahoj ja som na tom rovnako ako Ty, teda prestali ma boliet prsia, a test dnesny 9.den uuuplne biely....sice som skusala vtlacit tam druhu ciarku, ale marne 😒 , neviem, podla mna je strasne individualna v akej koncentracii organizmus vylucuje Hcg do mocu, ale ja mam taku skusenost, ze ked som mala napoosledy Hcg len 17 na teste som mala malinku druhu ciarocku, takze u mna je to iste......... ☹
navyse ma bola vcera pozriet kolegzna z prace a oznamila mi, ze co som s tym robila take tajnosti, ze tehotenstvo je radost...a bla, bla, bla, nejaka dobra dusa im vyzvonila, kvoli comu som na PN a oni uz zo mna urobili tehotnu......takze to bude uzasny navrat do roboty je mi z toho celkom na nic.....akoby toho nebolo uz dost...........

michelitta
14. máj 2013

@rusalka22 ahoj zlato,no priznaky,ked ja fakt neviem,este som mala dozvuky asi z OPU,brucho jak balon,pichanie v maternici,vo vajecnikoch,prsia obrovske,co ja mam ze dvojky tak som mala pocit ze mam 4🙂 potom som robila test na 7.den a bola tam slabucka ciarka,cize asi to tam bolo a bohuzial mi to odislo,alebo ja neviem..nechcem Ta vystrasit,rob vsetko jak mas,bud v pohodicke,drzim moc palce!!🙂 kazda ma uplne ine priznaky,nesleduj sa,to budes citit"mentalne"🙂 ja som mala poztivne testy az na 13den a hcg 30,ale potom to bolo biochemicke..aj tak nechapem,ze testy tak neskoro ukazali🙂 my teraz asi pojdeme na imuno do prahy ci netvorim protilatky voci embryjkam..aspon dalsia nadej..drzkaj sa! mala si PK,kam chodis a kolko si mala bobakov?😉

sefinka
14. máj 2013

navyse mi admini zrusili moju oblubenu mrtvu nevestu v profilovke dalsia podpasovka 😝

michelitta
14. máj 2013

@sefinka tym ludom drbe😀 navyse keby vedeli co je to ivf a co to obnasa..viem si to predstavit..ja som po poslednej krvi to vsetkym vyzvonila a presne na 2.den to odchadzalo..ale bola som sprosta a neskusena..ved doktori do 3.mesiaca ani nedavali tehotens knizku,ze to bolo normalne ze to odislo..teraz nebudem nikomu nic,treba fakt mat pokoru a tesit sa potichucky..to milujem take kolegyne,ze co sa trases co robis tajnosti??nepotrebujem aby ma lutovali a nepomozu mi aj tak..a aby ti to vysplechli pri najblizsej prilezitosti tak to nie.🙂 ja mam nastastie dobrych priatelov,realnych,socialne siete nenavidim a ani som tam neni🙂teda MK mam len kvoli ivf lebo to chapete😉..drzkaj sa a kedy ides na krv,mas jedneho bubaka?ja hej..

sefinka
14. máj 2013

@michelitta no ved to jedneho jedineho bojovnika z povodnych 14.... 😢 , a aj ten ma nechce...... 😢
ked si predstavim tie hrozy zo stimulky......nemam odvahu ist do toho znova.......zatial......... ☹
u mna v robote vedeli ze riesime dieta, lebo mam mile kolegyne co si rady pozru vysledky krvi druhych v systeme ,a mala som tam tie vysledky y predoslych potratov......... preto som bola aj rada, ze mozem chodit na krv do Martina, nech to utajim, ale naposledy este pred PNkou mi volali z Martina ked som bola v praci a kolegyna si vypocula rozhovor, navyse som potrebovala vymenit sluzbu a tak sa to dozvedela ... sa jej podakujem ked sa vratim....... 🙄 ....som si myslela, ze sa zachova inak.......no nic to.....budem to musiet prezit....... 😔

michelitta
14. máj 2013

@sefinka admini su trapni s tymi fotkami,si nemozme dat co chceme a vlastny ksicht tu chceju vycapit..no uz ich vidim🙂

rusalka22
14. máj 2013

@michelitta No s tým imunom je to dobrý nápad. Ja nemám žiadne svoje vajíčka takze som všetko absolvovala s darovanymi vajkami... Chodím do heliosu. Mám jedno dieťa podarila sa na 2x a preto teraz tak stresujem lebo viem čo mám cítiť ... Už mám zamrazené len jedno :(

michelitta
14. máj 2013

@rusalka22 ahoj moja prosim Ta ako to prebieha s darcovskymi vajkami..kebyze mam sestru darkynu,nevies ako to je financne,pripadne kto kolko zaco musi zaplatit?dakujem moc drzkaj sa!!nech ti to vyjde!!!

rusalka22
14. máj 2013

@michelitta No určite sa poraď s doktorom či naozaj je to jediné tvoje riešenie... Ale ak ti povedia že áno, tak sa toho neboj... ja mám užasné dieťa ani si neviem prestaviť že by malo byť iné. Ja som to riešila v Heliose, ale boli tam strašne dlhé čakacie doby (min. 5 rokov) neviem či sa to nejako urýchlilo odvtedy... Ale napr. v Reprofite v Brne tam je to super rýchle... To je super že máš sestru ktorá by ti darovala. Darkyna o príjemcovi a naopak nesmú o sebe viediet je to uplne anonimne.. ale ak máš sestru tak to sa môže. Viem že to stojí cca v reprofite 4000 Eur . Mňa v Heliose to vyšlo 3000. Ale ak máš sestru bolo by to lacnejšie lebo jej by nemuseli za to nič platiť. Darcovský program nehradí poisťovňa :(

lucyfromuk
14. máj 2013

Bola som nestastna, ze sa u mna neprejavili ranne nevolnosti a teraz sa na mna nalepili rovno tie celodenne... bleee 😒 Som ja ale hus 🙂

olusam
14. máj 2013

@gabcino ale ved to este nevzdavaj!!!!tak sko ti pise michelitta,pokial nemas krv,este nadej vzdy tu je!!! 😉 Ja ked som bola po et na 10den dorazila mrcha,uz som vedela ze je po vsetkom a na 14den na krvi mi vysiel vysledok pozitivny....takze biochemicke. ☹...tak si ver,vsetko je mozne.drz sa 🙂

olusam
14. máj 2013

@michelitta ja som dnes 11den a neviem sa dockat piatku!!! Vcera som bola u mojej gyndosky,potesila ma ze mam sliznicu vysoko,14mm a bublika stale tam..🙂 dnes som nejaka nesvoja a uz si tiez vselico namyslam.Ved pia bude vsetko cierne na bielom.Ty si kolky den a bola si na krvi???

vika2012
14. máj 2013

ahoj môzem sa ta spytat neviem ci som to spravne pochopila ty si dostala menz a vycadza ti ze si tehotna vies ja mam tiez taky problem ze som dostala menz na 7 den a teraz som s toho nestastna volala som aj do CAR povedali my ze to nemusi este byt stratene som zufala bolo to nase 1 ivf dik

gabcino
14. máj 2013

@michelitta Ahoj, dnes som 14 den ale netestovala som znova. Na krv ist nemam mam len testovat, uvidim ci pride mrcha pocity mam vselijake ale skor mrchovske. Mozno este skusim, vdaka za podporu. Dalsi pokus mozeme mat po 3-6 mesiacoch ale kedze sme mali 7 pokus IVF tak zvazujem ci podstupit dalsie alebo sa zamerat na darcovstvo. AMH je hormon ktory sa vysetruje pri hormonalnom profile podobne ako FSH. AMH ma byt okolo 3 hodnota a ja mam 0.65 co je velmi nizke a to sposobuje malu tvorbu vajicok resp. ovarialna zasoba je velmi slaba mam malo muzskych hormonov a tvoria sa nekvalitne vajicka a FSH mam okolo 11 a malo by byt do 7-9 myslim. Ak je viac ako 9 je to PCO ale ja mam opak cize malo a nekvalitne vajicka. Nic na to neexizstije jedine co mi doporucili je DHEA na zvysenie je to vyzivovy doplnok ktory by mal zvysit ten AMH hormon ale asi to nezabera. My sme samoplatcovia uz od 4 pokusu ale tu v nasich centrach uz nebudem nic absolvovat je to drahsie ako v Brne aj pristup je tam lepsi. Nemame ziadne mrazaciky takze by som musela ist od zaciatku a mam pocit ze som vyskusala vsetko.

gabcino
14. máj 2013

@olusam Tak to je super 🙂 drzim palceky nech vsetko dobre dopadne. Mas aj nejake ine priznaky? Ako sa citis?

stastenka42
15. máj 2013

@gabcino Ahoj,ja som dopadla podobne nakoniec mi prisla predcasna menopauza,tiež som samoplatca a slovenske centra som opustila po 5ivf neuspesnom samozrejme. Chodime do Brna a tiež darovane vajicka dvakrát sa mi podarilo otehotniet ale nedopadlo to dobre. Mame este dve zmrzlinky tak tie si pojdeme v lete zobrat Drzim ti moc palceky

olusam
15. máj 2013

@vika2012 ahoj,to asi pises mne 🙂 ano prve neuspesne ivf mi dopadlo tak,ze dosla mrcha a uz som vedela ze je po vsetkom.Na sone uz nebolo nic vidiet,tak predpovedali bud to uz odislo,ale to bude mimomaternicove.O 4 dni mi kazali prist opat na krv a hcg uz kleslo...ako som spominala,krv je najdolezitejsia,tak si pockaj do toho 14dna 🙂 Drzim palce 😉

sisi13
15. máj 2013

@lucyfromuk 😀 som na tom podobne....potom mi jeden deň nebolo zle a zasa som bola mimo z toho, že prečo...🙂

cora41
15. máj 2013

@lucyfromuk @michelitta: baby, dnesne HCG stuplo z 970 na 1980🙂 a dva dni, takze asi je vsetko v poriadku 😀 😀 😀

mauerka
15. máj 2013

@cora41 Krasne 🙂 Ktory den po ET si dnes?

cora41
15. máj 2013

@mauerka dnes som 16 den po ET

adriana89
15. máj 2013

@rusalka22 moja na jednej klinike v brne niee reprofil este ovela ovela lepsia klinika je cakacia doba 3 tyzdne...ja som sa tam informovala tak ja to nepotrebujem ale informovala som sa ze kolko krat sa nemusi vobec cakat na darovane vajicka,spermie,embrijka cerstve alebo aj mrazene

adriana89
15. máj 2013

@cora41 moojaaa taaak akkooo si uz ceez 2000 hcg 😀 😀 ozvi sa

cora41
15. máj 2013

@adriana89 ahoj 🙂 uz som tu pisala - asi 3 prispevky pred tvojim 😀 😀 este nie, ale uz som celkom blizko 🙂

adriana89
15. máj 2013

@cora41 gratulujeeem moja ...prepac nevsimla som si ja som ti to hovorila len si zbytocne stresovala a zbytocne vyhodila pamiatku na testiky....urob dalsie nech mas co dat do ramika 😀 gratulujem boozee velmj ti to prajem...drzte saaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre