Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zu_zi
12. jún 2014

@sipka87
@angel74
@dukokatka
@katka17044
@wanda1986 kocky ideme v tom spoluuu! Ja som mala vklad 5.6., PK Drzme si velke palce ;)

katka17044
12. jún 2014

@zu_zi anooo musí sa to podariť

wanda1986
13. jún 2014

@zu_zi tak ty mas za chvilenku výsledok - moc drzim palce 😉 budes aj testovat skor?

angel74
13. jún 2014

@zu_zi ako sa vravi,ktopočka ten sa docka 🙂 ja budem vediet vysledok zajtra 😉

sipka87
13. jún 2014

@zu_zi tak nam sa to nepodarilo, akurat sa pripravujeme na prvy ket. Vcera som bola 1 DC a uz beriem aj estrimax 3x1. Tak verím ze tento krat to vyjde 🙂

angel74
13. jún 2014

@katka17044 dakujem ,mne vkladali mraziacika ,po neuspesnom ET toto je prvy KET,vsetko sme videli na sone aj to ako tam ta mala bodka zostala tak len dufam ze je tam,vkladali mi 6 dnovu blastocystu a bolo to krasne velke 🙂

radina
13. jún 2014

Kocky, tak tie moje by sa mali dnes zaryvat, ale jak na potvoru, dnes nic necitim, uz aj tie vajka ma prestali pichat. 😕

katka17044
13. jún 2014

@angel74 tak to je super, aj mne ukázali tú čiarku na sone,že je to tam kde má, len sa mi zdá, že minule to boli také 2 čierne bodky a teraz taká biela svietiaca čiarka, tebe to ako vyzeralo?

katka17044
13. jún 2014

@radina ja mám už nervy vôbec nič necítim, možno včera som trošku cítila vľavo niečo, ale naozaj slabé, nič extra a neviem či si to nenahováram, inak necítim vôbec nič...

wanda1986
13. jún 2014

@radina @katka17044
nie je nutne nič nicitit podla mna 😉 mna sem tam pichne nalavo ale inak tiez nič. bozinku,prvej blastocyste som sa aj prihovarala a nepomohlo. teraz sa im skor prihovara moja polovička 🙂 rozdáva im povely na uhniezdenie,tak uvidime či su to poslušne embryjka :D a ja neviem kedy sa maju zaryvat 😒 ale čo,o týžden aj kusok to zistime 🙂

@angel74 joooj tak to moc drzim päste a dufam,ze nam das vediet 🙂

katka17044
13. jún 2014

@wanda1986 toto čakanie to je na porazenie ani neplánuješ skúsiť test? Ja som vždy testovala a asi skúsim aj teraz asi tak na 8 deň

wanda1986
13. jún 2014

@katka17044 odvazna az tak nie som 🙂 nech mi to potvrdia z krvi. lebo ked to bude negativne,tak si aj tak budem robit nadej, ak to bude pozitivne,tak sa budem bat, či neklesa hcg. ja uz asi kludna nebudem kym neporodim a potom este celý život :D

zuzanka7834
13. jún 2014

@sipka87 to ma mrzi, nevsimla som si, ze uz mas tolko dni po vklade. Tak teda budem drzat obrovske palciska aby ten KET vysiel!!! Vela stastia 🙂

radina
13. jún 2014

@katka17044 aj mna picha len vlavo vzdy 😀

radina
13. jún 2014

@wanda1986 ja som tym mojim aj prvy den spievala 😀

radina
13. jún 2014

@wanda1986 pozerala si si obrazok co som tu dala? tam to pekne vidis. moje by sa mali uchytavat od vcera, ale skor dnes a zajtra. 😉

wanda1986
13. jún 2014

@radina 😉
bozinku, nieze zcvokneme 😀

wanda1986
13. jún 2014

@radina ja sa nevyznam ani v tom obrazku :D nekuknes mi to prosim? v pondelok mi vkladali 4 bunkové

zuzanka7834
13. jún 2014

@katka17044
@wanda1986
@angel74 kocky a vam kedy vkladali? Mali ste aj PK? V akom centre?

wanda1986
13. jún 2014

@zuzanka7834 ahoj, mne vkladali teraz v pondelok 2ks mrazakov 4 bunkových. mala som aj PK,ale tieto dve boli mrazene hned po oplodneni a po PK mam este 2ks zmrazene. pri ET mi vkladali 1 blastocystu,ale nepodarilo sa ☹ a Gynfiv v BA-spokojna 🙂

dukokatka
13. jún 2014

tak to nevyslo dnes krv 0,no nevadi ,mame dcerku a som aj tak stastna ze ju mame lebo je krasna a zdrava dakujem za nu Bohu.Uz viac neskusame,uzavrela som jednu kapitolu a idem si hladat novu pracu a zit naplno,nie iba stresovat sa.Koncom roka nam to aj vyslo ale potom aj v 7 tyzdni odislo,bolo male hcg,uz by som tio nechcela este raz zazit.Radsej pocut nulu ako nizke hcg a trpnut ci bude stupat alebo ako a ci bude vsetko v poriadku s babom.Lucim sa s vami a nech sa vam to podari aspon jedno babo prajem kazdej z vas.

radina
13. jún 2014

@wanda1986 podla mna od dnes by sa to mohlo priliepat. 🙂 ved to mas ako ja , moje vkladali v utorok a mali 8 buniek, tak v ut aj tvoje malo 8 buniek, ak sa to dobre deli, tak sa delia po parnych bunkach, tak preto davam taku cas. rezervu, ze od dnes do nedele 😉

radina
13. jún 2014

@dukokatka Dakujeme, vela stastia a sil prajem. 😉

wanda1986
13. jún 2014

@radina ja sa v tomto vobec nevyznam. ale ze vobec 😒 nemala som biologiu na strednej a teraz aha jak by sa zisla :D dakujem ti 🙂

radina
13. jún 2014

@wanda1986 Ani ja, ja som ju neznasala. Ale uz som si co to nastudovala, mozno by som aj prijimacky z biologie spravila 😀

katka17044
13. jún 2014

@zuzanka7834 mne v pondelok mala som aj PK a gyn-five

wanda1986
13. jún 2014

@radina ja ked som to začala riesit a tie vyrazy ze PK, ICSI a podobne,tak ze preboha,to nikdy nepochopim :D

katka17044
13. jún 2014

@dukokatka ďakujeme 🙂, to je super, že máš dieťatko, mne úplne bohate bude jedno stačiť... Nech sa darí

wanda1986
13. jún 2014

@dukokatka mrzí ma to, ale mas krasnu dcerku aspon.tak vela stastia pri hladani práce a pri výchove malej slečny 🙂

ingrid0105
13. jún 2014

@wanda1986 ahojcek, ktory si dnes uz den? 4? ako to zvladas v tomto teple? ja uz beriem aj utros , nohy mi opuchaju a som zduta ako krava 😀 dnes mi jedna kolegyna povedala ze som ako sumo zapasnik, ze mam take ruky - aby si mala predstavu mam 75kg - tak som jej na to povedala ze ja si pripadam ako panacik MICHELIN 😀

wanda1986
13. jún 2014

@ingrid0105 aby si mala predstavu,tak mam o 2 kg menej :D piaty den ak ratam aj den transferu. mna mama 4 dni nevidela a včera ako som prisla k nej tak pozerala na mna, ze tebe čo je??? a ja ze nič,čo my ma byt a ze aka som nafuknuta a ze aj to brucho kde som zobrala ( odkedy nevyslo ET,tak som zmenila stravu a trosičku splaslo brusko) a potom ako sme boli kupit sandale tak mama stretla nejaku známu a ja som isla napred a počujem len: jeeeej, dcerka? a čaka babatko?a moja mama samozrejme musela kontrovat: nie,to je taka nafuknuta. hanba na sto rokov :D kaslem na to. drahy mi povedal,ze on ma bude nech budem akakolvek,ale ze po porode mam robit drepy :D on je trener bojoveho umenia - kocky na bruchu a jaaaa jak tulen pri nom :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre