Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ingrid0105
18. nov 2014

@dorotka66 stvrtok tam idem tak sa ho skusim spytat a pozmurkam na neho 😉

ingrid0105
18. nov 2014

@angel74 ahoj, no dnes kontrola, mam cca 10 vajok, vo stvrtok posledna kontrola a cca v sobotu OPU. zvazovala som vysetrenie embryi PGD ale je to 1200 Eur naviac a zaruka tiez nie 100percentna, takze asi nie. pouzijeme vsak PICSI vyberu sa naj spermie tak to mozno pomoze, dufam 😉

michelitta
18. nov 2014

@ingrid0105 ahoj, prosim Ta cim stimulujes? Ja idem zajtra na 1.kontrolu k svojmu gyn a vyzera to niekedy v pondelok na OPU.My zvazujeme tiez predimple.diagnostiku..Ale zatial som naklonena viac ze nie ako ano..diki 🙂 drzim palce!! Dost mas vajok;)

katka17044
18. nov 2014

@ingrid0105 ahoooj tak ja beriem medrol kvôli tým protilátkam čo si vytváram no a 13.1 mám kontrolu a bud budeme stíhať stimuláciu febr. alebo marec uvidí sa podľa výsledkov uz sa toho neviem dočkaaať.

ingrid0105
19. nov 2014

@michelitta ja stimulujem menopurom 300 jednotiek mam 39 tak asi preto.

mucilli
19. nov 2014

Ahojte babenky. Aj ja som jednou z vás.Čítam vaše osudy už nejaký čas, no dnes mi už nedalo nenapísal. Som 8.deň po ET a test negatívny ☹ . Myslíte si že je ešte nádej? Bojím sa že to nevyšlo 😢

ingrid0105
19. nov 2014

@michelitta my sme sa rozhodli neist do PGD jeto 1200 eur naviac som samoplatca takze tak...vysetrenia co mame porobene su OK tak musime verit ze teraz to vyjde 🙂

ingrid0105
19. nov 2014

@katka17044 drzim velmi palce, ubehne to ako voda a ty si nemala problem otehotniet len aby sa udrzalo, takze urcite sa zadari moja a ist do toho s pocitom ze to vyjde su uplne bohovsky pocit 😀

cuculik1
19. nov 2014

@mucilli este pockaj. Mas "10" -kovy test? Viem ze babam ukazalo aj na 9-10 den. Je pravda, ze ja ked som mala neuspesne et a ket, tak ciarka jednoducho nikde a pri uspesnom som mala ducha uz na 4 den po vklade blastocysty. Ale hcg rastie kazdemu inak. Pockaj este de dva a pouzi "10"kovy test.

mucilli
19. nov 2014

@cuculik1 ja som robila 12-kovy a nič. Som z toho zúfalá ☹ . Nekrvácam a predsa test negatívny. Je to moje prvé IVF, preto neviem aké mám mať pocity. Bruško má pobolieva už od transferu, sem tam pichne, no neviem čo čakať. Ako si bola na tom ty ked to bolo neúspešné? Cítila si niečo?

michelitta
19. nov 2014

@ingrid0105 my sme tiez samoplatci,ale neideme tiez do pgd..aj tak to neovplyvnime..drzim palce! Daj vedirt ako si na tom 🙂

katka17044
19. nov 2014

@ingrid0105 si zlatá veľmi krásne ti ďakujem a siilno držím palce ja pevne verím, že v roku 2015 sa nám narodia zdravé a krásne bábätka...tak nakoniec ste si to pgd nedali? A keď to prepláca poisťovňa koľko to stojí?

ingrid0105
19. nov 2014

@katka17044 vtedy nula ale to v cechach

katka17044
19. nov 2014

@ingrid0105 aha tak musím sa popýtať ja mám teraz posledný termín čo mi ešte preplatia tak si dám čo sa bude dať. Chceme ísť teraz na konzultáciu tak som zvedavá.

candour
19. nov 2014

@michelitta Ahoj, ja idem tiez zrejme v po na opu🙂 zajtra druha kontrola, zatial to vyzera fajn, tak drzim palce

renitr
19. nov 2014

@mucilli 8 den je este priskoro testovat. Nesmies to vzdavat, este je tam velkaaaaa nadej. Skus testnut na 11-12 den. Tam by to uz malo byt presnejsie. Velmi ti drzkam palce 😉

mucilli
19. nov 2014

@renitr ďakujem, si zlatá. Dufam, že škriatkovia to nevzdajú a budú bojovať ďalej spolu so mnou. Aj ty si po ET alebo už tehula? 😀

renitr
19. nov 2014

@mucilli vesmu to vzdat, pekne zabojuju a bude vsetko ok 😉 ja som po 2 neuspesnych IVF takze nam to bohuzial nevyslo ☹ ale budeme bojovat dalej, raz to proste musiiiiiii prist 🙂

mucilli
19. nov 2014

@renitr to má mrzí ☹ ale držím všetky prsty aby sa to podarilo. Veď sme nejaké bojovničky nie? Nesmieme to vzdávať, aj keď mne z toho už začína šibať. Je to moja druhá stimulka a prvý ET. Pri prvej som nemala žiadne jajka 😕 Citím sa teraz ako bomba pred výbuchom 😀 😀 😀

cuculik1
19. nov 2014

@mucilli "12" kovy test? to som este nepocula... co viem su 10,20...ani ja som nekrvacala, ked to bolo neuspesne a rozkrvacala som sa az po vysadeni utrogestanu. Inak ja som bola tehu 5 kr a 4 kr som potratila. 4 krat to bolo spontane tehu a raz po ET. Ked porovnavam uspesne a neuspesne et, tak tam ani rozdiel nevidim, vzdy nieco pichlo, zabolelo, akurat ked porovam uz samotne tehu, tak pri tom uspesnom som mala okolo 5-6 tt vacsie bolesti podbruska , ako pri tych neuspesnych tehu...

mucilli
19. nov 2014

@cuculik1 ja som ho kúpila v Rakúsku a tiež som sa čudovala ale bol 12-kovy. No ale aj tak neukázal dve čiarky ☹ . Momentálne nemám žiadne pocity, len brucho mám akési plné. Mali sme aj Embryo glue či ako sa to volá, takže by sa tam mali držať 😖 .

cuculik1
19. nov 2014

@mucilli aj utrogestan sposobuje tie take vselijake pocity, tiez som bola vzdy na prasky a nevedela sa dockat testovania.... viem, ze v tom case som si pisala s jednou babou, ktora mala az na 9 den doslova jemnulinkeho ducha...

mucilli
19. nov 2014

@cuculik1 aj ja chcem ducha ☹ . Ale ja už testovať nebudem. Doteraz som bola v pohode, myslela som pozitívne že všetko je ok a po tom dnešnom teste mám normálne depku 😢 . Myslím že som urobila chybu ja trdlo makové 😠

angel74
19. nov 2014

@ingrid0105 budem silno držať palčeky 😉

michelitta
19. nov 2014

@candour ahoj,ja uz to ma iste, v pondelok Opu..ake centrum? drzim palce!! kocky podte k nam do skupiny ivf rady a skusenosti 😉

ingrid0105
19. nov 2014

@michelitta tak nas tam pozvi

ingrid0105
19. nov 2014

@ingrid0105 vlastne pridaj ci ako sa to robi 😉

renitr
19. nov 2014

@michelitta dakujem za pozvanie do skupiny 😉

michelitta
19. nov 2014

@ingrid0105 vraj už si tam 😀 bud si to vyhladáš v skupinach alebo sa tam vopchas 🙂 a ideš 😅 vitaj 🙂

ingrid0105
19. nov 2014

@michelitta uz som sa nasla 🙂 ja mam OPU asi v sobotu v Helios Brno 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre