Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bobricek1979
10. máj 2016

@boba245 ďakujem aj ja Ti želám nech sa zadarí a všetko vyjde tak ,ako si želáš🙂no idem v štvrtok na kontrolu 12dc tak sa uvidí

ssegra
10. máj 2016

@bobricek1979 ved ovu musi byt pred vkladom..trva 5-6 dni nez prejde uz oplodnene embryjko z vajcovodov do maternice...preto ich transferuju na 5 den aby si telo myslelo ze to je prirodzene

bobricek1979
10. máj 2016

@ssegra hej to je ok no záleží aj od cyklu podľa mňa prírodu neoklameš 23deň som mala transfer o tri dni mala začať ms

ssegra
11. máj 2016

@bobricek1979 aha tak to uz je celkom neskoro

datelinka31
11. máj 2016

@bobricek1979 mne povedali v centre, ze oni si naplanuju ovu, tak ako to im vyhovuje. Ja som brala ovitrel, myslim, ze ten by mal zabranit prasknutiu folikulov a uvolneniu vajicok, urcite aj tebe nieco dali, aby ovu prebehla vtedy ked chcu..

bobricek1979
11. máj 2016

@datelinka31 no prebehla hned dalsi den po pichnutí to bol piatok ale odber bol v stredu to uz nebol ani hlien

bobricek1979
11. máj 2016

@ssegra no myslím si že hej

bobricek1979
11. máj 2016

@datelinka31 nie odber ale transfer pardon

mariajuraj
11. máj 2016

Ahojte zienky. Nemate skusenost.....? Zavadzam utrogestan 2-2-2. Vcera vecer ma zacalo trochu svrbiet tam dole...asi mykoza...☹ k lekarovi som objednana az v piatoj. Myslite ze mozem uzivat oralne 1-1-1, aby som si v pripade potvrdenia mykozy nezaniesla infekciu hlbsie?

meli8412
11. máj 2016

@mariajuraj Musis sa opytat v car, samovolne si nezmen davkovanie. Zavolaj tam.

mikema
11. máj 2016

@boba245 Tak teda z 3 vajicok to do blasto stadia dotiahli 3!!! A jednu mam uz v brusku a dve sme dali zamrazit. Snad sa pekne zahryzne 🙂 Uplne zo mna odpadlo asi kilo stresu 🙂

mariajuraj
11. máj 2016

@meli8412 zatial sa to teraz ukludnilo. Asi to sposoboval ten utros, ked sa roztapa. Uvidim co bude zajtra, ked sa to vrati, tak tam cinknem. 🙂

levisa
11. máj 2016

@mariajuraj ahoj, dnes sme sa o tom bavili so sestrou, ze ak by bol nejaky problem "dole", mame ho zapijat. Urcite nemenit davkovanie!

bobricek1979
11. máj 2016

@mikema výborne držte sa🙂

mikema
11. máj 2016

@bobricek1979 Dakujeme, ja to este stale nejak nerealizujem, ze mam v bruchu bublinku z ktorej mozno bude babo. Je to take nerealne... 🙂

boba245
11. máj 2016

@mikema jeeej, to je super sprava 🙂 ...teraz uz len pekne oddychovat a malicke nech sa pekne zabyva ;)

bobricek1979
11. máj 2016

@mikema tak už sa musíš správať ako keby si tehotná dávať pozor na seba🙂

mikema
11. máj 2016

@boba245 Tak tak, ja som uz teraz taka spokojn a stastna, ako keby to uz bolo iste ze som tehu 🙂
@bobricek1979 Budem, manzel rano uz zakazal Sushi a na Telefone mi uz prikazoval ze mam oddychovat. 😉

boba245
11. máj 2016

@mikema uzivaj si to a aj to ber ako istu vec 🙂 ... pred par rokmi som citala knihu o sile podvedomia a tam sa pise, ze ak po niecom tuzime pritiahneme si to tym, ze si treba vytvarat co najrealnejsie a najdetainejsie obrazy alebo videa toho, ze uz to mame a ako sa pri tom citime. teda pocity stastia, spokojnosti atd. viem, najdu sa ludia ktori mozu namietat tym, ze co potom ked to nevyjde, ze budem sklamana, ale ja hovorim, ze na to by bolo dost casu ak sa to sklamanie dostavi. no verim, ze sa tak nestane ;)

mariajuraj
11. máj 2016

@levisa ahoj 🙂 ja som pre istotu volala koordinatorke. Povedala, ze v pripade svrbenia a stipania, mam zapijat 1-1-1 a okolie natriet canestenom. Zatial to preslo tuk-tuk- tuk, no pre istotu sa vzdy oplacjnem po wc cistou vodou 🙂

levisa
11. máj 2016

@mariajuraj tak je dobre, nejaka reakcia alergicka, ktora urcite prejde. Kolko si po ET?

mariajuraj
11. máj 2016

@levisa dnes som 16 den...a Ty? Uz mas po, ci este cakas? 🙂

levisa
11. máj 2016

@mariajuraj takze sa podarilo? ☺ ja mam dnes po OPU, pozajtra, alebo v pondelok vklad.

meli8412
11. máj 2016

@mariajuraj Tak uz mas potvrdene tehu? Kolko si mala hcg?

mariajuraj
11. máj 2016

@meli8412 ano, testy mam pozitivne, ba hcg idem az v piatok. A vysledok potom zavolam do centra :- ), pripadne odmailujem vysledky....hadam bude ok 🙂

mariajuraj
11. máj 2016

@levisa jooooj, tak to mas dnes cerstve🙂 drzim palceky, hlavne vela oddychuj. Prve ivf?

meli8412
11. máj 2016

@mariajuraj Dost neskoro ides na krv. Ja som bola na 14ty den. Zatial tisko gratulujem.

mariajuraj
11. máj 2016

@meli8412 ano, ja radsej neskor. Predtym som sla hned na 14, hcg rastlo pomaly, aj testy tmavli pomaly. Tak sa zatial aj ja potichucky vytesujem. A dakujem. Aj Ty sa drz s drobcom, uz sa to krati🙂

koka231
11. máj 2016

@mariajuraj ja som tiez mala mykozu z utrogestanu ked som snim zacinala a normalne som davku zapijala asi dva dni tiez som mala 2-2-2 tak tie dve som zapila a bolo po probleme ...a este canesten kremom som sa natierala a preslo

levisa
11. máj 2016

@mariajuraj ano, prve a dufam, ze aj posledne 😉. Dakujem a drzim palce aj ja!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre