Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bella1303
4. jún 2017

@pravdoluba mne je uz druhy den divno od zaludka..nevracam ale niekedy nemam od toho dalelo

pravdoluba
4. jún 2017

@bella1303 no moze to byť aj dobré znamenie. Podľa mňa ak by ti to neprešlo, normálne choď k lekárovi. Na každého majú lieky iný vplyv.

bella1303
4. jún 2017

@pravdoluba znamenie asi ani nie kedze len vo stvrtok som mala ket,ale celkovo tozo ket je neake narocne..aj brucho mq boli ako pri silnom menzese..

bella1303
4. jún 2017

@pravdoluba ty si tiez po vklade?

lucifer06
4. jún 2017

@bella1303 a berieš tiež Estrofem a Pregnyl? A Pregnyl prehĺtaš alebo zo spodu? Kamoška papala a nebolo jej z toho dobre, aj točáky mala strašné, potom jej povedali nech berie zo spodu. Ja beriem Pregnyl od začiatku od spodu. Zle od žalúdka mi nie je, ale presne ako sa písalo, na každého môže vplývať inak ...

bella1303
5. jún 2017

@lucifer06 mam estrofen a utrogestan od spodu si davam. Ozaj uz si skusala test?

lucifer06
5. jún 2017

@bella1303 nie, ešte nie a neviem či mám 😊 Štvrtok je blízko

bella1303
5. jún 2017

@lucifer06 obdivujem ze to vydrzis

pravdoluba
5. jún 2017

@bella1303 ja som po ET. No neviem, z čoho to teda môže byť. Ja by som to konzultovala s lekárom. Nič zato nedáš. A budeš vedieť viac.

bella1303
5. jún 2017

@pravdoluba uz je to celkom fajn..neni mi uz zle.len niekedy sa mi este aj hlava zamota ale uz ok.kolky den po Et si?

lucifer06
6. jún 2017

@bella1303 dnes som spravila a nie je tam absolútne nič 😕 Do krvi už robiť nebudem

bella1303
6. jún 2017

@lucifer06 mozno sa zahniezdilo neskor. Mna zas prestali prsia boliet tak tiez neviem co to..ci s toho nieco bude😪

lucifer06
6. jún 2017

@bella1303 mna už bolí aj brucho ako pri menštruácii, pripravujem sa už na najhoršie 😢

bella1303
6. jún 2017

@lucifer06 cim si vsetkym musime prejst!neni to fer!mate este mrazacikou?u nas bol toto posledny pokus😪

laurakrauz
6. jún 2017

Ahojte, uverejnila som už desiatu časť skutočného príbehu dvoch žien, ktoré absolvovali umelé oplodnenie, troška povzbudenia - nech sa páči, začítajte sa 🙂

https://www.modrykonik.sk/blog/laurakrauz/article/zazrak-zo-skumavky-x-cast-ebk4io/

lucifer06
6. jún 2017

@bella1303 ak to nevyšlo, dám si pauzu, už mám toho dosť. Ešte jedno ale máme zamrazené. Ty to nevzdávaj tak skoro, na pocity už fakt nemôžeš dať, ja som bola presvedčená že sa uchytilo napríklad. No keďže je 12ty deň, test biely a mám menštruačné bolesti už, nevidím to dobre. 😢

bella1303
6. jún 2017

@lucifer06 aj ja mam menstruacne bolesti. Ja tapa som nevydrzala a robila test..bo ked som cakala maleho tak bol 6 den uz pozitivny..no a dnes jasne ze nic

lucifer06
6. jún 2017

@bella1303 no na 5 deň po vklade to môže byt kľudne aj uhniezdenie tie bolesti. A jasne, to je príliš skoro si robiť test. To správ až v nedeľu najskôr. Počula som aj, že po KET to uchytenie zvykne byť aj neskôr... ale tak čo ja viem.

bella1303
6. jún 2017

@lucifer06 ved hej len som tajne dufala ze aspon duch

osky
6. jún 2017

@laurakrauz vzdy s napätim cakam na dalsiu cast.
Tato 10.je akoby som citala o sebe 😀
Pobavila.vdaka

laurakrauz
6. jún 2017

@osky Myslím, že všetky ženy v centre sú na tom podobne... niektorá bledšie, iná tmavšie... Celý príbeh by mal byť výpoveďou, aby sa zmazali predsudky... aby ludia pochopili, že osveta, ktorú ma IVF vďaka napr. cirkvi, nie je správna... že sa po ňom nerodia deti s dvoma hlavami alebo 6 rukami... lebo žiaľ, kým si tým niekto neprejde, nepochopí....

srdiecko35
6. jún 2017

ahojte, tak som dnes skúsila test...biely😔, som 9 dpo...a tak som sa snažila...a nic...už po 7x negatívne....stalo sa vám to, že ste mali na 10 dpo už pozitívny...asi nie,že? škoda, že sa zázraky nedejú...

osky
6. jún 2017

@srdiecko35
Ja som mala na 10.den krasne dve ciarky.takze este zajtra skus.vsetko zalezi ci si mala pk,ci bola lastocysta a ci ti vlozili rano ci vecer....
Ns ten 11. Ci 12.den by to mohlo byt jasne.
7 raz...a ja som myslela ze sama sa marne snazim.
Ja uz 5 razy ale raz sa to snad podari vsetkym.drzim palce.

osky
6. jún 2017

@laurakrauz cirkev ma problem s tym ze sa nicoa nepouzite-hoi aj ked su zo nepouzitelne embrya.
A s masturbaciou ako takou...

Ja prave koli tomuto pauzujem a belmi vsetko zvazujem.
Nechcem sa este vzdat ale v kutiku duse cakam na ten zazrak....😇

lucifer06
8. jún 2017

Nevyšlo to 😢

bella1303
8. jún 2017

@lucifer06 to ma mrzi.neboj nabuduce urcite vyjde😘

lucifer06
8. jún 2017

@bella1303 skôr ako na jeseň nepôjdem, nech si aspoň leto užijem keď už to nevyšlo. Tebe držím palce 😉

bella1303
8. jún 2017

@lucifer06 jadne uzi si poriadne leto,naber nove sily a na jesen sa urcite podari!!u mna to vyzera tiez podla mna biedne..7 den a na teste nic..vcera nieco bleducke bolo ale dnes ani nie

domca002
8. jún 2017

Baby som ,5 deň po KET a boli má hlava čo si môžem dať?

nika7787
8. jún 2017

@domca002 skusila by som magnezium...v najhorsom pripade paralen

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre