Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

13nika13
8. aug 2011

@leya Je mi to ľúto... samé negat. správy... Čo už? Život ide ďalej... Ani sa mi na tú krv zajtra nechce ísť... Môže byť aj niečo také, že test je negat. a krv vyjde inak? Na zázraky neverím 🙂 ...

leya
8. aug 2011

@vicka25 no tak to je skoda..... ☹

leya
8. aug 2011

@13nika13 vraj je to mozne, takze kym nemas vysledky krvi, tak nic nie je stratene 😉 zazraky sa deju, modry konik ich je plny 🙂 kedy budes vediet vysledky? zajtra poobede?

13nika13
8. aug 2011

@leya Hmmm... Výsledky? neviem, ako to funguje... ráno idem na krv... neviem, či výsledky poobede, či doobeda, či ako? Nemám s tým žiadne skúsenosti...

holly74
8. aug 2011

@leya ☹ Tak to je škoda....

katka1704
8. aug 2011

Tak dnes mi vkladali jedno embryko a cakaju ma dlhe dni cakania....

gerdusha
9. aug 2011

ahojte baby,
ja som dnes 8. den po ET...a som trochu nervozna z toho cakania....nemam ZIADNE priznaky...vcera som testovala, truba sprosta, test negativny...dnes som uz netestovala...vkladali mi 3. den, tak asi je este trochu skoro...ale rozhodilo ma to mierne...

minule mi vkladali na 4. den a 8. den po ET som si uz nasla //....

co myslite, je dovod na paniku?

ybyta
9. aug 2011

@13nika13 to je škoda ☹ moja vždy si spomeň na mňa a možno tto doda silu...... pekne pokračuj dalej 😉 aj ostatné

slniecko137
9. aug 2011

@gerdusha ahoj, ešte nepanikár 🙂. Ja som dnes 9.den po ET (tiež mi vkladali na 3.deň). Dnes som si robila test a bola tam taká úúúplne slabulinká druhá čiarka. Takže na 7.deň bolo ešte určite skoro 🙂 🙂

pici
9. aug 2011

@gerdusha nie je dovod na paniku, babatka sa mohli zahniezdit neskor...
@slniecko137 ale ale co to tu citam :D

leya
9. aug 2011

@13nika13 a ostatne kocky, co mate dnes krvicku....drzim palceee!

slniecko137
9. aug 2011

@pici zajtra idem na krv, takže dnes je to ešte také neoficiálne 🙂.

pici
9. aug 2011

@slniecko137 tak si pockam na zajtra s gratulaciami :D

13nika13
9. aug 2011

@leya Ahojky... tak ja poctivo čakám na telefonát poobede...

ybyta
9. aug 2011

@13nika13 moja volaj volaj adaj daj vedieť som takááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá zvedava držím palce 😉 🙂

pici
9. aug 2011

@13nika13 drzim palce

13nika13
9. aug 2011

Hmmm... negat. 😒 ....

leya
9. aug 2011

@13nika13 tak to je skoda 😔

ybyta
9. aug 2011

@13nika13 to mi je moccccccccccccc smutno moc ťažško sa utešuje ☹ ale nevzdavaj boj a dovedieš to do uspechu..... 😉

13nika13
9. aug 2011

Život ide ďalej... ráno mi na ultrazvuku dali ešte nádej... bolo tam vidno dve dutinky... vraj takto vypadá začínajúca gravidita, ale hlavný je krvný test... v pdovedomí som tušila, že to bude negatívne... Práve som sa dočítala na nete, že je nejaké Centrum asistovanej reprodukcie v Piešťanoch... Tak by som skúsila asi tam, mám to polhodinku cesty po diaľnici, je to kúsok odo mňa... Neviete niektorá niečo o tomto centre??? Asi treba skúšať ďalej.... Pravdupovediac sa mi do ďalšieho ani nechce... keď si pomyslím, že to skončí takto isto...

leya
9. aug 2011

@13nika13 je mi luto, ze to takto dopadlo. je mozne, ze sa embryjka uhniezdili, ale odisli s ms lebo neboli zivotaschopne. o tom mozeme len spekulovat. oddychni si a hadam casom budes mat chut skusit to znova.....ved ked si clovek predstavi, ze raz sa to podari, razom zabudne na tie roky a neuspesne pokusy 😉

zlatanka30
9. aug 2011

@13nika13 centrum v piestanoch je uz zrusene

13nika13
9. aug 2011

@zlatanka30 Už som sa to niekde na nete dočítala

13nika13
9. aug 2011

@leya Však jasné... len som z toho sklamaná, kde nastala chyba... Neviem sa rozhodnúť, kam ísť... Rozmýšľala som nad Brnom, tam by som musela ako samoplatca... vraj sa tam ide cca 3x, pohovor, odber vajíčok a transfer.. Len bohvie koľko to tam stojí...

petuska123
9. aug 2011

@13nika13 a kam si chodila do teraz??

ybyta
9. aug 2011

@13nika13 to je už davno zrušené ja som s Piešťan abola som aj tam 1 raz a hned to zrušíli neboli zazmluvneny doktor Vodička bol s Olomouca vrátil sa tam... 😉

13nika13
9. aug 2011

@petuska123 Do Heliosu v Martine.... Lekári, sestričky sú tam veľmi milí... ale... nepozdávalo sa mi od začiatku, že ma ani nevyšetrili, nič, vzhľadom k tomu, aké mám diagnózy, aj keď som im ich vymenovala, dokonca som tam mala svoju kartu od gynekológa... bola som na pohovore, potom podpísať žiadosť do zdrav. poisťovne, potom sme prišli s partnerom, jemu urobili spermiogram... vybrala som si injekcie a tbl v lekárni... podľa plánu začala užívať a pichať inj.... medzitým počas inj., som chodila cca každý 3-tý deň na kontroly, krv a ultrazvuk, pohovor s embryológom... potom prišiel odber vajíčok.... potom transfer.... dokopy som tam chodila od pohovoru po transfer od apríla doposiaľ... Neviem, ja sa tomu nerozumiem, nie som lekár... ale aspoň základné vyšetrenia by mali byť, nie?

13nika13
9. aug 2011

Na Slovensku sú iba Centrá v Košiciach, Blave, Nitre, Martine? Neviete náhodou niekto, ako je to v Brne?

13nika13
9. aug 2011

@ybyta Ty si bola tuším všade... Kde sa Ti to najviac pozdávalo? Chodíš tuším aj do Brna... Ako to tam prebieha? A koľko to stojí? Prepáč, že mám toľko veľa otázok na Teba.... V podstate je to asi jedno... Keď to má prísť, tak to príde...

petuska123
9. aug 2011

@13nika13 no my sme mali spermio,HP,imuno, IUI neuspesne2 krat, stimulka na ivf odber a k transferu nedoslo.teraz genetika a amh uz vysledky su.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre