• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

10. decembra 2017 
@petuska123 my sme nemali nič...... Kam chodíš ty?
9. aug 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@13nika13 do mt iscare
10. aug 2011 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@13nika13 moja všade nie :wink: ale 1 kratv v BLAVE 1 KRAT V MARTINE aj 1 krat v PIEšťANOCH 2 KRAT V BRNE VžDY KOMPLET CELE IVF LEBO NEMALA SOM ANI RAZ mrazačikov :frowning2: a len raz mi čiastočne hradily poisťovňa v Martine avšetko sami lebo to sa moc čaka a to som nemala nervy aj tak hradili len injekcie 6000 korun aostatne mi tak nech idu do r.........i sory v blave to bolo ešte na KRAMáROCH pred 19 rokmi atam mi bez narkozy ti blázni odoberali 20 vajičok to by som neželala nikomu :frowning2: :angry: aj im to zrušili boli sme pokusné kraliky :angry: v Martine som mala dlhy protokol to bolo brucho jak balon bolelo prsa jak Pamela ANDERSON no blbe to bolo v PIEšťANOCH to bolo hrozne jednou injekciou Dekapeptilom depodom ma uviedli do umeleho prechodu to bola hrúza návaly sucho tam..... sex nič ani chuť nebola bolesti a nacvičení prechod ako neni sa načo tešiť :angry: to mi zastavili umelo menzes avysledok najhoršie vajka alen 3 :angry: v BRNE REPROFITE KRATKY PROTOKOL 2 KRAT SUPER PRIEBEH SUPER žIADNE BOLESTI ANI BRUCHA ANI PRS supper vajka aj viac aaj menej peňazí a injekcií a ušetria ti peniaze :wink: astalo to po 2 krat niečo cez 1600 eur
10. aug 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže TT negatívny :frowning2: :frowning2: :frowning2: 9. deň po ET s PK :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. aug 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: @holly74 nesmuť čakaj na krv :wink: ked sa neskor uhniezdia tak to je ok
10. aug 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta No to Ta obdivujem. Preskakala si toho dost. Mate nejaku konkretnu diagnozu, preco sa Vam nedari otehotniet?
10. aug 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@13nika13 je mi luto... ja som citala ze nie je dobre menit centrum po prvom neuspechu. a ist zakazdym inam. preco? lebo v kazdom novom ti nespravia nic nove, len to co v starom, cize vyvarovat sa pripadnych chyb je potom nemozne, lebo vsade ides od zaciatku....
10. aug 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lume mvala som len zrasty vo vajcovodoch ktore viac krát odstraňovali ale nebolo to k ničomu..... inak som 100percentne bez nalezu všetko ok aj muž tak nato prečo mi nik nevie a nevedel odpovedať... to sa vie len hore
10. aug 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ale aj treba skušať mne vadilo v MARTINE ta pásova vyroba jak na salám ked čakaš v Brne to je na inej urovni aj prístup citiš sa tam že si ti zakaznik anie s ambulancie ma pomali s holu riťu poslal už vTA.....tam chodia uplne s celeho sveta Cernoši .Taliani Nemci , Rakušáci atd.......bola som toho svedkom aj prostredie aj pristup robí divy :wink:

10. aug 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta Díki za povzbudenie, ale nebol by tam aspoň náznak, duch?
10. aug 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som mala potvrdene hcg na dve embrijka v Martine som najprv mala pe tak kašli na testy kref je krefkiked slabšiu ale mi to isto odumrelo atest bol ako sneh aaj tak mi to hcg potvrdily nechapala som :pensive:
10. aug 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta ahoj v brne je viac tych carou.ako helios reprofit...tak ktore je najlepssie??
10. aug 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 to sa volá Reprofit Brno :wink: ked som volala do Tesalonik do GRECKA ešte aj tam onich vedia :slight_smile:
10. aug 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 to som volala do caru v Grecku
10. aug 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta A robili Ti aj testy na zrazanlivost krvi? Verim, ze ano. Lebo u mna asi to bolo pricinou neplodnosti.
10. aug 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lume prepáč, že sa tu tak votriem, tie testy na zrážanlivosť krvi robia v Care ? Ja som síce len po prvom IUI, idem na druhé. Ale skôr si myslím, že skončím pri IVF a chcem si dať urobiť zatiaľ všetky vyšetrenia, aby IVF bolo úspešné.
10. aug 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krv pozitííívna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hodnota HCG 96,32 JUCHUUUU
10. aug 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@slniecko137 Gratulujem!!! Drž sa! ktorý deň po ET si bola na teste? ak sa neráta deň ET? A aké "veľké" emb. Ti vkladali?
10. aug 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko137 blahozelam!!! :dizzy_face:
10. aug 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 vkladali mi 8 a 9 bunkové bez PK a dnes som 10. deň po ET
@leya ďakujeeeem
10. aug 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko137 Tak to je fakt super!! A máš aj nejaké iné príznaky?
10. aug 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@slniecko137 som stebu šťastná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: opatruj sa :wink:
10. aug 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lume ano je tam to ok niečo malinko bol vychylené ale to neni ani zaujímave
10. aug 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem všetkým :slight_smile:
@holly74 príznaky zatiaľ asi žiadne, akurát mám nafuknuté brucho aj ma sem tam pobolieva ale to je asi z toho estrofemu alebo utrogestanu. Od dnes si picham aj injekcie na riedenie krvi. Dúfam že sa nejaké príznaky objavia :slight_smile: , bola by som kludnejšia, lebo minulý rok to bolo tiež bez príznakov a skončilo to MA
10. aug 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vetkym vam drzim palceky aby a vam to podarilo om po ET v 9tt a budeme mat dvojicky tesim sa sj vam vsetkym to prajem!
10. aug 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@susi0303ahojcek tak ako sa mate?ja uz viem ze to budu dvojicky tak ti prajem aby nam to pekne vetko vyslo,drzim palceky.
10. aug 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 Ahoj, no mne to robili az po prvom potrate po 1.IVF. IUI nam klasicky 3x nevyslo. Ak mate v rodine trombozy, tak to treba povedat a vyziadat si testy. Su to geneticke testy na zistenie mutacii v niekolkych genoch, ktore suvisia s krvnou zrazanlivostou.
11. aug 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ybyta Aha. Je to velmi frustrujuce, ked neviete, preco sa nedari. :frowning2: Velmi Vam drzim palce. Mna caka buduci tyzden amniocenteza. Tak verime, ze vsetko bude v poriadku.
11. aug 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, žienky, takže mne už začína mrcha. Myslíte že si mám stále dávať utroš? Vraveli, že až kým nebudú výsledky z krvi, na odber idem v pondelok no dovtedy už budem zvesela krvácať, tak neviem načo si ten utroš ešte dávať... čo poradíte?
12. aug 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 zapijaj ho....ale ber..lebo sa ti moze stat ze zakrvacas jeden den a potom prestanes... :wink: do pondelka to uz nie je az tak daleko :wink:
12. aug 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok