• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

16. januára 2017 
@linda81 uuuuž 13.12?teeeda,my sme to mali v októbri a najskôr môžme v januári,keď čakám na konci 3 mns.a kam to chodíš lindus,prepac zabudla som. takže už beries utros estrofen a tak? ja mám predpísaný 1mg,ešte v musím ísť v januári checknut či nemám cystu a ísť s drahým k notarovi,či chcem aby mi potom platil prídavky:slight_smile::slight_smile: lebo teraz je to otras,chaos,všetko..tak sa drz a aké si mala skóre v počte buduc. deti?:wink:
9. dec 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. dec 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 nech sa Ket zadarí :dizzy_face: a Vy budete mať krásne sviatky :wink:
10. dec 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta @linda81 Držím Vám palčeky:slight_smile:)))) To je cuba dub....Ja som úspešne po, čakáme dvojky:slight_smile:))) Tak nech si takúto informáciu vypočujete z centra pred vianocami, bude to vhodný darček:slight_smile:)))
10. dec 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak sa mi to už kráti, dnes som 11 den po KET a v utorok ma čaká krv. Pocity mám rôzne, raz tak a raz tak. Bolelo ma brucho 5-6 den,už som myslela že je to v pase a potom 4 dni nič a teraz ma tak mierne pobolieva občas ako na mrchu, ale len tak slabučko, tak neviem co si mam o tom mysliet :wink: :wink: :wink:
10. dec 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik joj, to je frajerina dvojičky. My sme dali tiež dve embryjká, ja by som tiež pristala aj tri. :slight_smile: :slight_smile: Este mame dva mrazaciky, tak ak by to nevyslo pojdeme v marci. :wink:
10. dec 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte neviete mi poradiť som 5 den po KET a bolia ma kríže a picha ma na pravej strane velmi sa bojím absolvovala som už druhé prvé mi odišlo v 7 týždni a vtedy som nemala také pocity Dakujem :wink:
10. dec 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncici no ja akurat som pisala to iste,ja som sa zlakla ci to neni mimomaternicove, lebo ma pichalo riadne asi 5 minut, no dalsie dni už nic, tak som to potom vylučila. Neviem co to je, ci je to ok, ja uvidim v utorok. Pevne nervy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dec 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela304 dik ja uvidim až v piatok ,lebo mrazáčikov už nemám prestali sa vyvýjať ,aj tebe pevné nervy nech maš pozitívny výsledok :slight_smile:
10. dec 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, aj ja som po KET. Kolko binkove embyjka vam davali?
10. dec 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik no bol by to fajn darcek, ale strasne sa bojim , ze zas nebude...
10. dec 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta no ja beriem estrimax od 1.12, od dneska utrogest a v utorok KET.Na 30 den po ET som dostala MS? a normalne pokracujem v dalsom cykle.Mala som 9 oocytov, z toho 6 embryjok, tak mam 4 mrazaciky este:slight_smile:.V pondelok sa budu rozmrazovat 2:slight_smile:.
10. dec 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak a je to potvrdene 2 IVF neuspešne v piatok ta zla sprava vysledky su negatívne tak som to nechcela počut ............................. :pensive: :frowning2:
11. dec 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 ja idem v ten den na konzultaciu :slight_smile:
11. dec 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa :slight_smile:...ako sa citis? mna uz ten smutok presiel a teraz sa snazim tak inak to brat, ak aj nevyjde.Potom si dam kusok pauzu asi , a dalsi KET uz bez PN.
11. dec 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ela304 hih....len sa trošku toho obávam, či to zvládneme....Dúfaam že áno.....že????? Neviem či len ja mám taký strach z dvojičiek.....fúúúúúúúú....Ved uvidíme... a teraz kedy ideš???
11. dec 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linda81 nemôžeš tak rozmýšľať už teraz......To ti vôbec neprispeje a fakt to nakoniec nemusí výjsť....Takže pozitívne treba uvažovať:slight_smile:)))
11. dec 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik ahojjj, blahozelam! Mozem par otazocok? Ty si bola na KET? Kolko bunkove embryjka ti vkladali,...? Ja som bola teraz v piatok na KET...tak cakaaam
11. dec 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik ja som dnes 12 den po KET, na krv idem v utorok. som zvedava ked to nevyjde tak pojdeme na KET vo februari. Mame este 2 embryá. Mne vkladali dve blastocysty. ty si sa ako cítila. Bolelo ta ako na mrchu. Mna trosku pobolieva, ale tak slabulinko. Len ma bolieva hlava tak mam pocit ze to je ako pred mrchou :angry: :angry: :angry: len lieky mi to umelo držia. No a to pichanie pred tyzdnom ma tiež naštvalo, lebo to bolo riadne pichanie :frowning2: :frowning2: Uvidime.
11. dec 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad ahoj, ja som bola dnes na ultrazvuku a nie je to take dobre ako to bolo minule co sa týka folikul tak nadalej stimulujem a v stredu idem znovu na ultrazvuk.A ty co kolko mas vajicok :slight_smile:
11. dec 2011 o 20:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viktoria1975 ahoj, mne vkladali 12bb a 8bb ale bohuzial bez uspechu a tebe?
11. dec 2011 o 20:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@staga mne vlozili dve embrya, jedno 6 a druhe 8 bunkove. Ty kam chodis? mas prve KET?
11. dec 2011 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viktoria1975 ahojky, tak ja som bola na KET - áno.....vkladali mi dve embrijka, ale koľko mali...ja fakt neviem:frowning2:(((((((( No super, tak držím pästičky:slight_smile:)) aj naše myšky držia:slight_smile:)))) ja idem zajtra na prvý normálny ultrazvuk, tak už som celá napätá....hih.....
12. dec 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela304 neboj, to dobre dopadne a nebudeš musieť ísť znova vo februári:slight_smile:))) zajtra je taký zvláštny deň....ja idem na ultrazvuk, nejaké baby tu písali tiež o kontrolách, krvi a ultrazvuku...Tak verím že všetko bude OK:slight_smile:)))))))))) hih....
12. dec 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik tak drzim velmi palceky, nech ich krasne vidis. Pocuj a davala si embryjka na predlzenu kultivaciu? Kde chodis, do akeho CARu?
12. dec 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viktoria1975 ďakujem, podobne....ja som chodila do Gynfivu BA, ale teraz už svojmu gyndovi.....
A ty?
12. dec 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@84matulik ja chodim do ISCARU v BA. A davala si tie embryjka na predlzenu kultivaciu? Kazdy vravi nieco ine - jeden, ze je to super, iny, ze sa to nema robit...
12. dec 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viktoria1975 ja chodim do Brna, bolo to moje prve IVF ale nemali sme co zamrazit tak teraz skusame druhy krat odznova ale uz to nejde tak dobre ako prvy krat a kedy ides na krv? drzim palce moc,moc nech mas krasny darcek od jeziska
12. dec 2011 o 20:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@staga ja mam HCG 23.12. - to by bol krasny darcek, dakujem za podporu!
12. dec 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok