Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cora41
17. máj 2012

@gamarka To je uplne skvele!! 🙂 Vyslo ti to na prvy raz? Genialna sprava na dnes, ze sa to niekomu podarilo 😎 Az mi to dodalo nadej, aj ked ja mam iba 3 dni a ako mise michelitta, vlecie sa to ako tyzden pred vyplatou 😀

cora41
17. máj 2012

@moncibubu Dakujem🙂 a Ty si na to ako?

cora41
17. máj 2012

@michelitta super pravda, ten cas sa tak neuprosne vlecie, ze dnes iba na 3 den by clovek testoval - aj ked by to bola riadna hlupost 🙂 Este ze chodim do prace a myslim na to menej aspon tych 8 hodin 😅

katla
17. máj 2012

@jaja101 Ja som grep jedla denne. Aj po transfere, ved su to vitaminy a tie su vzdy fajn. Tak jeden denne pripadne kazdy druhy den som si dala. Vinko som si ja osobne davala len prilezitostne, ale to by som pila na Tvojom mieste iba do vkladu. Predsa je to alkohol a nemusi potom robit dobrotu, aj ked je to len deci 🙂
A hladala som pre teba na nete, ze by na to mal byt dobry Olej z Pestreca mariánskeho a caj alchemilka

A este tu je k tomu tema, ale necitala som ju, tak neviem ci su tam nejake rady:
https://www.modrykonik.sk/forum/zdravotne-problemy/nizka-sliznica-3/

🙂 🙂 🙂

ria191
17. máj 2012

@jaja101 ja som to vínko počula aj po transfere ale len málinko. Alchemilkový čaj je veľmi dobrý na sliznicu, ale ten len do transferu potom sa nesmie tak veľa šťastia neboj sa všetko dobre dopadne skrátka musí 🙂

michelitta
17. máj 2012

Kocky akurat citam v Lunarnom kalendari,ze :" Veci sa zacnu menit k lepsiemu,ked si ich zacnete pisat a hovorit-chodte k zrkadlu,oslovte sa menom a povedzte si:milujem Ta,naozaj Ta milujem.Hovorte si aj veci,ktore chcete aby sa stali.Pokial dokazete prijat skutocnost,ze vzdy,ked si nieco myslite alebo hovorite,tak doslova malujete svoju buducnost.."
takze zeny,malovat a malovat!!! 🙂 ked som bola na trasfere tak bol Medzinarodny den rodiny a v piatok,ked sa akoze chystat testovat je Medzinarodny den stratenych deti 😖 Tak to im nevyslo,dufam,ze uz sa ziadne nestratia 🙂
PEKNY DEN!

gamarka
17. máj 2012

@cora41 áno vyšlo nám to úplne na 1-krát ..mala som 30 vajíčok ale žiaľ nemáme nič zamrazené tak to muselo vyjsť 😀

gamarka
17. máj 2012

@cora41 držím paluchy 🙂 nech ti to vyjde 🙂 a daj vedieť 😉

mango5
17. máj 2012

@gamarka Srdečne gratulujem!! 🙂 🙂 🙂

cora41
17. máj 2012

@gamarka a uz vies aj termin a v ktorom si presne tyzdni? byva ti zle? Daj vediet nejake pikosky, nech sa vsetky potesime 😀

gamarka
17. máj 2012

@cora41 zajtra idem na krv aby mi to 100%-ne potvrdili, tak dufam ze HCG nebude štrajkovať 🙂 dnes som 14 DPO ..vôbec mi nebyva zle, ani ma nič nebolí asi je to ešte skoro....len pri správach mi ide skoro vždy do plaču ..stava sa zo mňa citlivka 😒 tak len dúfam že obe bublinky v brušku zostali a pekne rastú 😲

cora41
17. máj 2012

@gamarka skvele 😎 tak zajtra cakame na najsamlepsie spravy 😀

moncibubu
17. máj 2012

@cora41 no ja sa citim celkom fajn, som dnes 12 den, skusili sme dnes testnut a druha ciarka bola silnejsia 🙂

michelitta
17. máj 2012

@gamarka @moncibubu parada,zeny len tak dalej! 🙂 @mango5 si na rade moja 🙂 a ty co mas uz nejake priznaky prizraku? 🙂 a potom @cora41 a potom to dufam,zapichnem v dobrom aj ja 🙂 drzime si palce,pre mna je uspech,ked sa to aj inej podari,aspon viem,ze sa to da 🙂

cora41
17. máj 2012

@moncibubu SUPER!!!! tak aspon verime, ze sa to da 🙂Tak dnes dobru noc vsetci stari aj mali novi 😎

jajka1980
18. máj 2012

@gamarka Gratulujem..Super správa po nejakom čase.. 🙂

krisbar
18. máj 2012

@michelitta, @cora41 - vy ste take zlate 😉 jasne ze sa to da. len statistika hra niekedy proti nam...ze nie sme v tych 35 percentach 😢 preto treba skusat, skusat, skusat a mozno motyka vystreli.
alebo mat zalozny plan, aby sme sa nestresovali ak to nevyjde (u nas su je to pestunstvo alebo profi rodina)
my sme akurat vcera sa stretli so susedmi a ona ma 45 rokov, isla k lekarovi pred casom a ten jej povedal ze ma stitnu zlazu asi zle funkcnu a po 3 mesiacoch liekov zrazu NAHODNE otehotnela!! a to ani nechceli. tak to mi dalo nadej ze este mam najmenej 17 rokov na plodenie deti a vobec nemusim stresovat co sa tyka veku 😎
gratulujem tehulkam.

cora41
18. máj 2012

Ahojte dievcata🙂 Ako sa dnes mate? Ja dnes na 4 dne po ET, nikde ma uz nepicha a neboli, no zacinam citit bolest ako pred mrchou 😒 , tak neviem, ci sa mam z toho tesit alebo byt smutna 😕 Zakazdym, ked idem na WC sa bojim, co z toho bude, lebo som nasla uz aj nejake odkazy zienok, ze zacali krvacat na 4 den...Tak sa bojim na jednej strane a na druhej strane si to nechcem pripustit..No clovek by mal byt predsa len skromnejsi, ci ako??
tusim dnes filozofujem🙂 Dajte vediet, co mate nove, nech sa mozme spolu pozitivne naladit do vikendu 😀

bique
18. máj 2012

@jajka1980 ahoj....tak ako sa mas? kedy dalsi pokus? ci? ja este 10 dni a ideme na to, ak ta mrcha pride vcas 🙂 a ona pride, lebo ju uz poznam a pride aj vcas 😀 tak drz palce silno silno...pekny dnik a pekny vikend...papa

jajka1980
18. máj 2012

@bique Ahojky.Tak teraz nad dalším pokusom nejak neuvažujem, kedže nám ostáva už iba posledné 3.IVF.
A mrazáčikov žiaľ nemáme..Takže teraz pauza, chceme zistiť príčinu, prečo sa to nedarí s mojou gynekologičkou a po čase sa uvidí čo a ako dalej..Inak sa mám celkom fajn.. 😉
Tebe budem moc moc držať palce..a verím, že tento krát sa ti to podarí..
Takže žiaden stres, nervozita, kontrolovanie sa a veriť pozitívne..TFUJ- TFUJ... 😉 😀

jajka1980
18. máj 2012

@bique Dakujem.. Aj ja tebe prajem krásny zvyšok dňa.. 😵

moncibubu
18. máj 2012

@cora41 mojka ahoj, takdnes je vonku prekrasne tak sa bez poprechadzat a skus na to nemysliet, nesleduj sa tak, ja viem, ze to je tazke, skus napriklad nieco robit, vyhod stare handry zo skrine, ja som to urobila a hned mam volnejsiu skrinu.Mna tiez pobolieva brusko ako pred menzesom, tak sa neboj, bude urcite dobre,prajem pekny den 😀

gamarka
18. máj 2012

@jajka1980 Ďakujeem 😉

gamarka
18. máj 2012

Tak babulky vyzerá to tak že budeme 4-členná rodinka, 😀 😀 😀
tak vam pekne posielam tehu virusiky nech sa Vás chytia 😉 II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II

moncibubu
18. máj 2012

@gamarka tak to je prekrasne, prajem vela stastia a pekne sa drzkajte, virus prijimam 😀 😀 😀

krisbar
18. máj 2012

@gamarka - to akoze uz vidia ze sa ujali dve? tak rychlo? ci vy uz mate jedno dieta?

mango5
18. máj 2012

@michelitta ahoj 🙂 ..no, tak ja zatial necítim nič extra. Sem tam ma pichne vo vaječníku alebo ma trošku bolia inak nič také. Akurát som si všimla, že kávu zabudam piť 🙂 Ako aj teraz od rána ma to nenapadlo dať si kávičku tak si idem teraz spraviť pre chuť 😉

mango5
18. máj 2012

@gamarka Skvelá správa, držím palce aby to tak aj bolo, nie len vyzeralo! ;) Bola si na sono?

apple7
18. máj 2012

@gamarka srdecne blahozelam prajem vsetko dobre 🙂

michelitta
18. máj 2012

Caute kocky,ja tiez nic,do kelu ze 3.den,jak keby bol 30!!🙂 ani brucho,ani prsia,ja sa ani nesledujem,len som mala sen,ze som bola na ultrazvuku po tehoten.teste a tam akoze 2 folikuly😀 No pomyleny cely sen 🙂 inac moja @cora41 tiez mam take jak pred kramamy :-/ @mango5,ja kavu si dam tak ked si spomemiem,ale mam neskutocnu chut na cigu 😖 strasne,to som este nemala..ja som aj prestala na rok,potom som po ivf zacala,potom som pred Ketom zase prestala,strasnee 🙂) hanbim sa 🙂) ale dneska mam netrpezlive nervy riadne,neviem z coho a v kuse zerem..asi kazdu hodinu som v chladnicke 😎 @bique,moja nech uz rychlo zacnes 🙂) ms rychlo pride,na to sa dobre cakaaa,ale na totooo 🙂) des bez 🙂)
@gamarka gratulujem,to budes mat dvojicky,uz ste mali ultzv? som myslela,ze si len teraz nedavno robila testik 🙂 nech je vsetko ok,ja chytam tiez 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre