• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

23. júla 2017 
@gamarka blahozelaaaaaaaaaaaaaaam a prajem vsetko dobre a aby ste pekne rastli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krisbar nie sú to naše prvé mimča :slight_smile: ..na sone bolo vidno také dve malinké dutinky a tiež bolo dosť vysoké Hcg aj s toho sa to dá vyčitať ...ja len dúfam že sa nemýlia lebo sa tešíme na obe :wink:
18. máj 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mango5 ano sono máme za sebou a aj z kvičky to už máme potvrdené :grinning: práve dnes ...a ináč ja tiež zabúdam piť kávičku :wink:
18. máj 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta áno dnes bolo sono a na ňom dve bublinky krásne :slight_smile: aj z krvi vyšiel pozitivny vysledok :grinning: ..tak mi zostava čakať "už" len 9 mes. :wink: robila som test na 10DPO, 12, 13 aj 14 DPO ...ten 10 den bola slabulinka čiaročka na citlivom tehu teste ...takže ty pekne tiež vydrž do 10 dňa :wink: ..držim palce :slight_smile:
18. máj 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gamarka - aha. cize to oni hned ti aj sono robili? super. gratulujem. ano ...uz len 9 mesiacov.

@michelitta - mali by sme si dat obe zavazok ze AZ 10teho test. lebo ja viem z mojich skusenosti ze to sklamanie je velmi velke. ja preto radsje pockam
18. máj 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gamarka super gratulujem krásna správička. Krásne tehuľkovanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gamarka hihi tak to si ma celkom potešila! Ale tak zatial to beriem s rezervou :wink: Dnes mám siedmy deň a na krvičku idem až ten další týždeň v pondelok tak možno cez budúci víkend si skúsim test. Dovtedy sa nemienim stresovať :grinning: :grinning: :grinning: Cítim sa dobre a to mi nateraz stačí :wink:
Prajem Vám všetkým trom vela zdravíčka a nech sa zdržia z celej sily a rastú do krásy u teba :wink:
18. máj 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gamarka blahozelam a chcem sa spytat ci mi nevies povedat ze aku hodnotu si mala na 14 DC hcg, ja som mala 334 a az buduci piatok idem na ultrazvuk tak som bola len zvedava ci sa mohli uchytit obe alebo je to hodnota na jedno
18. máj 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka_ no asi ťa nepotešim lebo neviem :( koordinatorka sa ma len spytala že či sedím :slight_smile: a že je dosť vysoké ale presné čislo nepovedala :unamused: tak ti neviem povedať
18. máj 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krisbar išla som na 15 DPO (čiže dnes) na krv a tiež mi urobili hneď sono ....a počkaj si do 10-teho dňa stojí to za to :wink:
18. máj 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krisbar cauko moja,tak dohoda testujeme 10.den :slight_smile: aj sa citis nejak?:slight_smile: mna chyta nejaka ziarlivostna panika po novom,priatel mal prestavku s cvicenim a dneska tam je asi 3 hodiny a ja doma zavreta,vlasy si idem vysklbat,to su tie hormony :grinning: upratane mam,naverene,vsetko nalinkovane,este som sa aj z nudy dneska malovala :grinning: strasna som ja tieto dni :slight_smile: @gamarka ok,dame na Teba!tak paradicka za tie bublinky,joj zavidim v dobrom,drzkajte sa pekne! :slight_smile:
18. máj 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mango5 ahojcek ty uz mas 7 den a ides na krv az v pondelok ten dalsi? to ja mam ist tiez a ja som len 3.mala si PK a kolko mas bubakov v brusku?vyzera to tak,ze budeme asi vsetky na MDSD testovat :grinning:D
18. máj 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta - 10 den vychadza na stredu, tak to mozno otestujes len ty, ale zakazujem ti skor! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja to necham na ten piatok. ak by tam nic nebolo tak nech sa nenervujem.
ja pojdem v piatok na krv a asi ten den rano si urobim test aby som vedela, ze co v tej krvi bude.
ja sa citim ok. take predmenzesove tlaky, ale to viem z minulosti ze to je z tych vsetkych hormonov a utrogestanu. . ja na to moc nemyslim musim sa priznat, ze ja uz z minulosti som taka trosku otrla, ze uz to nechavma plavat.
ale viem ake je to este prvy krat....tak moc holky nestresujte a najdite si nejaky pracu.
18. máj 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gamarka Nieje zač..veľmi ma tešia pozitívne správičky..a dosť dlho tu také neboli..Takže super..dodáva to energiu a my snažilky si uvedomujeme, že sa to dá..
Tak sa držte.. :wink:
18. máj 2012 o 21:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gamarka SUPER SPRAVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Taks si teraz uz len pomaly, ked Vas je tolko vela :sweat_smile: Gratulujem :sunglasses:
18. máj 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, mam otazku: Dnes mam taky dost biely vytok...Nic ma nesvrbi a ani nepredpokladam, ziadne kvasinky..Co by to mohlo byt? Nie je to huste preiesvitne,ale biele...sorry..Neviete mi poradit? 4 den po ET? dakujem
18. máj 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 no moja ja mam dost biely od kedy tlacim utrogestan,takze uz asi jasnejsie nic nemoze byt :slight_smile:)
18. máj 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41, @michelitta - to aj ja mam z toho utrogestanu, mam pocit ze mi to vsetko tecie von. v minulosti som sa aj bala ze ked to vytecie tak ze ci to potom posobi na maternicu a nemoze sa stat ze sa neuhniezdi, lae nie je to tak. ucinna latka tam funguje.
inak ja som mala hned na druhy ten taky zvlastny kus niecoho zo mna a bojim sa ze to bol ten roztok v ktorom su tie embrya :astonished: aj preto sa radsej nechcem stresovat testovanim.
19. máj 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta ..ano máme spoločný termín :slight_smile: ..len ja budem mať trošku nervozny lebo moja mamy ide na operáciu akurát v ten deň takže uvidím či sa stihnem sústrediť na to :unamused:
A ano mala som PK a vložili mi jendu bublinku :slight_smile: ..mala som vela vajíčok a teda dosť riziko OHSS tak preto len jedno. Môj dr. aj dr. čo mi robila transfer odporučili nezávisle od seba jedno tak som ani nevymýšlala. Nepotrebujem mať komplikácie ;)
Ty sa ako cítiš po ET?
19. máj 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michelitta dakuje, super, tak aspon viem, z coho to je...:slight_smile: Vcera mi inac bolo neskutocne zle, po kazdom jedle som mala chut, ze mam v ustach vsetky kovy sveta :sunglasses: Dnes som uz zasa v pohode a vypijam kavicku :sunglasses: A kedze je pekne a ja uz 5 den po ET a zatial nekrvacam, tak sa aj celkom tesim - to je jedno, ci je to opodstatnene alebo nie :grinning: Aspon je clovek pozitivny, co nam treba..Pojdem si urcite vonku citat nejaku dobru knizku a mozno testnem v utorok, kedze vtedy budem 28DC...A Ako sa mate vy? VSetky sa drzkate? Uzite si pekny vikend :grinning:
19. máj 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte ja za pra dni zacinam s pripravou na KeTko .chcem sa vas spytat ci ste mali niektora asistovany zonalny hatching. A ci sa to potom podarilo. Pekny dnik;)
19. máj 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella1303 ahoj Bella, my sme mali asistovany hatching, no kedze som iba 5 dni po ET, este neviem, ci sa to podarilo..Ale mali sme 9 oocytov a po hatchingu sa podarilo oplodnenie 8..., ktore vydrzali az do ET. 7 z nich sme dali zmrazit a na jedneho bojovnicka hrdinu cakame celkom netrpezlivo:slight_smile: Kedy ides na KETko?
19. máj 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 určite je to z utrogestanu ten výtok mám aj ja ...snažim sa po vkladani mať hore nohy aspoň pol hodku alebo aspoň poležať ...ale aj tak sa tomu nedá vyhnúť :unamused:
19. máj 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby prosim mali ste po neuspesnom ivf bolesti v podbrusku ako na mrsku? po negativnej krvi a vysadeni utrogestanu prislo namiesto mrsky len take sladsie trojdnove spinenie.
19. máj 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 cakam kedy dostanem mrchu a zacnem brat lieky...a ten hatching robia hned pred Ketkom?aj ti vraveli ci je tam vyssia sanca,alebo ako to je? drzim palce aby ti to vyslo :slight_smile:
19. máj 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katla
@ria191 vdaka babenky...tak sa posnažím...aj si pred transferom kus zabehám,nech sa prekrví malá panva a pocvičím Mojžišovú...a potom už len dúúúúfať... :wink:
19. máj 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bella1303 ja som to male pred ET a nie pred KET. takze toto neviem, kedy sa to presne robi...
19. máj 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jomini ahoj,ja po prvom neuspešnom ivf som mala po vysadení utroša,tiež len také pár dnové slabe krvácanie a potom prišla normálna ms asi 16dní po tom slabom krvácaní.
19. máj 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ja som 2 tyzdne po vysadeni utrogestanu, no kazdy den ma boli brucho ako na ms
19. máj 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja101 moc ti drzim palce. Ja idem tiež teraz zacat cvicit mojzisovu, dúfam, že do druhého ket to bude stačiť a ze to prinesie úspech už konevne. A ešte si dám 28 dni detox. Inak už neviem ako tomu dopomôcť.
19. máj 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok