Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

javi37
24. jún 2012

@cuculik1 Tiez idem zajtra tretikrat na krv...na tretikrat Ti uz hcg kleslo?

alibabaa
24. jún 2012

baby neserte tigra.. este je skoro na testy... 😠 😠 😠

cuculik1
24. jún 2012

@leontinka27 este dufam 😉 este si dam tri dni a potom to na mna dolahne ale zatial si drzim naladu....

cuculik1
24. jún 2012

@javi37 ano kleslo... na druhy stuplo ale malo myslim ze z 45 na nieco vyse 60, co je za dva dni malinko, tak to sme uz tusili a potom o dva dni to uz bole niekde pri 20

boska74
24. jún 2012

@leontinka27
Ja som vtedy po et mala na 14 den 180 hcg , spinila som potom to prestalo a znova atd, potom klesalo, o dva dni viac , ale uz som netestovala, ked uz zace klesat tak to uz nema vyznam☹ ved uvidis aka bude krv

kuspitka
24. jún 2012

dievcata chcem sa sa opýtať ,ako často ste chodili na meranie folikul?

cuculik1
24. jún 2012

@kuspitka mne sa zda ze pocas stimulky tri krat

kuspitka
24. jún 2012

@cuculik1 za ten celí čas si bola tri krát?koľko krát dní si si pichala injekciu ,ke´d ti prišlá mms a začali s ati tvorit folikuli?

timona
24. jún 2012

dá sa pri ET rozmrazit embrya a spravit PK a potom vložit? myslite ze je väčšia uspesnost pri PK?

stastenka42
24. jún 2012

@timona ahoj,trosku sa ti to pletie 🙂 ET je prenos čerstvych embryi,vtedy sa robí PK,ak más viacej tak tie ktore PK prežili sa zamrazujú,to su tie najkvalitnejsie embryjka 😉 embryjka sa môžu mrazit aj bez PK,vtedy sa po rozmrazení môžu nechať dalej deliť až do štádia blastocýst ,naopak emryjka po PK sa rozmrazia a tie ktore su v poriadku sa musia hned vkladať 😉

cuculik1
24. jún 2012

@kuspitka ja som mala kratky protokol zacala som pichat 2dc potom 6dc som mala prvu kontrolu, 8dc druhu a tretiu 10 dc, 12 dc som mal odber takze si myslim ze to bolo tak akurat, ja som si pred ms nic nepichala...pri kratkom sa to nerobi

kuspitka
24. jún 2012

@cuculik1 aha.ja mám dlhý protokol..

annamary27
24. jún 2012

@kuspitka ahoj,už picháš injekcie?

melisska
24. jún 2012

@cuculik1 tri blastocysty a jedna z nich hatchujuca 😔

cuculik1
24. jún 2012

@melisska este vydrz, pockaj aspon dva dni.... ja si davam tri

kuspitka
24. jún 2012

@annamary27 hej a uz od zajtra asi budem gonal.uz mms prisla..

annamary27
24. jún 2012

@kuspitka ja stimulujem už 12ti den,v piatok som bola na prvej kontrole,štvrtok ma čaká ďalšia.

bique
24. jún 2012

ahojte...taka otazocka...citili ste, ze vam rastu nejake foliky, alebo az po uzv ste vedeli, ze ich tam mate....myslim pred prvou kontrolou pri stymulke...lebo ja som dnes pichla tretiu injekciu menopuru, v maternici citim akoby steklenie, vajecnik mam iba jeden, zatial necitim nic...ake mate skusenosti? je to moje druhe IVF, z prveho si uz pocity nepamatam 😝

annamary27
24. jún 2012

@bique ahoj,ja počas stimuliek nemám žiadne pocity,len nafúknuté brucho.

bique
24. jún 2012

@annamary27 😀 dakujem za odpoved, brucho sa uz aj mne nafukuje 😝 a citim to brnenie...vsak v stredu iderm na prvu kontrolu, tak sa dozviem 😉

cuculik1
25. jún 2012

Tak dnes ráno znova snehobiely....

boska74
25. jún 2012

@bique
Ja som citila aj pichanie a bolest v oblasti vajecnikov a nafuknute brucho

boska74
25. jún 2012

@cuculik1
Ahoj, na ktory den si si robila?

leontinka27
25. jún 2012

baby ja som na tom tiez dost biedne cely vykend krvacanie bolesti v podbrusku bolesti v krizoch,dnes som bola na sone jasne ze tam nic nebolo. aj lekar povedal ze dost krvacam. test si asi nema vyznam robit lebo hcg je este v krvi aj ked baby je uz prec.....zajtra idem este na 14 den na hcg aby som to oznamila do centra.

leontinka27
25. jún 2012

@cuculik1 a mala si uz aj pozitivny????

bique
25. jún 2012

@boska74 dakujem 😉 pichanie citim iba sem tam ....ale v noci mam strasne nafuknute brucho a akoby krce, tuto noc som tiez zaspala az nadranom, co som sa iba krutila na posteli a vkuse chodila cikat 😝 pozajtra uvidime 😅

boska74
25. jún 2012

@bique
Neboj, vsetko bude tak, ako ma byt

cuculik1
25. jún 2012

Dnes je 7 den po vklade po PK, ..... Nie pozitivny som nemala a uz ani nedufam, uz som si dnes aj poplakala ked som stretla rano manzelovu tehotnu sesternicu, boze velmi sme tomu verili, davali nam nadeje s dvomi krasnymi A-ckovymi blastocytmi, dnes vonku prsi, vobec nemam naladu, som zla na kazdeho okolo mna, niekde hlboko v sebe sa hnevam aj ked viem ze uplne nepravom na svojho manzela. Viem ze on za to vobec nemoze, velmi sa snazil, rok jedol denno denne vitaminy, nepil, nefajcil a aj tak tie spermie neboli take, ako sme si priali, hneva ma dnes asi vsetko, bojim sa, ze sa mi to nikdy nesplni, som smutna, velmi zly rok....obaja rodiacia su onko pacienti, proste neviem preco sa to vsetko na nas tak sype :(

brita
25. jún 2012

@cuculik1 Ahoj, moja 7. den po vklade aj s PK ti tehotensky test tazko ukaze, ze si tehu. je to strasne zavcasu. Zmysel to ma az 12. den po ET. Naozaj to nestoji za to sa stresovat a robit si testy zavcasu, ver mi. 😉

afrika
25. jún 2012

@cuculik1 nechcem sa tu miešať, ale 7 deň po vklade je strašne skoro testiť. ja som mala tiež PK a málinko pozitívny bol na 9 deň po vklade. na šiesty deň som málinko špinila. baby nerobte si tak skoro testy, psychika potom urobí svoje!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre