Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzanka.h
23. júl 2012

@bique A SONO TI NEROBILI???

bique
23. júl 2012

@foryou25 vysledok bude dnes o 13.00..

bique
23. júl 2012

@zuzanka.h nie....ked to bude pozitivne sono az za 1-2 tyzdne uz na potvrdenie scrdiecka...este mi povie presn do telefonu

zuzanka.h
23. júl 2012

@bique aha tak to mne robili sono a potom výsledky krvi telefonovali

cora41
23. júl 2012

@foryou25 dnes nie, budem robit zajtra rano 🙂 nemam tolko testov...🙂 a moj MM sa mi uz smeje.. 🙂

cora41
23. júl 2012

@bique drzim Ti prsty, vsetko bude dobre, testy neklamu..daj vediet po krvi a uz teraz sa velmi tesim 🙂

nelynka
23. júl 2012

@bique drzim palce moja :D

alibabaa
23. júl 2012

@bique myslim na teba a drzim palcee 🙂

bique
23. júl 2012

tak mame to oficialne 😀 HCG 1000 😀 😀 v utorok buduci tyzden ultrazvuk 😉

miskalevica
23. júl 2012

@bique kraasne, gratulujem 😎 nech sa len babenko drzi 😉

cora41
23. júl 2012

@bique SKVELEEEEEE, GRATULUJEEEEEM, SI SIKULKA🙂 vlastne ste sikulky - kolko Vas tam spolu je🙂 velmi sa tesim, davaj na seba ukrutny pozor🙂

jankaknm
23. júl 2012

@miskalevica ahoj, tebe tiez test ukazal az po uplynuti doby tu slabucku ciarku, mne az o pol hodiny, ale tak beriem to, ze keby nebolo, tak sa neukaze vobec, ci?

miskalevica
23. júl 2012

@jankaknm ano po uplynuti doby mi ukazal ciaru ale poriadnu 🙂 neviem presne kolko uplynulo minut ale urcite viac ako 10, na teste je napisane, ze po tomto case su vysledky neplatne, ale baby snazilky ma tu upokojili, ze keby tam nieje HCG tak sa ziadna ciarka neobjavi ani po hodine ani po 3 hodinach, juuj drzim palce, nech to krvicka vsetko potvrdi 😉

deinad
23. júl 2012

@bique zo srdca blahozelaaaaaaam 🙂

cora41
23. júl 2012

@bique a to mas moja dost vysoke, takze aj dvojky by z toho mohli byt? 😀 😀

slavka_2012
23. júl 2012

@bique srdecne blahozelam 🙂 davaj na seba pozor 😉

bique
23. júl 2012

@cora41 joj baby nestraste...vsak aby sme sa tomu vyhli sme vkladali iba jedno.xi.....vsetko je na vyssej moci...v utorok sa dozvieme

apple7
23. júl 2012

@bique super, gratulujem 🙂

kikuskina
23. júl 2012

@bigue ku gratulácii sa pripájam aj ja 🙂

jaja102
23. júl 2012

@kikuskina no len jedneho,lebo bol jediny,viac sme zamrazenych nemali.preto bojujue,lebo vie,ze je posledny mohykán 🙂 🙂

apple7
23. júl 2012

@zuzanka.h ahoj zuzka, ako pokracujete? co mas nove? ja som bola dnes na vklade, tak teraz oddychujem.

jaja102
23. júl 2012

@bique jeeeej supeer,gratulace 🙂 🙂 .neboj,nebudu dvojky,aj ja som mala 1290 a mame jedno 🙂 .to uz ho o tyzden aj uvidis,tesiiiiim 🙂

kikuskina
23. júl 2012

@jaja102 a to sa ti podarilo hned pri prvom IVF?

bimbo37
23. júl 2012

@bique ahoj, možem sa spýtať, kam chodíš? mne dali ultrazvuk až 3 týždne po druhom odbere krvi ☹ , a mimochodom gratulujem moc moc moc, ja som mala prvé HCG 175 a druhé 742, a tiež mi všetci hovoria, že dvojičky, tak uvidíme. Neviem sa už dočkať na ultrazvuk.

alibabaa
23. júl 2012

@bique gratulujeeeem ty kokso.. sa asi nevyhnes dvojkam.. davaj si na seba pozor. silno drzim palceky na dalsi priebeh.. a vsetci nech ta opatruju. a cokolvek sa ti nebude zdat.. sup k lekarovi..

jaja102
23. júl 2012

@kikuskina prve ivf som absolvovala v novembri.dali mi jedno embryjko a druhe sa dalo zamrazit,lebo sa nam podarilo vykultivovat len dve.takze fazulka sla hned do bruska a snehuliacik do mraznicky.fazulka sa mi tiez udrzala,ale v 10tt som musela na kyretaz,lebo nebola akcia srdiecka,tak to skoncilo ako MA.kedze som tento rok koncila skolu,nechcela som si ist po snehuliacika skor,ako odštatnicujem,aby som ho nestresovala a tak som sla az po polroku.aj napriek nizkej sliznici sa mi udrzal,je to bojovnik a musime bojovat az dokonca,ale uspesneho,lebo uz zamrazene nemame nic a peniazky na druhe IVF sa tazko setria z platov SR.a aj tak,bola to pre mna cele neprijemna skusenost,aj ako sa spravali v centre aj u nas v nemocnici,tak uz dufam,ze to nebudem musiet absolvovat znova.

annamary27
23. júl 2012

Tak a som tu .-)))).Dodoržala som sľub a celých 14dní som sa tu neukázala,aby som sa vyhla žiareniu z PC.Ale teraz musím s novinkami von: 8.7. vložené 2blastocysty,máme ešte 2mrazákov,1.krv 318HCG,2.krv 2249 HCG, ďalšia kontrola ultrazvuk 14.8.tešíme sa s mm veľmi moc,on má akurát 17.8.narodky,to bude dáreček emoticon)))))

slavka_2012
23. júl 2012

@annamary27 Srdecne blahozelaaaaam 🙂 🙂 🙂

kikuskina
23. júl 2012

@jaja102tak to ma mrzi ten prvy krat 😢tento krat ti to vinde bojovnik alebo bojovnicka su silny,drzim palceky. 🙂 ja som si tiez uz toho dost vytrpela ale to uz asi kazda z nas co sme tu.ale nadej umiera posledna,tak uvidime ci sa stasticko usmeje.no a kam si chodila do centra?

cora41
23. júl 2012

@annamary27 srdecne gratulujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre