• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

22. septembra 2017 
31. júl 2012 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique tesime sa na spravicky :dizzy_face:
31. júl 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...tak na srdiecko je este skoro, sme 4+4tt, buduci tyzden by ho uz malo byt vidno, ale v dutinke mame miminko :grinning: doki povedal, ze vsetko je ok a tak ako ma byt...len treba trpezlivost :grinning: 11.8. sme teda uz objednani na prvy skutocny ultrazvuk :grinning: tesim tesim a vam vsetkym drzim palceky
31. júl 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@bique kraaaaaaaaaaasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. júl 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique Gabi,ahoj mojaaa,ja som po 100 rokoch dneska kukla a posledna sprava je od teba a este aka pozitivna!! strasne sa tesim s tebou to je uzasne!!srdecne gratulujem:-* a kolko si si davala embryjok,ja vaham stale my mame za sebou 3 pokusy a po 2 sme si dali a nic:frowning2: aj si sa testovala niektory dnik?my ideme stvrtok na vklad,ale nejak sa nedusujem:slight_smile:
31. júl 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique skvele:slight_smile: tesime sa s Tebou, nech je vsetko v poriadku:slight_smile:
31. júl 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bique gratulujem a držím palčeky :dizzy_face:
31. júl 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, rada by som sa k vam pridala, som 1 den po ET. :slight_smile:
31. júl 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@radina drzim moc moc a este silnejsie paste a palce na nohach :grinning:
31. júl 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa este spytat, ci ste niektora po ET brali aj anopyrin?
31. júl 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad Dakujeeem, dnes trosku stresujem, ale inak pohodka :slight_smile:
31. júl 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad Ako sa mas ty?
31. júl 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radina to prave nesmies stresovat, nepripustaj si nic snaz si niecim zamestnat hlavu, citaj, pozeraj tv, mne sa to celkom darilo, na UZ nic vidno, nizka sliznica...krv bude o 3, ale bojim sa :(
31. júl 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad Ja som sa len trosku vystresovala, kvoli tomu anopyrinu, ci ho mam brat alebo nie, a ze ak hej, ze ci to nahodou nemoze ublizit. .... cloveka sem tam obavy prepadnu, s tym nic nenarobime . :unamused:
31. júl 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ak to ideš vzdať-no aj ja som tým prešla, 10rokov márneho bajy, neboj, podla seba viem, že to prejde to trápenie, každý chce vlastné dieťa, viem, že človek nechce počuť o adopcii vtedy, ani ja som nechcela, ani náhodou,ale dozreli sme a fakt netráp sa ,lebo dieťatko ak si adoptuješ, určite budeš mať, tu je aspoň istota, my ked sme skončili bojovať, tak 4roky nam trvalo,kým sme začali riešiť adopciu, a teraz čakam kým nám zavolajú,že majú pre nás bábo malé ,to čakanie je akoby čakám na svoje, boli sme s mm aj vecičky pozerať , aspoň tak to prežívam, a všetko zo mňa opadlo,úzkosti a tak, naplakala som sa veľa a teraz už nie ,už sa len tešíme s mm,uvidíš, aj ty ak sa rozhodneš, budeš mamou, mne už nevadí, že ho neporodím, :sweat_smile: hlavu hore,
31. júl 2012 o 11:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@radina to je na riedenie krvi? To nemoze ubluzit, ja si picham fraxik, jasne ze obavy su, len to s nimi netreba prehanat ;)
31. júl 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad Ano, je to na to.....a co je to ten fraxik? :slight_smile:
31. júl 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radina super, tak sa velmi drz a nech tam mas 2 ciarocky:slight_smile: Ktory je to pokus? Prvy?
31. júl 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cora41 Dakujem :slight_smile: ... je to prvy, a budem sa modlit ,aby bol aj posledny :slight_smile: .... zaviedli mi dve blastocysty.
To cakanie je ubijajuce.
31. júl 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka
@melisska dievčatá,robila som malý prieskum,ako som sa zaregistrovala,v novembri,pri našej fazuľke,ktorá žiaľ musela preč,polovica báb má termíny teraz a druhá polovica má termíny začiatkom bud.roku. asi 90% to bábätko predsa len čaká.nesmiete sa vzdávať,aj my sme sa snažili dlllho predlho,manžel po rakovine a chemoterapii,ja s endometriozou,a podarilo sa.treba veriť tomu najvyššiemu a podari sa.a
@karkana máš pravdu,aj my končíme teraz prípravu na adopciu,a myslim si,že to bábätko môžeš ľúbiť uplne rovnako,ako svoje.a kedze som v 8tt a verim,ze snehuliacik uz so mnou ostane,az do 9mes v mojom brusku,velmi sa tešíme,že keď nám adopciu schvália,bude mať snehuliačik súrodenca a budeme ich ľúbiť rovnako.
netreba hned myslieť na to,že ostaneme bez detičiek....jasné,že detičky mať budeme.VŠETKY!!
31. júl 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Ahojte dievcata,ako sa mate?
31. júl 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radina musis si to niecim vynahradit, lebo sa zblaznis...daj si nejaku aktivitu, a hlavne mysli pozitivne :slight_smile:
31. júl 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radina to je fraxiparine - tiez na riedenie krvi, len sa picha do bruska :slight_smile:
31. júl 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 ved to , ale aku :slight_smile: hackovat neviem, jedine viem robit servitkovanie, ale nemam doma , co by som oservitkovala , hihi, asi poslem muza nakupit mi nejake krabicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radina jasne!!, cokolvek, co Ti rozptyli mysel:slight_smile: a za 2-3 dni uz mozes ist aj na prechadzku...:slight_smile:
31. júl 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad aha, tak potom fajn, lebo stale som sa obavala, ze na co mi dali ten anopyrin... ked ine to neberu. :slight_smile:
31. júl 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 cooo? az za 2 - 3 dni? ja chcem ist uz dnes vecer, aspon na zmrzku si sadnut :slight_smile: ... podporit cukrami psychiku :slight_smile:
31. júl 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte kocky, tak volali mi z centra, krv je pozitivna, ale HCG je len 101, na co mi povedali, ze velmi malo, takze o tyzden v pondelok dalsia kontrola - UZ aj krv, uz som cakala, ze mi povie, ze to je negativne, lebo mi vysli dva testy negativne...tak som bola zmierena (no zmierena ako zmierena, chapete, s takym vysledkom sa neda nic robit, len to zobrat ako je a ist dalej..), takze sa bojim teraz. Uz som raz mala nizke, sice len nieco nad 50 a skoncilo to zle, no aj tak..na druhej strane mam v sebe iskricku nadeje
31. júl 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@cora41 @radina ja som prelezala/presedela skoro cele dva tyzdne, aj ked teda denne som mala dve male vychadzky, ale az na 4.den od vkladu...ale to je naozaj individualne a podla mna by kazda mala robit to, co si mysli, ze je pre nu dobre, okrem zbytocnej namahy, ale prechadzka a papanie zmrzky rozhodne rozptylenie je :slight_smile:
31. júl 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@radina ja ho mam preventivne, lebo hematologiu mam v poriadku, ale predsa len mam nizsi tlak a teda moj laicky pohlad na to, ze aj krv mi preteka telom pomalsie :grinning: a ked je viac zriedena, je to pre organizmus aj pre dietatko lepsie.
Ja mam tusim tu najslabsiu davku, takze to ozaj neuskodi. Okrem toho uzivam aj prednison - na znizenie mojej vlastnej imunity, hoci nevytvaram protilatky voci embryu ani placente, aj tak lekari uz nevedia, co so mnou, tak tiez uzivam tu najmensiu davku, takze tak...
inak od piatku mam krce a bolia ma oba vajecniky, doktor povedal, ze ak nekrvacam, je to v poriadku, tak sa modlim, aby to tak aj ostalo..
31. júl 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok