Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lubanka
31. júl 2012

@melisska 😉 😉 😵

melisska
31. júl 2012

@bique tesime sa na spravicky 😵

bique
31. júl 2012

ahojte babulky...tak na srdiecko je este skoro, sme 4+4tt, buduci tyzden by ho uz malo byt vidno, ale v dutinke mame miminko 😀 doki povedal, ze vsetko je ok a tak ako ma byt...len treba trpezlivost 😀 11.8. sme teda uz objednani na prvy skutocny ultrazvuk 😀 tesim tesim a vam vsetkym drzim palceky

melisska
31. júl 2012

@bique kraaaaaaaaaaasa 😵 😵 😵

michelitta
31. júl 2012

@bique Gabi,ahoj mojaaa,ja som po 100 rokoch dneska kukla a posledna sprava je od teba a este aka pozitivna!! strasne sa tesim s tebou to je uzasne!!srdecne gratulujem:-* a kolko si si davala embryjok,ja vaham stale my mame za sebou 3 pokusy a po 2 sme si dali a nic☹ aj si sa testovala niektory dnik?my ideme stvrtok na vklad,ale nejak sa nedusujem🙂

cora41
31. júl 2012

@bique skvele🙂 tesime sa s Tebou, nech je vsetko v poriadku🙂

annamary27
31. júl 2012

@bique gratulujem a držím palčeky 😵

radina
31. júl 2012

Ahojte, rada by som sa k vam pridala, som 1 den po ET. 🙂

deinad
31. júl 2012

@radina drzim moc moc a este silnejsie paste a palce na nohach 😀

radina
31. júl 2012

Chcem sa este spytat, ci ste niektora po ET brali aj anopyrin?

radina
31. júl 2012

@deinad Dakujeeem, dnes trosku stresujem, ale inak pohodka 🙂

radina
31. júl 2012

@deinad Ako sa mas ty?

deinad
31. júl 2012

@radina to prave nesmies stresovat, nepripustaj si nic snaz si niecim zamestnat hlavu, citaj, pozeraj tv, mne sa to celkom darilo, na UZ nic vidno, nizka sliznica...krv bude o 3, ale bojim sa :(

radina
31. júl 2012

@deinad Ja som sa len trosku vystresovala, kvoli tomu anopyrinu, ci ho mam brat alebo nie, a ze ak hej, ze ci to nahodou nemoze ublizit. .... cloveka sem tam obavy prepadnu, s tym nic nenarobime . 😒

karkana
31. júl 2012

@melisska ak to ideš vzdať-no aj ja som tým prešla, 10rokov márneho bajy, neboj, podla seba viem, že to prejde to trápenie, každý chce vlastné dieťa, viem, že človek nechce počuť o adopcii vtedy, ani ja som nechcela, ani náhodou,ale dozreli sme a fakt netráp sa ,lebo dieťatko ak si adoptuješ, určite budeš mať, tu je aspoň istota, my ked sme skončili bojovať, tak 4roky nam trvalo,kým sme začali riešiť adopciu, a teraz čakam kým nám zavolajú,že majú pre nás bábo malé ,to čakanie je akoby čakám na svoje, boli sme s mm aj vecičky pozerať , aspoň tak to prežívam, a všetko zo mňa opadlo,úzkosti a tak, naplakala som sa veľa a teraz už nie ,už sa len tešíme s mm,uvidíš, aj ty ak sa rozhodneš, budeš mamou, mne už nevadí, že ho neporodím, 😅 hlavu hore,

deinad
31. júl 2012

@radina to je na riedenie krvi? To nemoze ubluzit, ja si picham fraxik, jasne ze obavy su, len to s nimi netreba prehanat ;)

radina
31. júl 2012

@deinad Ano, je to na to.....a co je to ten fraxik? 🙂

cora41
31. júl 2012

@radina super, tak sa velmi drz a nech tam mas 2 ciarocky🙂 Ktory je to pokus? Prvy?

radina
31. júl 2012

@cora41 Dakujem 🙂 ... je to prvy, a budem sa modlit ,aby bol aj posledny 🙂 .... zaviedli mi dve blastocysty.
To cakanie je ubijajuce.

jaja102
31. júl 2012

@lubanka
@melisska dievčatá,robila som malý prieskum,ako som sa zaregistrovala,v novembri,pri našej fazuľke,ktorá žiaľ musela preč,polovica báb má termíny teraz a druhá polovica má termíny začiatkom bud.roku. asi 90% to bábätko predsa len čaká.nesmiete sa vzdávať,aj my sme sa snažili dlllho predlho,manžel po rakovine a chemoterapii,ja s endometriozou,a podarilo sa.treba veriť tomu najvyššiemu a podari sa.a
@karkana máš pravdu,aj my končíme teraz prípravu na adopciu,a myslim si,že to bábätko môžeš ľúbiť uplne rovnako,ako svoje.a kedze som v 8tt a verim,ze snehuliacik uz so mnou ostane,az do 9mes v mojom brusku,velmi sa tešíme,že keď nám adopciu schvália,bude mať snehuliačik súrodenca a budeme ich ľúbiť rovnako.
netreba hned myslieť na to,že ostaneme bez detičiek....jasné,že detičky mať budeme.VŠETKY!!

kuspitka
31. júl 2012

Ahojte dievcata,ako sa mate?

cora41
31. júl 2012

@radina musis si to niecim vynahradit, lebo sa zblaznis...daj si nejaku aktivitu, a hlavne mysli pozitivne 🙂

deinad
31. júl 2012

@radina to je fraxiparine - tiez na riedenie krvi, len sa picha do bruska 🙂

radina
31. júl 2012

@cora41 ved to , ale aku 🙂 hackovat neviem, jedine viem robit servitkovanie, ale nemam doma , co by som oservitkovala , hihi, asi poslem muza nakupit mi nejake krabicky 😝

cora41
31. júl 2012

@radina jasne!!, cokolvek, co Ti rozptyli mysel🙂 a za 2-3 dni uz mozes ist aj na prechadzku...🙂

radina
31. júl 2012

@deinad aha, tak potom fajn, lebo stale som sa obavala, ze na co mi dali ten anopyrin... ked ine to neberu. 🙂

radina
31. júl 2012

@cora41 cooo? az za 2 - 3 dni? ja chcem ist uz dnes vecer, aspon na zmrzku si sadnut 🙂 ... podporit cukrami psychiku 🙂

deinad
31. júl 2012

ahojte kocky, tak volali mi z centra, krv je pozitivna, ale HCG je len 101, na co mi povedali, ze velmi malo, takze o tyzden v pondelok dalsia kontrola - UZ aj krv, uz som cakala, ze mi povie, ze to je negativne, lebo mi vysli dva testy negativne...tak som bola zmierena (no zmierena ako zmierena, chapete, s takym vysledkom sa neda nic robit, len to zobrat ako je a ist dalej..), takze sa bojim teraz. Uz som raz mala nizke, sice len nieco nad 50 a skoncilo to zle, no aj tak..na druhej strane mam v sebe iskricku nadeje

deinad
31. júl 2012

@cora41 @radina ja som prelezala/presedela skoro cele dva tyzdne, aj ked teda denne som mala dve male vychadzky, ale az na 4.den od vkladu...ale to je naozaj individualne a podla mna by kazda mala robit to, co si mysli, ze je pre nu dobre, okrem zbytocnej namahy, ale prechadzka a papanie zmrzky rozhodne rozptylenie je 🙂

deinad
31. júl 2012

@radina ja ho mam preventivne, lebo hematologiu mam v poriadku, ale predsa len mam nizsi tlak a teda moj laicky pohlad na to, ze aj krv mi preteka telom pomalsie 😀 a ked je viac zriedena, je to pre organizmus aj pre dietatko lepsie.
Ja mam tusim tu najslabsiu davku, takze to ozaj neuskodi. Okrem toho uzivam aj prednison - na znizenie mojej vlastnej imunity, hoci nevytvaram protilatky voci embryu ani placente, aj tak lekari uz nevedia, co so mnou, tak tiez uzivam tu najmensiu davku, takze tak...
inak od piatku mam krce a bolia ma oba vajecniky, doktor povedal, ze ak nekrvacam, je to v poriadku, tak sa modlim, aby to tak aj ostalo..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre