• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

18. apríla 2013 
caute baby, co nove?

ozaj, este som sa chcela spytat, ked ste si pichali injekcie a davali si ich pichat niekomu, napriklad na oddeleniach alebo znamej sestricke, odkial ste zohnali striekacky a ihly? nerobili vam v nemocnici problemy?
8. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gerdush najskôr mi pichali zdrav.sestry jedna je suseda a druhá kamoška,jeden víkend nebola ani jedna doma tak to musel skúsiť manžel a potom pichal manžel a musím povedať,že celkom dobre
dokonca v sestra v nemocnici na pohotovosti mi pichla horšie :grinning:
9. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a striekačky a ihly kúpiš v lekárni
9. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha aha...eeeej, veru, ja bych sa tusim mm nedala pichnut ani keby nebola ina moznost :confounded:
9. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gerdush aj ja som mala strach,ale vtedy nebola iná možnosť :sunglasses:
10. feb 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky, ja si to picham sama, 1x som sice maturovala nad tym, ale da sa to :wink:
10. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, jaka masochistka!!! jeeemine domine
10. feb 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vies, ked musis, tak musis, ja nemam ziadnu zdrav.sestru poruke, resp. nikto nevie o tom, ze to skusame takto :frowning2:
10. feb 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ked ste si pichali merional, je jedno, ci sa berie rano alebo vecer?
10. feb 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Som doma z nemocky po HSK. Výsledok: maternička peknučká, čistučká pripravená na mimi, vajcovody priechodné / to som vedela ešte z laparky z augusta/. Do prd...e, tak prečo nemôžem otehotnieť :angry:
Inak mám už výsledky aj z HP. ten bol dosť divoký. Že by som mala problémy s hormónmi?
Gerdusha, merional mi pichali vždy doobeda do 10 hodiny. Najlepšie je vždy v rovnaký čas. A ty už stimuluješ? Na IUI? Aj ja už chcem :grinning:
11. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dyba tak to je super,už len,,doladiť,,hormony a bude sa tehuliť :dizzy_face:
mima tak to si statočná,ako to dokážeš šťuriť si to do zadku je to tak trochu od ruky :confused:
gerdush tak ako ide pichanie?zvládaš to?
12. feb 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemusi to byt len do zadku, moze to byt aj do steh.svalu, mi povedal dr. z CAR, a to zvladnem :astonished: ...
12. feb 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte
ja by som sa nepichla sama ani za svet. ja som vždy ráno išla k môjmu ,,kmeňovému,, gynekológovi, a sestrička ochotne pichala. cez víkend som bola na pohotovosti a tam tiež žiaden problém / iba 2euri.
mima a ty si už v ďalšom cykle?? nemáš pauzu?? myslím hormonálnu/ sa pripravuješ na IVF či IUI?
12. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, dnes som bola na HP /sestricka mi nevedela povedat, kedy budu vysledky, viete mi povedat, ako dlho trva, kym to vyhodnotia?/

a zajtra zacinam s merionalom...idem k 1 znamej, potom budem chodit k obvodnej /cez tyzden/
12. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, ozaj a ked vam robili hp, kedy vam brali krv? a kolko krat v cykle?
12. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HP mi robili 3.deň cyklu 2 hodiny po prebudení a 10. deň ráno kedy som chcela. Potom som mala ísť ešte 21. deň, ale to sme nerobili, lebo som nemala ovu. výsledky do 10 dní
Ale čo som čítala, každej babe robia HP rôzne. Že by to záležalo od diagnózy? Asi ano. Možno podľa toho, aký dlhý máš cyklus, ako dlho máš MS a tak.. :slight_smile:
12. feb 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dyba a takto robeny hp ti prikazal lekar z PN CARu? alebo este tvoj gynekolog?
12. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno. Tie dni určil doky v Care a ten čas potom dokyna na endokrinológii v PN. Keď pôjdeš na HP na endokrin. potrebuješ ešte doporučenie od tvojho gynekológa.Dúfam, že nepíšem ako italiano, tak to zhrniem:
1. bola som v care , kde mi odporučil presne 2-5 deň a 10-13 a napísal aj hormóny, ktoré chcel
2. s tým papierom som išla k svojmu gynekol. a ten napísal ešte jeden papier akože doporučenie
3. no a potom endokrinológia
Je to síce trochu komplikované, ale mne to nevadí. Mne nikto v živote nerobil HP, dokonca ani v care v BLAVE.
12. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No gerdu, ale keď zajtra začínaš s merionalom, tak ti hádam nebudú robiť HP, či?
12. feb 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dyb, mne ho robili dnes...a zajtra zacnem s merionalom...uz mi viackrat v cykle nebudu brat krv, cize vysledky by nemali byt ovplyvnene.

mne dal lekar v CAR ziadanku, kde bola ziadost iba o odber krvi v 2-5. Dc a napisanych niekolko hormonov atd, ktore treba vysetrit...isla som s tym za svojou obvodnou lekarkou a dnes mi zobrali tam krv...tak neviem...este mi sestricka povedala: "dufam, ze som to dobre urobila a pochopila"...dnes "ordinovala" sama, mudr nebolo...
12. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No sestrička je ,,šikulka,, / aale neboj, isto to 5x skontrolovala. ale keď ti poviem pravdu, tak keď som bola u svojho gyn., tak som to odporučenie ešte pred sestričkou skontrolovala a keď som bola na endokrin., tak som tiež sestričku jedným okom kontrolovala, či píše všetky hormóny, čo chcel doky v care.
To po tých rokoch hľadania príčiny je človek tak trochu nedôverčivý, že?
12. feb 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial to nejako neriesim...ci tam napisala vsetko...celkovo zacinam byt akosi lahostajna k vsetkemu...
12. feb 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááále, to je len také obdobie. Ja to mám tiež na striedačku. raz som pozitívne naladená, potom mi to je jedno, potom plačem, potom sa smejem a tak dokola.
Ale ty máš tie // už tak blízko .... :slight_smile:
12. feb 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kočky :slight_smile:
ja som bola na HP5 deň -hp dopadol dobre
dyba presne tak je to aj u mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: niekedy sa mi zdá,že už ani dalej nevládzem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a niekedy som nabitá energiou
12. feb 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mima aj tak si macherka pichnúť sama seba :wink:
12. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaa mam prvu injekciu za sebou....tolky strach a tak strasne to nebolo...este 3...
13. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj :slight_smile:
no vidíš gerdush.....držím palce nech inj.vyrobia krásne folíky :wink:
13. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
želám tiež pekné folíky.
ozaj, toto ma veľmi zaujíma-ako dlho sa pichajú injekcie? Z toho, čo si písala sú to 4 dni 1xmerional? a potom?
mimi aj ty si si pichala merional?
13. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, baby

mne doktor predpisal 4 injekcie...kazdu kazdy 2. den...potom zisti na folikulometrii, ci mi tie davky stacia...uvidi, kolko folikov sa mi utvorilo...ked som brala clostyl, tak sa mi vzdy vytvoril iba 1 dominantny folik...malicko...neviem, vzhladom na moju vahu sa obavam, ze mi tie 4 injekcie nebudu stacit... :unamused: ..uvidim
13. feb 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha. jasné
baby, viete aké konské dávky som ja brala pred IVF? 3 merionaly denne a potom 4 denne. des
13. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok