• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

18. apríla 2013 
nepomýlila gerdusha len som to zle napísala ale všetky túžime byť tehotné a ja som len hľadala pomoc tak prepáčte,že som otravovala
3. feb 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konfi, neotravujes, to ti nikto nenapisal...

pises, ze vidis, ze sme skoro vsetky v pozehnanom stave...no a zatial tu nie je ani jedna v pozehnanom stave, tak som si myslela, ze si si asi pomylila diskusiu. a myslim, ze ani tvoj problem sa netyka CAR Piestany, ze tvoja otazka patri asi naozaj inam.

tak sa hned neurazaj... :wink:
3. feb 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neurážam len mnoho báb je po IVF a KET alebo ICSI a myslela som,že možno niektorá mala podobný problém a len som sa pýtala ved na to toto forum vzniklo ved si tu navzájom pomáhame ako môžeme nemyslíš? :wink:
3. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ahojte. len tak som to tu preletela, ale myslím, že som nezbadala z CAR-u Pieštany žiadnu tehulku. nás asi tiež čaká niečo podobné, uvidíme v pondelok ideme na spermogram a uvidíme podla výsledkov čo nám povedia. čítala som sice, že ste všetky spokojné, ale výsledky sú ako tak letmo vidím neni žiadne.. je tak?
3. feb 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak ...
4. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
ja si pamatam, ze ked sme raz v PN cakali v cakarni, tak tam prisla asi na kontrolu aj nejaka tehulka...tak snad to nebude take pesimisticke s ich vysledkami.

TREBA VERIT....ved nic ine nam nezostava...

...a zda sa, ze este aj setrit...alebo zmenit "lokal"...ach jo...
4. feb 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mohlo by byt tych tehu z CAR v PN viac, nie ? :unamused:

ak ste tehu za pomoci PN ozvite sa tehulky...pls :wink:
4. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule. mima, gerdusha.....a ostatné
ja mám za sebou car v blave a musím povedať, že taký brutál už nechcem zažiť. Možno to bolo lekárom, ale keď si píše pred meno doc., myslela som, že som v dobrých rukách. Opak bol pravdou. od začiatku to nemalo ani hlavu, ani pätu. Očakávala som najprv liečbu neplodnosti, vyšetrenia a potom IVF. V blave nám povedal, citujem:
"Ja neviem, prečo nie ste tehotná" a šup 50 000 Sk a IVF, podotýkam, cez poisťovňu.
V piešťanoch ma najprv vyšetruje, sleduje cykly, nasadil liečbu a až potom sa uvidí ako ďalej a to ešte nepýtal ani euro, okrem vstupného pohovoru.
To že ešte nie sme tehu je normál, veď ešte len začínajú a vyšetrenia trvajú minimálne pol roka. Buďme trpezlivé.
Ja cítim, že som v správnych rukách. Konečne. Ešte nikto nikdy pre mňa neurobil toľko, ako doky v PN. Všade som musela prosiť a žobrať o vyšetrenia.
Tak verím, dúfam, čakám....a liečim sa.
Takže, hlavu hore, a bojujme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dyba, to vsetko si uvedomujem...

k tomu, ze si nepytal ani euro...pises, ze ti nasadil liecbu...kolko si platila v lekarni? len doplatok alebo plnu sumu?

je uplne jasne, ze ich pristup sa asi neda porovnat s inymi, o tom tu nikto ani raz nezapochyboval...ale proste aj moja penazenka ma dno

tiez verim, dufam a CAKAM...myslim na buducnost...prave ze MYSLIM na tu buducnost...
4. feb 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to :frowning2: , že všetko je to o prachoch. Či tam, či inde...bože. My sme finančne na tom tiež úboho, ale šetríme.
Žiadne dovolenky, pekné oblečenie, z ruky do huby a ideš :grinning:
Liečba: prednizon, bezlepková diéta, HSK a potom sa uvidí.
No a tak. v robote som nervózna ako pes, doma tiež, ani sexovať sa mi nechce, taká som už z toho unavená.
Ešte že môj muž je taký trpezlivý :slight_smile:
4. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dyba,gerdush aj u nás sa šetrí o 106,čo mi aj iné ostáva.ked sa teda k tomu bábu chcem dopracovať.....
doteraz sme splácali byt-teraz šetríme na ivf o dovolenke môžem snívať :pensive:
4. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj gerdush, lieky treba zháňať aj v téme mám/nemám lieky. Tam ponúkajú baby lieky, čo im zostali, za primerané ceny. mám s tým skúsenosť a dobrú
4. feb 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dyba to je suma :astonished: :astonished: :astonished: v piešťanoch doložíš desinu a ideš ako samoplatca aspoň tak mi povedal dr.
no ale ja by som chcela pre zýšenie šance icsi a predlženú kultiváciu
4. feb 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
desinu myslíš 10 000,- SK? to vážne?
4. feb 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tým som myslela, že iba?
4. feb 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fakt ja som sa teraz v januári dr pýtala kolko by nás to stálo ako samopaltcov povedal,že 2000e a plus icsi a tá pred.kult.
4. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cez pisť je to polka pravda záleží čím stimuluješ
4. feb 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dyba inak v jednej téme písala jedna kočka,že boli v brne ako samoplatcovia a platili 35000kč :astonished: :astonished: :astonished:
ja neviem prečo je to u nás o tolko drahšie a halvne ked píšeš,že si doplácala 50000 ved za to by si mala v čechách koplet aj s inj
4. feb 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockat baby, pockat...ved 2000 € je 60 000 sk, nie? aku desinu este prilozit? nechapem...stracam sa
4. feb 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aby som bola presná, my sme si dali urobiť aj predimplantačnú genetiku, doky na tom trval,že inak to nemá význam. tak sme poslúchli a bolo to na prd.
Ja som tvoj príspevok zle pochopila. Tá kompletná suma je riadna ako samoplatca. nezabudni ešte na lieky. tie sú tiež riadne drahé .
V Brne robia tzv. soft stimuláciu. Stojí len 10 000 českých + lieky. veľa Sloveniek tam chodí. musíme sa opýtať dokyho v PN, či také nerobí. Je to oveľa lacnejšie.v téme Slovenky v Reprofite je tam o tom viac
4. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dyba tak sme sa nepochopili :sweat_smile:
no ja som o brne už čítala a aj by som soft skúsila
nemôžem najsť ten príspevok,chcela som to sem okopírovať
4. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ked ste sa vy dve nepochopili, tak to so mnou nie je az take zle...:slight_smile:))
4. feb 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gerdush :dizzy_face:
nevedala som že dyba platila pig,myslela som že to bol,,normálny,, doplatok tých 50000
4. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerdush, ale sme ťa s mimi zmiatli, čo? :sweat_smile:
Vysvetlím tú moju sumu: v iscare sme mali ivf zadarmo, 100 eur lieky doplatok, 200 eur laparka- ktorú mi mohli spraviť v nemocke zadara, ale to som nevedela, 250 eur za to , že ťa akože sledujú, potom ešte niečo, už si nepamätám a ostatné PiGD, ktoré nám bolo vlastne nepriamo nanútené.
Inak IUI určite podstúpime v PN, to sa platí vo všetkých car.
Ďalej nechcem malovať čerta na stenu, ale IVF v PN ako samoplatca ...neviem / je to veľa. Predsa to Brno je lacnejšie.oveľa/
Ja mám niekedy taký haluškový nápad, že napíšem do poisťovní :sunglasses:
4. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dyba, napis, napis!! ja s miminou sa podpiseme!
4. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dyba :dizzy_face: som za :dizzy_face:
čo som sa ja už naviedla nekonečných monologov,aké je to nespravodlivé............alkoholikom a narkomanom liečbu platia............. :confounded:
4. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pridam podpis za poistovne :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :wink: :wink: :wink:
5. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čavte bambulky :slight_smile:
verí,že by sme tých podpisov vyzbierali až až len tu na koni je nás poriadna kopa.....
dnes som bola na kontrole,ledva sme prešli domov,hrozné cesty-zapadnuté kamiony a autá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
5. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok