Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

mimina321
autor
3. jún 2010

@mimina321 teraz mám oddychový čas 😅 😵 v apríli sme boli na iui

mimina321
autor
3. jún 2010

@bambi9 jasné že ten príspevok predtým bol pre teba 😉 už som celkom popletená 😅

gerdusha
3. jún 2010

baby2, dakujem, ze si sa aspon ty ozvala...zajtra idem k vodickovi, dufam, ze to nie je nic vazne...pa

camelco
3. jún 2010

ahojte babulky 🙂

dyba
3. jún 2010

Ahojte kočeny.
po dlhšej dobe sa ozývam, hoci si vás každý deň čítam ,ako sa vám darí, čo máte nové. 🙂
Držím vám palčeky a teším sa na ďalšiu tehulku.
gerdush. no to krvácanie ti asi neporadím, nemala som také. Vodička ťa zajtra prezrie a dúfam, že to bude dobré.
callex, ty si tuším po IUI, takže sa držte.

No my sa máme dobre 🙂 , teda primerane stavu. Mne je už šiesty týždeň otrasne zle, od rána do večera, vkuse 😅
musím vydržať, aj vydržím. To som predsa 😵 .
Vo fotobloku mám aj fotku, aby som vás inšpirovala. máme 5cm 🙂

neskôr sa ozvem. Ahojte

dyba
3. jún 2010

Chcela som napísať. to som predsa chcela

camelco
3. jún 2010

dyba ........ drzte sa, krasne 🙂 🙂 🙂 ............ hlavne nech ste v poriadku a zdravucky 🙂
gerdush ............ drz sa, zajtra budem na teba mysliet, nech to nie je nic zle, drzim palceky - silno

mimina321
autor
3. jún 2010

dyba kráááásne foto 😵 🤐 teším sa s vami 😵 konečne si sa ozvala ja že si na nás zabudla

ybyta
4. jún 2010

zaplať pan BOH robim u muža dnes len aby s človekom vypiekli aby mali v robote mladich bezdetnych aaby nikdy nemarodovali 😠 😠 😠 😠 😠 😠 toto je štat naš 😠 gerdush vypada to na cistu alebo tito blbne stich hormonov liekov.. ale doktorko to opravi 😉

ybyta
4. jún 2010

dybuš to babatko je vysledok Caru že? je to nadhera 😵

mimina321
autor
4. jún 2010

ybyta dubuškine bábenko je zásluhou car 😅 😵 som rada,že sa im dobre darí 🙂

ybyta
4. jún 2010

toje supeeeeerrrrr 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aMIJU MUSIME PEEEEEEKKNE NASLEDOVAť

callex
4. jún 2010

@baby2
a kebyze som na neplatenom volne to by za mna nemusela odvadzat do poistovni? ved niekto to platit musi?ako to funguje potom?
no co sa tyka toho DNPO...pockam do vysledku testu a ked nebudem tehu tak potom sa pojdem prihlasit.nevies nahodou kolko budem platit ako nezamestnana?

callex
4. jún 2010

dyba..parada.drzime palce nech ta nevolnost prejde a nech si tehotenstvo uzivas.ano som po druhom IUI...ale nevidim to nadejne.mam vsak tendenciu kupit test..ale zatial si davam po prstoch. 🙂

gerdush...moze to byt z tych iekov.ja po clostyle ovulujem tak na 16,17den.

mimina a dokedy chces oddychovat?sup sa na to!!!

ybyta
4. jún 2010

a calexka prečo to nevidiš nadejne? 😕

dyba
4. jún 2010

ahojte kočky.
ďakujem. aj ja vám držím palce, aby ste čoskoro mali // a potom peknú fotečku 🙂
callex, kedy by si mala testovať?
no som zvedavá, čo povedia gerdush

mimina321
autor
4. jún 2010

@callex pokial nepríde ms tak nádej je 😵 takže žiadne nevidím to nádejne 😉
@ybyta snažíme sa ju nasledovať 😅 😵

mimina321
autor
4. jún 2010

hádam nám napíše ako dopadla 😕
dybuš vdaka za palce 🤐

ybyta
4. jún 2010

calex moja užaj šup šup testik s citlivosťou č.10 aurob urob abudu // vela krat ked baby takto to citia maju // adaj hlasenie nam prosim sme zvedave 😉 mimi ako sa citiš ak sa citiš že si musiš oddychnuť tak oddychyj aak len vahaš šup na to ved stale len čakame a čakame to je už na nervy ja už čakam vyšše 18 rokov 😔 😔 😔 😔

ybyta
4. jún 2010

baby našla som super stranku dajte si Tehotensto tyždeň po tyždni toje užasne ako super je tam všetko od 1.tyždňa tehotenstva popisane rozpisane som čumella 😎

ybyta
4. jún 2010

dybuška pozri si tu stranku 😉

callex
4. jún 2010

minulu stredu som bola na iui..tak by som aj teoreticky mohla testnut.

dyba
4. jún 2010

callex, no veru mohla 🙂 🙂 🙂
yby, pekná stránka o tom tehotenstve 🙂

sammira
4. jún 2010

ahoj dievcata 🙂 no nebola som tu veeelmi dlho,ale za to som sem nakukla co mate noveho..my sme boli 2.3 na genetickych testoch v nitre a az dnes sme si boli zobrat vysledky,su v poriadku.pani doktorka sa nam velmi ale naozaj velmi ospravedlnovala,ze je to tak neskoro!!ze vraj v blave kde sa to vyhodnocuje odisla sestricka ci lekarka a teraz tam nestihaju a 40 ziadosti jej tam zadrziavaju.ci to je pravda,alebo nie to uz neviem.medzi casom my robili hormonalny profil ten som mala v poriadku,absolvovala som HSK zakrok a manzel bol u androloga,ale nic moc.teraz cakam na menzes a podla toho sa budem objednavat do car.nas caka urcite IVF+ISICI.tiez by som ho rada podstupila v PN,ale tie nestastne poistovne 😠 ja mam doveru : 😠 a inak baby po tom zakroku mam tak pomrvenu mrchu az no!!!pred zakrokom som mala 28-dnove cykl. a teraz 32az35.dufam,ze sa to umudri.
dybuska tak som sa rozplyvala nad foto tvojho chrustika 🙂
calelex plakala som pri tvojich spravach par stran dozadu,ale drzim palce a dufam 😀
ybyta tiez si si riadne vytrpela,ale podla toho co citam mas sily a energie ajajaj 😉
mimuska a dokedy je pauza?

mimina321
autor
4. jún 2010

sammi
tak máš toho už za sebou......budem moc držať palce aby ivf vyšlo 😉

baby2
4. jún 2010

@callex prihlasit sa na DNPO musis pred tehotenstvom, pretoze iba tak splnis podmienku ze si si platila aspon 270 dni poistne, nakolko sa na matersku odchadza v cca 8,mesiaci tehu ............. urcite sa prihlas, a setky babulky , kt. vyssia materska pomoze, je to 16, 000 mesacne po dobu 6, mesiacov. vtip je v tom ze sa staci prihlasit a platit minimum, je to cca hm 13 eur mesacne , ked zistis ze si tehotna odhlasis sa a prihlasis znova ale potom si urcis max zaklad, cca hm 50 eur_? je toho plny internet vid DNPO . vyhody platenia su AK STE NEZAMESTNANE stat vam da trd, teda minim rodicovskeho prispevku, ak si platitel DNPO tak dostanes matersku a nasledne zvyseny rodicovsky prispevok, detto plati pre ZIVNOSTNICKTY. Tebe som radila ostat na zamestnaneckom pomere, ale to ti rozpisem v sukromnej sprave, nech babulky snazilky nenudim ..... drzte sa dievcata, mi sme dnes po 4. IUI, ked nevyjde tak 5, 6, ,,,,

callex
4. jún 2010

sammira..a teda aky mate problem?aka je diagnoza?
baby2...budem rada ked napises spravu. iiha ze 4te IUI..vecsinou lekari davaju tri pokusy a potom IVF.ci mate len problem s protilatkami na spermie?

sammira
4. jún 2010

callex-manzel ma tazku oligoastenoteratospermiu a jedina moznost mat babatko je IVF+ISICI
baby2-urcite by si nas nenudila.toto je horuca tema,citala som o tom na nete a davnejsie v bajecnej zene ale nejako tomu nerozumiem...

ybyta
4. jún 2010

samirka sima mapotešila hlavne tim žesi nap.čitala omne o mojich problemoch žesatito chcelo to ma hreje na srdiečku! 😵 každeho poteši ked sa oneho niekto zaujima ahlavne ak ho chape.stu genetiku ja už fakt neviem čosimam mysleť tosu nenormalni viac ako 8 tyždňov nečakam 🙄 😖 budem trvať natom aby sme začali sdr Vodičkom ato preto lebo misme už boli pred 18 rokmi vBlave na Kramaroch na genetike avdeň mojich narodenin nam došli vysledky žesme uplne uplne ok! to bol najkrajši darček 😵 tak som sa bala ale kto vie po toľkych rokoch kde toje zato nam znova robili tomam šťastie ale ako 3 mesiace čakať to je sila 😠 😠 😠 😠 to bysom išla rovno do tej Blavy toto je s jednej cez piatu do osmej ruky 😠 calexka ttttttttttttteeesssssssstttuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 🙂 sammirka s celeho srdiečka uprimne ti želam nech sa babatko uteba pekne zabíva anech o9 mesiacov držiš v naruči nadherneho zdraveho potomka

sammira
4. jún 2010

yby-ano citala a trpla ked si bola v nemocnici a cakala na nove info o tebe 😀 tak isto o kazdej jednej co prispieva do tejto temy..som zvedava co bude u mna dalsi krok,co a ako navrhne doky.rada by som mala ivf cez poistovnu!!! inak mas pravdu najhorsie na tomto nasom probleme je cakanie.najskor na mrchu potom na vysetrenie,potom na zakrok,potom na vyhojenie potom sa nemozes dockat vysledkov 😠 a medzi tym sa zase nieco ine vyskytne a zase kolotoc od znova 🙂 ale hadam to vsetky dotiahneme az do finale s vetou gratulujeme mate dceru,syna 😀 😀 😀 uz aby to bolo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre