Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

ybyta
5. jún 2010

ahoj moja je to presne tak ako si pisala stim čakanim auž je na čase finišovať! aboli sme na otvoreni kupelnej sezony som hotova unavena ato aj po tej operacii ešte taka slabšia idem do hajan 😔 😔 😔 😔 🙄 kde zas všetky dievky boli od včera? papa 😉

mimina321
autor
6. jún 2010

ahoj 🙂
ybyta vonku bolo krásne tak sme boli vonku,treba si toho slniečka užiť 😵 a dnes to vyzerá tak isto 🙂

sammira
6. jún 2010

napodobne uzivame si slniecka,vcera na vecer sme gilovali a tak 🙂

ybyta
6. jún 2010

ahojte papulky zajtra hadam čoto popišete chcem pekne čitať 😎 acalexka čoten testik? 😕 tešim sa na vas babulky zajtra ahhhojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😉

gerdusha
7. jún 2010

ahojte,

tak sa hlasim po niekolkodennej hospitalizacii v nemocnici...vraj prasknute cysty...neskutocna bolest to bola...uz som rada, ze som doma...

dyba
7. jún 2010

jáj gerdush, to je smola. aj ťa operovali? 😔

kacarina
7. jún 2010

gerdusha 😕 dufam, ze uz si v poriadku teraz ... co s tebou v nemocnici robili? len liecba alebo aj zakrok nejaky? a to sa ti cysty zo stimulky porobili ci nezavisle od nej?

mimina321
autor
7. jún 2010

jémine gerdush nestraš ja ich mám 4 😕 ale zatial praskli bez komplikácií,hned si aj klopem na železo 😅

gerdusha
7. jún 2010

cele to bolo uplne od veci a dost cudne...vo stvrtok som mala asi 2 hod strasne bolesti...v piatok poobede zase a trvali dlhsie...v sobotu nadranom som sa znova zobudila na prudke bolesti...nevedeli sme, o co ide, ci slepak alebo co...tak sme leteli na pohotovost...tam ma poslali na chirurgiu, kde nevedeli, co so mnou...tak ma poslali na gynu...tam do mna doktor strcil ruku, bolelo to jak slak...a vraj hyperstimulacny syndrom...dali mi injekciu od bolesti a nechali na pozorovani...na druhy den ma iny lekar zobral na ultrazvuk, podla neho vylucil hyperstimulak, ze si mysli, ze to skor boli cysty...hm...neviem..v piatok vodicka ziadne cysty na ultrazvuku nevidel...

momentalne mam toho vsetkeho uz po krk, mam chut sa na vsetko vykaslat...mam cele telo rozhadzane...

dyba
7. jún 2010

kedˇ to zhrniem, tak sa vôbec nevie, čo ti bolo. No a čo vlastne povedal Vodička?
A hyperstimulačný syndróm by v piatok na ultrazvuku určite videl. ja som ho mala ešte v blave a na ultrazvuku som to videla aj ja ako laik. no ten doktor s tou rukou bol strašne múdry. a ten druhý asi tiež, že asi cysty, to mal odkiaľ?

Gerdush, daj si pauzu. oddýchni si. po dovolenke budeš mať čistejšiu hlavu a uvidíš, ako budeš nedočkavá na ďalšiu stimulku. 😉

mimina321
autor
7. jún 2010

gerdush tak vlastne ani presne nevedia čo ti bolo......
to mi pripomenulo moje mmt tehot.najskôr som išla na gyn.pohotovosť tam mi povedali že mi nič nieje -citujem pána dr.,,vy z tých centier ste všetky také upišťané a precitlivené,,túto vetu asi nezabudnem do konca života 😔
z chirurgie ma tiež poslali domov lebo slepák to nebol......to bolo o 7večer a v noci o 2 som už bola ko v bezvedomí pod nožami 😝
nie nechcem ťa staršiť len ma zaráža to že ich netrápi čo je príčina.....
mňa to vtedy skoro stálo život 🙄 😠na pána dr.na gyn.pohotovosti nezabudnem asi do smrti 🙄










callex
7. jún 2010

jejda gerdush..mimina co to citam? no des a hroza.nepochopim ako mozu byt lekari taki necitlivi.ked chcel byt hnusny k ludom nemal studovat medinu.
gerdush..asi uz mozme len hadat co to bolo. ale hlavne ze je to prec.
ja som robila v sobotu testik a kedze pisem az dnes asi tusite ako dopadol.zajtra by som mala dostat mrchu tak uvidim.nemam vsak ziadne tehu chute akurat obcas zjem co by som predtym nikdy nezjedla.vcera chleba s tuniakovou pomazankou a k tomu jahody.manzelovi skoro oci vypadli ked to videl. 😀

dyba
7. jún 2010

mimi, a kde si vtedy bola na pohotovosti?celkom by ma zaujímalo meno toho doktora, aby som bola v strehu. do IP
callex, asi mi to nedopína 😀 , ale neviem ako dopadol testík / sorry, tehu hormóny/ 🙂

mimina321
autor
7. jún 2010

dybuš ip
calex tak ti vyšiel pozitívne? 😕

baby2
7. jún 2010

gerdush nevzdavaj to, ja uz tiez lekara, ihlu, narkozu, za hrst liekov uz ani vidiet nechcem, ............ale vsak ked sa to podari bude to super, sa budeme tesit jak blazniveeeeeeeee ........ povestim ti 😝 ? budes tehotna - coskoro vydrz 😉

kacarina
7. jún 2010

callex, ja som najprv tiez velmi nechapala, ale citala som este asi 3-4x a vyslo mi, ze boli // ??? 😕 😅 😀

ybyta
7. jún 2010

ahojte 😕 nototo !ačo ked aj ti Gerdush si mala mimo maternicove oni jak pod drogami niektori lekari ajja raz davno take strašne bolesti som mala sanitka bola premňa skrucala ma bolesť že asi slepak slepak nie tak podho na gyndu atam že to mate isto ovulaciu 😠 ako ano aj vtedy mavam krče ale take ako norm. a v podbrušku ale hento,? to bola ovulacia potom konska 😠 moja nesmieš to vzdavať všetko posuva vpred aj bolesť každa bolesť ťa posuva avidiš aka si silna?si ajasom tolko krat už po tich rokoch nevladala padala som na hubu ale nemienim sa vzdať pokial mam maternicu vaječniky OK zakaždu ......cenu tužim mať dieťatko zblazniť idem a aj manžel si to zasluži roky stoji primne je mmmooooooc dobry su všelijaky chlapi čo aj ženu opustia že nema deti mam ho ako dar 😵 Calex nenapinaj azapad daj fotečku testika 😉 Baby 2 ati chceš surodenčeka pre dietko?ma3?

ybyta
7. jún 2010

ako 3 ročky?

micka1980
7. jún 2010

ahojte babuľky,

Čo to tu čítam chviľku tu človek nie je a aké veci.....gerdush ako to vlastne dopadlo čo ti bolo? Vodička čo nato.

mimina - presne ako hovoríš hlavne, že sú všetci doktory najmúdrejší a potom všetko obrátia voči tebe nám ☹

callexka tak teraz nerozumiem ...tehu chute nemáš a ješ jedno cez druhé 🙂 Vysvetli 🙂

U nás nič nového máme pauzu od lekárov, centier, čakáme na výsledky, ktoré ece nemáme ☹ zajtra volám do NR a som veľmi zvedavá čo mi pani Dr. povie !
Dievčence držte sa a naberajte nové sily na ďalšie stimulky príp. IVF .....

dobrú nôcku

ybyta
7. jún 2010

micka ako ešte ic neposlala vam? onaje v norme?

mimina321
autor
8. jún 2010

ahoj 🙂
@micka1980 chvalabohu všetci taký niesú 🙂 sú aj velmi zlatý čo robia svojmu povolaniu česť,a takých si tereba vážiť 😵
@callex nenapínaj a pekne napíš 😀 😵však nás tu porazí od zvedavosti-niektoré 😀
@dyba 13tt ako rýchlo to ide 😲

ybyta
8. jún 2010

ahoj!!!!!!!!!!!!!!!!! no pekne pojdem 18.6. za dok ym napiše liekuš hormonuš 😀 dohodneme hormonalne profily odbery aby sme mohli hnnnnnnnned v auguste stimulovať odberovať apekne vkladať 😀 žadne čšakanie navyšše! 2 tyždne som minule čakala na lieky tyždeň na vysledky s horm. profilu atd. žadne take 😝 😝 calex dostaneš 5 a20 testik testik sem sa s nim 😉 😉 😉 😉 😉 😎 😎

ybyta
8. jún 2010

ano to poznam vyrutiš sa sem stakimi dvoma hrubymi čiarkami že padneme ne r...

callex
8. jún 2010

ahojte babule...joj nepochopili ste ma. myslela som to tym ze ked som vam dva dni nepisala tak nebolo co...ved keby tam boli dve // tak vam samozrejme hned pisem.

ybyta
8. jún 2010

moja minule boli aništ stoho teraz si teraz si teraz si teraz si uuuuuuuuuuuufffffffffffffffffff moja ruka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 atito želam a želam aželam ascccccccccccceeeeeleho sssssssrdiečka 😵

micka1980
8. jún 2010

ybyta - nie zatiaľ výsledky neposlala !

mimina - súhlasím, ale tých čo si ich treba vážiť je veľmi málo 🙂 !

ybyta
8. jún 2010

ja bvysom isto v dobrom Vodičkovi to povedala aby vedel aka je 😠 to ti robi naschvaľ? mam taky dojem že ano 😠 😠 😠 😠 😠

camelco
8. jún 2010

ahojte babulky 🙂 .......... @micka1980 to je ako zly sen ........ to si fakt davaju nacas 😠

ybyta
8. jún 2010

katasstrofa to byma važne už vytočilo 😠 😠

micka1980
8. jún 2010

ybyta, camelco .... dnes bola milá, že ste ju mohli na chleba natrieť a výsledky, že dnes boli už dané do pošty tak hádam do konca týždňa budem oslavovať, že ich mám 🙂 !

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre