• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

18. apríla 2013 
nepamatam si ju, mam to v praci, ale daj si do googla dr.alexander, to su oni, tam to urcite najdes v kontaktoch, ked tak ti ju poslem zajtra z prace
28. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem
28. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marrad, tak ten e-mail je :dizzy_face: jan.vodicka@dralexander.sk :dizzy_face:
29. jan 2010 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mima, to sa mi naozaj nechce verit, ze ta neupozornili na to, ze s poistovnami nemaju zmluvy...a najma, ked su si mala odber a vsetko okolo toho...

to je vazne cudne...az neuveritelne...
29. jan 2010 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
posuvam znova..nejako to tusim blbne
31. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nieco nove?
1. feb 2010 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a ty čo nové gerdush?
1. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som prestala krvacat, beriem ten norethisteron, dufam, ze sa mi nevytvoria zase cysty...cakam na novy cyklus a zacinam s merionalom
1. feb 2010 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
gerdush moooc držím palce,aby si mala čo najskôr// :wink:
1. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem, podobne...a uprimne...
1. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ideš do toho iui?
1. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vyzera to, ze ano...uvidim, ake budu vysledky...akosi tomu neverim...nicomu...som v poslednej dobe taaaak skepticka....ach jo
1. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gerdus čo treba na iui v car pn ?
Ja som bola v 2008 pred iui na priechodnost vajcovodov na rengene tusim sa to vola Hsg alebo tak nieak, a na to ma už NIkdo .Nikdy nedostane !!! :frowning2: :unamused: :angry:
S jari by som to hadam ešte raz skusila,,,i ked to sledujem že ziadna tehu s pn neni ale šak raz hadam motyka vystreli :confused:
1. feb 2010 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:som nova clenka vo vasom spolku :slight_smile:dnes som bola sa osobne objednat v car pn.koli mojej polovicke sme sa dohodli na 16.2.sestricka ma informovala presne co ste tu popisali,ze 15eur vstupny poplatok,nejake vysetrenia a konzultacia cca 2hod. a tiez bola velmi mila..tak som zvedava ako to bude dalej pokracovat...
2. feb 2010 o 00:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
netreba zúfať, veď začali niekedy v októbri. určite budú aj dobré správy.
2. feb 2010 o 08:28  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
sammira ahoj :slight_smile:
ja som tam naozaj velmi spokojná a prístup k pacientkam majú naozaj jedinečný :zipper_mouth: mala by som k nim poslať tú pani dr.čo som u nej bola dnes... :rolling_eyes:
už aby bol marec a pohli sme sa dalej :sweat_smile:
2. feb 2010 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby, bola som trochu mimo, lebo nam to nevyslo, mala som 5 vajicok, z toho len 3 mohli oplodnit a ujalo sa len jedno, cize sme mali len 1 embryko a aj to to na 2.den po vzdalo, to bolo min.tyz. v piatok ked mi to volali z CAR, tak som cely vikend preplakala a neviem co teraz dalej, manzelovi sa uz moc skusat nechce, zatial , ja by som este do toho isla, neviem ako on, budem ho prehovarat. a kedze sme samoplatci, tak treba zvazit aj financ.stranku

neviete ci je vacsia sanca na 2.pokus ?
2. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule, pocuvajte....aj vy ste platili za lieky/injekcie, ktore vam predpisali v PN celu sumu?
2. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gerdush, my sme si to tiez platili aj zakroky, vsetko
2. feb 2010 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zakroky mi boli jasne...ale nejako som si neuvedomila, ze aj injekcie/lieky...teraz, ked ma presiel prvy sok z lekarne mi to pripada logicke, kedze nemaju zmluvy.

eeej, neviem, ci to takto pojde dalej...
2. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
gerdush injekcie ti pri iui nepreplatí poisť.aj ked zmluvy sú.......
na slovensku je iui nadštandard nedostaneš ani ečko :angry: :angry: :angry: je to smutné,ale u nás je túžba po dieťatku nadštandard alebo luxus :frowning2:
2. feb 2010 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neskutocne...tak ale o tomto mi nikto nepovedal...
2. feb 2010 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule prezradte mi prosim kolko ste uz v piestanoch do toho investovali?lieky,injekcie atd.nech mam prehlad,vdaka
2. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no je to podla toho kolko potrebuješ inj,samotné iui stojí 40e,takže tak....
2. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem mimina321 :unamused: som zvedava ako to vsetko dopadne...
2. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
budem držať palce :dizzy_face:
2. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievčatá neviem či sem moja otázka patrí pozerám,že ste skoro všetky v požehnanom stave a tak Vám gratulujem,ale chcela som sa spýtať,minulý rok v júni som podstúpila 2.IVF,ktoré nedopadlo dobre a odvtedy mám problémy s menštruáciou,po zákroku som krvácala skoro tri týždne,ďalšiu menštruáciu som dostala až 12.decembra a odvtedy zase nič na gynekológiu sa bojím ísť,lebo tam mi stále chcú pichať hormóny a dávajú hormóny,ale moje telo sa stále nespamätalo z predchádzajúceho zákroku a tak Vás chcem poprosiť či niektorá nemala podobnú skúsenosť a nepomohla mi alebo aspoň neporadila,lebo len ako poslednú možnosť beriem gynekológiu.Tak Vás teda všetky strašne prosím o POMOC.
3. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
konfi,myslim, ze si si pomylila temu...
3. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
gerdush čav :slight_smile:
3. feb 2010 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau moja...
3. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok