Darované vajíčka

slunicko251
26. feb 2022

ahojte ja viem ze uz tu taka skupina je ale predsa by som chcela zalozit novu aktualnejsiu.
prosim vas. pravdepdobne u mna nieje ina cesta ako darovanymi vajickami. ste tu baby ktore mate babatka z DV? co vasa psychika? ako ste sa rozhodovali? co okolie? vyslo to na prvy pokus? ja nemam vlastne vajicka po onko liecbe ale maternicu mam krasne zdravu a dr vravela ze moznost vynosit dietatko je viac nez ista 🙂
zaujimaju ma aj kliniky kde su najlepsie ohlasy.. velmi vas prosim o rady. DAKUJEM

butterfly333
9. mar 2022

@ddudu tiež som tam chodila 2x vklad darovane embryo a ani jedno sa neuhniezdilo nič.Verila som že sa to v Brne podarí. 😔

ddudu
9. mar 2022

@butterfly333 aj ja som verila, že to bude hneď na 1. pokus v Brne. Už máme za sebou toľko vyšetrení, stále len čakáme a čakáme a nič sa nedeje 😔

butterfly333
9. mar 2022

@ddudu to poznám tiež všetko vyšetrené liečba a nič nechápem kde je teda problém

ddudu
9. mar 2022

@butterfly333 ja tiež, vždy je všetko v poriadku pri vklade a napokon nič z toho 😥 ale verím ,že sa nám to podarí len treba vyčkať na náš čas.🙏

butterfly333
9. mar 2022

@ddudu idete ešte skúšať v Brne?

ddudu
9. mar 2022

@butterfly333 áno, už máme rozrobené ďalej v Brne. Pred týždňom mi prišli výsledky z Era testov a aj poisťovňa nám už schválila. 1. cyklus s darovanými vajíčkami sme išli hneď bez poisťovne, no a teraz čakáme na darkyňu. Len zas včera sme boli na karyotyp vyšetrení a tam výsledky budú až o 2 mesiace tak sa nám to asi zase len dĺži ale ešte uvidíme či počkáme. Nie je to ľahké stále len čakať a čakať kedy to už bude. 😥😣

butterfly333
9. mar 2022

@ddudu vy idete ešte cez poisťovňu to mate dobre nebude to až také drahé ja som už samoplatca.

ddudu
9. mar 2022

@butterfly333 1. krát sme nešli cez poisťovňu lebo sme nechceli čakať. Mysleli sme si, že sa nám to hneď podarí. Teraz sme už chceli ísť cez poisťovňu, pretože už sme do toho dali nemalé peniaze a medzitým sme aj tak čakali na výsledky z Endometrio testov.

ddudu
9. mar 2022

@butterfly333 tal neviem ako čo všetko nám bude preplácať poisťovňa ale tak uvidíme

bodorka
14. mar 2022

@dominikahr a kde ste boli,v ktorom centre,aj mňa to čaká

dominikahr
15. mar 2022

@bodorka iscar Martin 😊

niky1402
20. mar 2022

@slunicko251 No zienky, aj ostatne 🙂
Takze ja aktualne prechadzam druhym pokusom s DV v Reprogenesise a uprimne poviem, obrovske sklmanie.... podotknem ze u nas okrem amh nie je ziadny problem. Spermiogram brutal nad normou a z oboch cyklov s DV sme mali len 2 embrya... ktore teda oni garantuju a aj to len 1 najvyssej kvality 5. Z prveho pokusu nic nevyslo. Teraz som po vklade z druheho a teda uz som musela vypenit, lebo to nie je uplne ok, ze inde v car dievcata 5 embryi a vacsinou 3-4 na mrazenie a tu za 5000e len 2. Odpovede sme sa nedockali a teda v poslednej dobe sa tam veru nieco deje a nie moc pozotivne. Inak este podotknem ze som bola hned prvy cyklus tehotna prirodzene, co sme sa zacali snazit. Ale geneticka chyba a v 13tt som musela usmrtit zive dieta :( potom som cakala dvojicky. Inak teraz sa im aj pokazilo inkubator, takze musia ist starym sposobom a vxtahivat embrya kazdy den, co ich tiez stresuje zbytocne. Ja neviem, ake tam maju vnutorne problemy ale velmi som sklamana. Kocky so mnou co riesili ivf s dv v inom car (Reprofit), tak mali 5 embryi s horsim spg. Takze za mna naozaj neodporucam.
Mala som ich velmi rada a velmi som bola spokojna, ale neviem co sa tam stalo. :( My uz isto tam nebudeme. Uz tu viacere kocky pisali, ze v poslednej dobe velmi sklamanie u nich a ze ked dojde na lamanie chleba, tak uz nezajem. Neverila som tomu a teraz som to zazila na vlasnej kozi. :(

niky1402
20. mar 2022

@butterfly333 Ty si tusim bola reprogenesis a nemali zaujem nakonci, ze?

niky1402
20. mar 2022

@slunicko251 A este som tam zazila toho viac, ale to uz keby som napisala, tak tam veru ani noha nepachne..... naozaj extrem. Ze ja sprosta som si myslela, he kocky tu prehanaju a nedala som na ne :(((( pokial platite a nepytate sa, tak ste dobri, akonahle sa pytate a chcete namietat, tak uz smola

butterfly333
20. mar 2022

@niky1402 čo ako nemala záujem o čo?
Ja som tam mala 2x vklad darovane embryo neúspešne.

niky1402
20. mar 2022

@butterfly333 oni ze nemali zaujem nic riesit, ze proste nevyslo a neriesili dalej. ci si to nebola ty?

butterfly333
20. mar 2022

@niky1402 áno presne tak zas by sme tam išla do DE zbytočne ja som tomu centru verila keď ho tak ospevovali. Dobre prvý vklad nevyšiel stáva sa tak ideme znova a zas nič. Nechápem ze pri mojom amh 1,52 mi tam nenavrhli ivf zo svojho materiálu muž vtedy spermio dobrý. Takže banujem tam zbytočne stratený čas roky peniaze.

niky1402
20. mar 2022

@butterfly333 presne presne take iste pocity mam aj ja. Skoda casu a penazi :(

ddudu
20. mar 2022

baby a potom ktoré centrum by ste odporučili? Tu na SK je 0 bodov liečba s DV. Mne sa tu na SK z centra ozvali po rok a pol....

ddudu
20. mar 2022

V brne hned na 2 dni mali DV.

niky1402
20. mar 2022

@ddudu ja este netusim ako maju ale zvazujem zatial predbezne reprofit alebo iscare martin.

niky1402
20. mar 2022

@ddudu alebo este Helios Brno

dominikahr
20. mar 2022

@ddudu ja chodím do iscar martin do týždňa sme mali darkynu a zajtra sa dozvieme ďalší postup. 😊

niky1402
20. mar 2022

@dominikahr juuuuuuuuuj velmi velmi drzim palceky 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 kolko ta to bude stat?

ddudu
20. mar 2022

@dominikahr my sme ostali v Reprogenesise, v máji budeme mať vklad. Ja som tam spokojná. Ok nevyšlo nám to ale verím, že to tak malo byť pre niečo a chyba mohla byť bohvie kde. Ale verím 🙏. Prežila som už veľa ťažkých skúšok v živote. Bez pozitivného myslenia by som nedosiahla to čo som musela. Treba veľa síl, trpezlivosti ale hlavne pozitívneho myslenia a v hlave sa rozhodnúť, že áno podarí sa to!!! ❤️❤️❤️🙏 vzdávať sa nemôžme, je to len a len na nás. ❤️

dominikahr
20. mar 2022

@niky1402 ja uz idem ako samoplatca takže okolo 5 tisic.

ddudu
21. mar 2022

@dominikahr a keď si išla cez poisťovňu? My ideme 2krát teraz cez poisťovňu a že na konci nám preplatí niečo poisťovňa. Tak som zvedavá koľko. Mám Dôveru.

dominikahr
21. mar 2022

@ddudu nesla som cez poisťovňu lebo už mam za sebou 3 IVf cykly neúspešne, ktoré boli cez poisťovňu. Ale myslim že je to tak isto. Poistovna preplatí okolo 1500€ viac určite nie.

ddudu
21. mar 2022

@dominikahr my sme išli 1.krát cez poisťovňu teraz uvidíme...🙏❤️

slunicko251
autor
21. mar 2022

@niky1402 ahoj pisala som ti spravu ♥️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre