Embryotransfer August 2018

sweat
13. aug 2018

Ahojte dievčatá. Nájde sa tu niekto, koho v najbližšej dobe čaká ET a chcel by sa podeliť o pocity, skúsenosti, úspechy či neúspechy?

sweat
autor
15. aug 2018

No baby budete asi musiet este vydrzat, akosi su tie vaše embryjka hamblive 😉 takze zajtra znovu, alebo mozno deň pockat a v piatok? Drzim vam palce

ivushkaa
15. aug 2018

@sweat Asi počkám pár dní a tak skúsim

alexwarring
15. aug 2018

@ivushkaa @cikitinka baby kolki den po vklade budete zajtra? Ja 10

ivushkaa
15. aug 2018

@alexwarring Zajtra budem mat ôsmy deň

alexwarring
16. aug 2018

@ivushkaa @sweat @cikitinka u mňa dnes bielo pokračuje

cikitinka
16. aug 2018

@alexwarring ja tiez dnes osmy den a mam pocit ze sa mi tam nieco crta... na porovnanie vcerajsi a dnesny

ivushkaa
16. aug 2018

@cikitinka vyzerá ze je tam duch, super už len nech silnie 😊😊,ja zatiaľ netestujem. Skúsim mozno v sobotu uvidím.

cikitinka
16. aug 2018

@ivushkaa mozes vydrzat? ja chcem vidiet ako sa to stupnuje a aby som bola pripravena ked pojdem na krv a vedela na com som...ja uz mam ist zajtra 😖

ivushkaa
16. aug 2018

@cikitinka zatiaľ môžem, lebo na hcg idem až budúci štvrtok. A to je ešte ďaleko. Tak držím prsty, aby výsledky boli pozitívne 😊😊

alexwarring
16. aug 2018

@cikitinka no veruuu na tom spodnom je veru ciarka 🙂

alexwarring
17. aug 2018

@ivushkaa @cikitinka @sweat bielo 11.den, viac netestujem, počkám na krv do utorka

elimu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elimu
17. aug 2018

@sweat Ahoj😊 My sa s partnerom snažíme už 7 rokov, u nás podobný problém ako u vás. Spermie odobraté metódou MESA/TESE. Ja ževraj zdravá, relatívne mladá žena. Mám 31, náš problém sme začali riešiť po 9mesiacoch snaženia, do centra sme išli v roku 2014. Momentálne sme po 3. IVF cykle. Prvé dva cykly neúspešné, vždy s jedným vkladom, nakoľko kvalita embryí nebola najlepšia. Vkladali sme vždy dve najkvalitnejšie po PK, ale nikdy to neboli blastocysty. Posledný IVF cyklus sme sa rozhodli pre darcovské spermie. Oplodnenych 19 vajíčok, všetky zmrazené ako jednobunkove, mala som odložený vklad kvôli riziku OHSS. Po mesiaci rozmrazené 4 oplodnené vajíčka, z nich sa jedno krásne po PK vyvinulo do krásnej včasnej blastocysty (ostatné sa prestali vyvíjať), ktorá mi bola vložená 16.7..Zial, ani tento vklad nebol pre nás úspešný, čomu vážne nerozumiem😔 Ale bolo mi povedané, že úspešnosť je 40% a že nech sa nebojím a dobojujeme to do toho vysnívaného tehotenstva 😊 Teraz sa chystám na ďalší KET, dávame rozmraziť všetkých 15 embryí, PK, embryoscop, nech viem naozaj koľko tých kvalitných mám. Ja som vždy verila, že sa to podarilo, po každom vklade som odchádzala z centra, že už som tehulka, nikdy som nepripúšťala možnosť, že sa to nepodarilo. A tak to aj zostane. Vždy budem odtiaľ odchádzať pozitívne naladená a veriť, že teraz to vyšlo 😉 Tak baby, hore hlavu a verme, že každá, čo sme tu, budeme raz šťastné maminky ❤️ To môj príbeh v krátkosti 😉

sweat
autor
17. aug 2018

@cikitinka vyzera to zatial veľmi slubne, tak tfuj tfuj, nech pekne silnie
@alexwarring to ma mrzi, nieje ani len naznak nejakeho dusika? Mozno este predsa len krv prekvapi... 😊

sweat
autor
17. aug 2018

@elimu vitaj medzi nami. Máte za sebou uz hodne dlhu cestu, drzim palce aby ste coskoro dosli do vytuzeneho ciela. Kedy presne ides na Ket?

sweat
autor
17. aug 2018

Dievčatá u mna po vcerajsej kontrole nic moc, stale len 3 foliky, aj ked vyzera ze rastu. Zvysila mi davky, pridala nieco navyse, takze teraz picham 2 injekcie rano a dalsiu vecer. Uz pomaly neviem kam.

elimu
17. aug 2018

@sweat Teraz si dávam jeden cyklus pauzu. Kamoška bude mat rozlúčku so slobodou, svadbu a potom máme naplánované Tatry. tak nech nie som zbytočne v strese, pôjdeme až na prelome septembra a októbra.

stvorlistok81
17. aug 2018

@sweat ahoj, môžem sa opýtať, aku hodnotu AMH si mala? Do ktorého CARu chodíte?

ivushkaa
17. aug 2018

@cikitinka Mala si ísť dnes na odber, ako si dopadla? Ja zatiaľ odolavam a netestujem. Nemám vôbec žiadne príznaky.

ivushkaa
17. aug 2018

@sweat Možno ich je málo ale budu kvalitné, dozrete

normab
17. aug 2018

Ahojte ja som mala 2.augusta neuspesny ET.. ale hned idem na KET, tak mozno to este stihnem v auguste 😁

alexwarring
17. aug 2018

@sweat nie nic, prsia ma bolia jak fras, to sa vystupňovalo. Kŕče mám slabé ako na MS, ale fakt slabé od včera skoro stále a občas ma tak hnusne pichne, jak keby ti niečo prasklo, vieš taká praskave ťahače pichnutie, ráno som sa musela steny chytiť, aby som to predychala. Neviem čo sa so mnou deje

ivushkaa
17. aug 2018

@alexwarring Možno len test nic neukázal a krv bude pozitívna.

alexwarring
17. aug 2018

@ivushkaa hmm, uvidíme, bodaj by si mala pravdu, ale skôr si myslím, že to moje malinké vzdalo :/ ty hlavne myslí pozitívne ešte to potrebujes

cikitinka
17. aug 2018

@ivushkaa
@alexwarring
@sweat 9dpt hcg 115 🙂 tusila som ze to bude dobre,lebo uz par dni mam aj priznaky ktore som si zo zaciatku nejak nechcela priznat ale uz viem, ze su to tehu priznaky,ktore som este nikdy nemala 🙂 pondelok na kontrolny odber tak dufam,ze sa to bude dobre vyvijat...a test iba jemnulinko zosilnel,taky troska silnejsi dusik,ale stale len dusik...takze na testy sa velmi netreba spoliehat...

ivushkaa
17. aug 2018

@cikitinka super blahoželám, už len nech ti to stupa a nech vsetko super dopadne. A aké máš príznaky?

cikitinka
17. aug 2018

@ivushkaa dakujem,ale este sa velmi netesim,stale mam strach....a priznaky...ziadne prsia,brucho alebo krize....ale este v tu noc ako som sem prvykrat pisala sa to zacalo: v noci strasne sucho v ustach a hnusna chut,,odvtedy stale v noci,,a tiez 2x v noci na wc chodim,co bezne ani raz...dalsi den vecer-po tom bielom teste mi prislo strasne zle ale ked som sa najedla bolo mi uz lepsie,vcera pred obedom este horsie,uz nepomohlo ani jedlo,len som lezala a predychavala a zrazu som zaspala asi dve hodinky som spala,aj den predtym ma zmohlo po obede pri telke,co ja nikdy cez den nespim,aj teraz ma uz bralo ale mam v sebe este endorfiny :D..dnes rano opät zle ale ked som sa najedla uz dobre....a navyse mam zvysenu teplotu 37,3...a este jeden priznak - vsade citim vone...parfum oproti iduceho cloveka citim uz z dialky...aj doma v byte citim nejake vone,co my sa s muzom takmer vobec nevonavkujeme,inak mam strasne necitlivy nos,malokedy nieco citim 😀 ..ja som si myslela,ze to nevyslo,kedze som nemala ziadne priznaky,dokonca som sa uz zacala citit ako pred ms...aj muz mi nadaval ze nikdy neverim,ze som pesimistka...a veru potom som necakala take priznaky,som si myslela ze mi sibe :D ja stale cakam na to,kedy sa mi zväcsia prsia 🙂 ale kazde telo inak reaguje...
inak ja som mala na 2dpt cely den pichanie v podbrusku na jednom mieste,tak som sa vtedy utesovala,ze je to uhniezdovanie,tak mozno aj bolo :D a odvtedy nic...
drzim aj tebe prsty,aj ostatnym babam...

sweat
autor
17. aug 2018

@stvorlistok81 ahoj, AMH bolo v marci 0,76, pred tyzdnom uz len 0,7 takze to stale klesa. A do CARu chodim v zahranici, ja zijem mimo SK

sweat
autor
17. aug 2018

@normab tak drzime paluchy, nech KET dopadne tak ako ma 😉
@ivushkaa a ty este netestujes? 😜
No dufam ze aspon vajicka budu kvalitne, kedze tie spermie nebudu zrejme bohvie co

sweat
autor
17. aug 2018

@cikitinka super, len tak dalej, nech to pekne rastie, kedy ides na dalsiu kontrolu?
@alexwarring este nezufaj, pockaj pekne na krv, snaz sa byť v klude, aj ked viem ze je to ťažké

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre