Embryotransfer v októbri 2018

laurazma
10. okt 2018

Ahojte žienky, je tu niektorá čerstvo po vklade- tento alebo minulý týždeň? 🙂

elimu
16. okt 2018

@vecicky32 Ahoj, ja som už 3.IVF cyklus,keďže som vždy reagovala na lieky dobre, teda mala som vysoký počet vajíčok, tak lieky som mala vždy rovnaké. A áno máš pravdu, to čakanie je z celého procesu to najhoršie a najdlhšie 🙂

vecicky32
16. okt 2018

@elimu a pocity si mala vzdy rovnake ? Ja som po prvom mala pichanie podbruska, naliate a bolestive prsia . Teraz mi je skor stale zle od zaludka a bolesti hlavy nez nejake pocity v podbrusku . Aj ked ten 5ty den je asi este malo.

elimu
16. okt 2018

@vecicky32 Prvý a druhýkrát pocity rovnaké, nakoľko som mala čerstvý ET, pichanie, pobolievanie, prsia ako balony, ale to je všetko z tých hormónov. Teraz som po KET oddýchnutá po stimulácii 3 mesiace, takže teraz nepociťujem absolútne že nič. Akurát dnes 4. deň po KET trochu pobolievanie v podbrušku.

vecicky32
16. okt 2018

@elimu takze si o jeden den menej ako ja po KET . Tiez si myslim, ze som to mala minule z tych hormonov. Ale u kazdej je to inak a ako vidim aj kazdy krat. Mozem sa spytat kedy ti kazali urobit si test ? Alebo mas prist hned na krvne testy ?

elimu
16. okt 2018

@vecicky32 Ja mám prísť na 14.den po KETe na krv. Test asi vyskúšam na 10.den..To je deň, kedy by mi mala prísť menštruácia.

bajapastierikova
16. okt 2018

ja som mala asi 3 dni pichanie dosť nepríjemne pri určitých pohyboch .. ale musíme počkať bože aj mi čakáme a mám pocit že tie dni idu stále pomalšie :D tak testom ja už neverím čiže aj keď som mala ducha tak pokial tam nezasvieti silná čiara nebudem tomu veriť .. 🙂 ale stále verím tomu že tam je a aj tam zostane 🙂 tak dievčatá dúfajme dúfam že nám to vinde všetkým a budeme mat doma tie lásky malé 👌🏼☺️❤️

laurazma
autor
16. okt 2018

@bajapastierikova ooooch tak to je super ze uz mas aspon malicku naadej 🙂 naozaj toto cakanie je najhorsie z toho celeho procesu...uz sa idem zblaznit... :D keby som mohla tak len robim testy od rana do vecera, ale zas nechcem byt sklamana...stacilo rano :(

vecicky32
16. okt 2018

@elimu ja som mala pri prvom tiez prist na 14den a teraz mi kazali 16den si urobit test a 17den prist na krv , najradsej by som to cakanie prespala 🙈

elimu
16. okt 2018

@vecicky32 A ty kam chodíš do centra, že až 17. deň? Ja som pri ET chodila na krv na 10.den, ale pri KET sa chodí až na 14.den.

vecicky32
16. okt 2018

@elimu do Brna unica , po prvom KET som isla na 14den a teraz 14den vychadza piatok, tak test si mam urobit 16den a na krv 17den pondelok. Ten vikend bude asi najdhsi v mojom zivote

elimu
16. okt 2018

@vecicky32 Tak to ti verím. Aj mne to vychádza na piatok, ale ja teda pôjdem aj piatok 😊 Ak náhodou budem mať pozitívny tehotenský test, tak by som do pondelka asi nevydržala 😃

vecicky32
17. okt 2018

@elimu tak moc drzim palceky , aby sme vsetky mali pozitivne tie testiky a o 9 mesiacov sa uz tesili z tych malych bubliniek co nam vlozili 😊 uz len nejako vydrzat tych par "nekonecnych" dni.

elimu
17. okt 2018

@vecicky32 Tak veru ako píšeš, nech sa každej z nás splní ten pre nás 'neskutočný sen" 😊

elimu
17. okt 2018

@palkodanka ahoj, no čo ako sa cítiš? Embryjko už vložené? Koľko ste vkladali, držím palce aby sa ujalo 😉
@laurazma @bajapastierikova dievčatá ako ste na tom? Už ste testovali? Mňa dnes začali kríže bolieť, som 5DPT, tak neviem či je to z toho polohovanie alebo nejaký pozitívny príznak. Zatiaľ má kríže ani raz neboleli a tiež som asi toľko isto polihovala. Sama som zvedavá ako mi tento vklad dopadne, ale veľmi si želám,aby to už konečne vyšlo 😊

laurazma
autor
17. okt 2018

@elimu no ja zatial staaale nijako..zajtra mam oficialne termin MS..ale necitim nejako nic..sem tam nejake pichnutie ale nic inee ..:/

elimu
17. okt 2018

@laurazma veľa báb bolo bez príznakov a vyšlo to 😊 A chystáš sa testovať? Ja mám tiež niekedy pocit, či si tie všetky "príznaky" len nedomyslam😃

laurazma
autor
17. okt 2018

@elimu skusala som test...aj dnes...biely :( a ty?

elimu
17. okt 2018

@laurazma Ja som dnes len 5 DPT, takže som zatiaľ netestovala. Chcela by som vydržať do 10 DPT. Ty si kolky deň po?

laurazma
autor
17. okt 2018

@elimu 8.den po et

bajapastierikova
17. okt 2018

ahojte dievčatá no čo dnes ? mi sme dnes 8 deň po transfere a strašne som sa vyľakala že mám na nohavickach a na toaletaku pri cikani trošičku ruzovkasteho vytoku úplne smrť v očiach už som začala plakať ale potom som si urobila test o 17 čiže ani nie ranný moč a čiarka je silnejšia ako včera .. dúfam že len sa vajko prichytilo na stenu maternice a preto som mala trošičku výtok aj tak je ešte stále strach vyskúšam ešte ráno spraviť jeden och toto čakanie je priserne 😞

elimu
17. okt 2018

@laurazma 8.den môže byť ešte stále skoro, netreba zúfať. Niektoré baby, majú aj na 13.den iba dušika. Ono asi strašne záleží od toho, kedy sa embryo uhniezdi.
@bajapastierikova To je super, že čiarka silnie ❤️ Ruzovkasty výtok je určite len signálom, že sa embryjko uhniezduje😊

palkodanka
17. okt 2018

@elimu caukooo 😍ano embryjka vložené vložili dve ❤️❤️o 10dní test....dúfam a modlím sa nech to vyjde 😘😘

palkodanka
17. okt 2018

@elimu drziiiim strašne prsteky každej z nás 😘😘😘😘❤️❤️❤️

laurazma
autor
17. okt 2018

@elimu dufam, ze mas pravduu 🙏🙏🙏👶
aj ja drzim palceky babulky 😍

elimu
17. okt 2018

@palkodanka A čo ste vkladali? Mali ste predĺženú kultiváciu? Dúfam a verím aj ja, že to bude pre nás všetky úspešné 😊

bajapastierikova
17. okt 2018

@elimu no mne vkladali na 5 deň vajko 🙂 a to bolo len jedno čo nám prežilo ostatne sa neoplodnili správne :( tak že hlavne preto som nervózna aby som to nemusela opakovať všetko znovu tie hormóny a všetko mam 24 rokov jedno dieťa 6 ročne a toto druhé je naozaj vytúžene .. lebo ten mesiac bol pre mna osobne strašne náročný a tieto dni tak isto .. mám masážny salon tak že dva dni som oddychovala a od vtedy už pracujem a normálne robím menej ako som zvyknutá a este aj medzi masážami si musím pospať na lehatku 😁😩🙈🤭😳 úplne zdochnuta som a kríze má bolia dnes ale že strašne a ešte len 8 deň :O

palkodanka
17. okt 2018

@elimu ano mala som predlzenú kultivaciu 😉

elimu
17. okt 2018

@bajapastierikova ale to je dobré, že ťa bolia kríže a si unavená 😃 Mňa keď dnes začali pobolievat, aj som sa celkom potešila. Ak to má byť jeden z príznakov, že sa to podarilo, tak mi to nevadí. Akurát som si dnes vravela, že aj keby mám pregrcat celých 9 mesiacov, tak nevadí, hlavne, nech sa to už len podarí 😊
@palkodanka Tak už len čakať 😊Kedy plánuješ testovať?

palkodanka
18. okt 2018

@elimu budem sa snažiť vydržat do 26-ho piatok ked mam ist do centra na krv...ciel je vydrzat to bude 9den skor asi ani test neukàže🤷‍♀️A ked to uz nevydrzim mam doma testik tak si ho proste urobim a basta 😂😂😂

bajapastierikova
19. okt 2018

ahojte baby ja som nevydržala ale koli tomu že mám ešte stále slabší rizivkasty alebo hnedkasty výtok dnes idem volať do sanatória trosku má bolelo aj brucho ako pred kramošami .. ale testy mám každý deň silnejšie čiarky a to som dnes 10. deň do heliosu mame ísť až vo štvrtok lebo už budem mat aj muža doma z nemecka ale neviem či vydržím do vtedy lebo sa bojím že sa mi spustia silne :( no úplne nervy vážne len mi nejdú do hlavy tie pozitívne testy každý jeden

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre