Ferticent v Bratislave, 2. časť

babulka123
13. feb 2009

ahooojte vitajte v pokracovani velmi uspesnej tehulkovskej temy.
mne Ferticent priniesol to po com som najviac tuzila a tak zo srdca prajem kazdej jednej aby vam to vyslo. Ludia {nemozem napisat ze personal lebo su to v 1 rade ludia} vo FC su naozaj uzasni, mili , ochotni a snazia sa zo vsetkych sil pomoct nam....

za vsetko co pre nas robia im veeeelmi veeeelmi pekne DAKUJEM....

wejbynka
11. máj 2012

@lienkalienocka nooo ved uz nam ide do tuheeeho strasne sa nevieme dockat🙂
@kvetinkatn
@hencidlo pre istotu som volala do ferti a ze mozem normalnee aj modafen tak som si ho naordínovala🙂.....inak babulky , ten utroestan co si dama teraz aj u vas tak strasne lepil??...ved to je hrozne som mala noramlne aj prsty zalepene , ma to tak byt??🙂

7bambulik9
12. máj 2012

Máme medzi nami ďalšie Ferticiatko, včera porodila lilinka81 krásne dievčatko Nikitku 😀 Veľa zdravicka

kvetinkatn
12. máj 2012

@wejbynka mne sa utrogestan topil ale nikdy to nelepilo, len som musela dávať slipové vložky, na to upozornili už v lekárni a niektoré lepidlo z vložiek tak ten utrogestan rozleptal, že som mohla nohavičky vyhodiť nešlo to vyprať ☹

barbadossa
12. máj 2012

@lienkalienocka no tam sa ma ist tyzden pred mrchou a potom estrofen sa berie tak budem musiet pockat ☹

barbadossa
12. máj 2012

@wejbynka dva dni som tu neni a uz sa tu tolko toho deje ..... 🙂 tak sa tesim s tebou 🙂 myslim ze paralen neuskodi..... tak to vylez a v utorok nech si fit 🙂

lienkalienocka
12. máj 2012

@barbadossa ha, a to jako ja mam jak vediet ze dostanem za tyzden ked mam vselijako? 😀 bude teda este sranda, ako tu sledujem ten postup 😉 hej, tebe sa to teda posunie, vydrzis 😉

wejbynka
12. máj 2012

@kvetinkatn zo mna nastastie nejako strasne nevytekaaa ale dost lepsi ked si ho tam zavediem a normalne mam polepene prsty:D.....tak len dufam ze to tak ma byt:D

wejbynka
12. máj 2012

@barbadossa dakujem dakujem dufam ze to bude ok lebo som taka chora ze az tepota 37.8 citim sa fakt ze mizerne, nechcem a dufam ze nebudem musiet odlozit vklaaad....pomooooc:/.....

matka112
12. máj 2012

@wejbynka ahojky,čitala som že ideš v utorok na KET, ja idem tiež o 11.30h,tak sa stretneme... 🙂

wejbynka
12. máj 2012

@matka112 jeeej vazneeeeeeeee?...aj my tam maame byt o 11.30:)..to sa urcite stretneme🙂..to je aka nahodickaaaa, budeme si navzajom drzaat palce🙂...

michelitta
12. máj 2012

@matka112 @wejbynka ahojte kocky,ja Vas budeme jednym ockom pokukovat,ale asi Vas neoslovim,lebo drahy mi zakazuje konika🙂 este by vyzvedal odkial sa pozname😀 my mame tiez ET v utorok o 11.30,nechcela som to tu moc rozpisovat..a wejby v ten stvrtok mal Pinto dobru naladu uz od 7dmej,boli sme tam 3 na OPU..tak predpokladam,ze este dalsie 2 kocky tam budu..budeme na seba mysliet😉

wejbynka
12. máj 2012

@michelitta jeeeeej tak to nas bude tak vela tehu?...to je uzastneeee velmi sa na to tesim, nevadi pokukuj a daj nejake znamenie ze zmurknes na nas🙂).....kurnik to aby nam pinto nepoplietol vajkaaa🙂))

lucitas
12. máj 2012

Ahojte kočky, máte niektorá skúsenosti s Iscare v Martine? Ja som bola vo FC 2x na IVF, ale žial neúspešne. FC je inak super vo všetkom, nemôžem povedať nič zlé. Chceme ísť tretí krát na IVF a neviem čo mám spraviť, či mám skúsiť do tretice FC, alebo skúsiť nejaké iné centrum. Bojím sa, aby som si náhodou nevyčítala, že som mala skúsiť niečo iné. Doteraz som mala 10 folikulov, ale len 3 oocyty a z toho sa nám len 2 oplodnili, takže vložili sme všetko a tak mrazáčikov nemáme. Ďakujem

matka112
12. máj 2012

@wejbynka ano,ja sa volam Martina,som dlhovlasa blondina,ako ťa spoznam...ja som po 3.IVF,a ostali mi 3mrazačikovia... 🙂

matka112
12. máj 2012

@wejbynka
@michelitta ,aj ja Vam budem držať pršteky,aj budem na Vas žmurkať.....ja som bola na 1-2-IVF v gyn five-1krat zamlknute tehotenstvo,1krat biolog.tehotenstvo...okrem toho mam za sebou 2krat IUI... 😔 ale je maj lasky čas,tak ideme a budeme tehulky... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wejbynka
12. máj 2012

@matka112 heh 🙂...tak mna spoznas podla toho ze budem mat pri sebe takeho velkeho potetovaneho chlapa🙂...ja som momentalne hnedovlaska ale v albume buduci rodiacia nas uvidis🙂.....a u vas je kde problemm?...teda ak sa smiem spytat

matka112
12. máj 2012

@wejbynka super,ja som mala davno mimomatern.tehotenstvo..zobrali mi pravy vajičkovod...vajička obe mam...a troška pomalšie spermie..inak že vraj všetko v poriadku...

wejbynka
12. máj 2012

@matka112 ahaaaa tak skoro tak ako my nam nerastli folikuli tak ako mali a spermosky mame slabee nevedia sa prevrtat tak kde majuuu🙂

matka112
12. máj 2012

@wejbynka že vraj viac tehotnych maju po KET,tak budeme patriť k nim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,dala si si aj lepidielko... 🙂

wejbynka
12. máj 2012

@matka112 hej hej to vravel aj mne pinto aj sestricky ze maju viac tehu vysledkov ako pri ET🙂....zaujimave je ze vsetky sme objednane na 11.30 tak som zvedava ze ako to bude🙂..ci budeme vsetky na sale spolu🙂))

matka112
12. máj 2012

@wejbynka asi ano 🙂 ,už sa nemôžem dočkať... 🙂 🙂 🙂

wejbynka
12. máj 2012

@matka112 aj jaaaa a potom pekne sa tu o dva tyzdn stretneme a budeme si navzajom gratulovat🙂)))....ja sem po kete nepojdem , aby som sa zbytocne nestresovvala budem si uzivat prve tehu tyzdne🙂

matka112
12. máj 2012

@wejbynka ano maš pravdu,ani ja sem nekuknem...dohodneme sa 🙂 🙂 🙂 🙂 idem kukať telku,zajtra tu budem...pa 😅

barbadossa
13. máj 2012

@wejbynka neboooj vsetko bude dobre len vylezat vela tekutin pit a paraleniky 😉

barbadossa
13. máj 2012

@lienkalienocka a tabletky ti doky nedal? ja mam dufaston aby som mrchu dostala 😉 bo aj mne si pride kedy chce 😠

leontinka27
13. máj 2012

Ahoj Baby ja idem prvy krat na ivf mam doma uz aj inekcie. ale mam trosku gulas v tom. hned na druhy den si mam pichat gonal ok ale neviete mi povedat naco je merional a kedy sa berie.a podla vas je dobre si dat mrazacikov az bude z coho? aku to ma vyhodu?a nieje to skor iba marketing kedze to nieje cerstve?dakujem....

michelitta
13. máj 2012

@leotinka27 ahoj,rob to,co ti len doktor kaze..beries gonal prvych 5 dni,vyjde ti to tak ak mas davku 187,5, 6.den kontrola uz si rano nepichnes lebo nie je z coho,ale dones si na kontrolu merional a cetrotide,tam ti ho pichne sestricka,do zadku zmiesane 3 merionaly a 1 cetrotide..ak nemas ovsem inac na ordinovane,potom si to budes zase pichat sama alebo za pomoci sestricky radsej..mne to uz na 2x pichal priatel,este viac nas to zblizilo,preziva to so mnou chudak🙂ale hovorim to bol moj pripad,takze pocuvaj doktora,drzim palce!a aky mate problemik,ked idete na ivf?

michelitta
13. máj 2012

@leontinka27 ahoj,rob to,co ti len doktor kaze..beries gonal prvych 5 dni,vyjde ti to tak ak mas davku 187,5, 6.den kontrola uz si rano nepichnes lebo nie je z coho,ale dones si na kontrolu merional a cetrotide,tam ti ho pichne sestricka,do zadku zmiesane 3 merionaly a 1 cetrotide..ak nemas ovsem inac na ordinovane,potom si to budes zase pichat sama alebo za pomoci sestricky radsej..mne to uz na 2x pichal priatel,este viac nas to zblizilo,preziva to so mnou chudak🙂ale hovorim to bol moj pripad,takze pocuvaj doktora,drzim palce!a aky mate problemik,ked idete na ivf?
a co sa tyka Ket,je to tiez sposob ako otehotniet a s dobrou uspesnostou,ked to chces tak neriesis ci je to tah,aj ked to isto nie je🙂

wejbynka
13. máj 2012

@barbadossa pocuuuj myslis ze by sa mi mohol odlozit vklad kvoli tomu ze som choraaa?...lebo ja lezim v posteli skapata s horuckami:/

lienkalienocka
13. máj 2012

@barbadossa nie nedal, lebo vedel, ze tam maju tu dovolenku a ja to aj tak presvihnem 🙂 akoze mne zatial prisla vzdy, ale od 30-35 dni. asi by som sa aj tak zbytocne nepachvala hormonmi, ked to nie je az take "dolezite". a ty si aj riesila, ze ti prisla po 8 dnoch ci nie? 🙂
@leontinka27 ahoj, ja som mala 4dni 225 gonalu, potom som isla na sono, kde som ich mala vela-PCO, potom som chodila k nim na merionaly asi 4dni a cetrotide som dostala s tymi dvomi merionalmi a potom den na to som isla na pohotovost si dat pichnut diphereline. nasledoval den volna a potom odber. teraz cakam na KET. drzim palce. mne dal aj papier, kde to bolo vsetko napisane 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre