• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

22. augusta 2017 
@ada83 dobre, tak takto o rok na dalsom stretku Iscare-ciatok co byva vzdy na Den matiek (2.majova nedela) :slight_smile:
10. máj 2015 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83no dufam ze coskoro... Dnes som 24DC... za 2 dni by mala dojst ms a od 1DC uz mam ten estrimax... tak dufam ze ms dojde ako ma, lebo zatial veru taky pocit nemam...ale to asi aj kvoli tomu estrimaxu co som brala prve 2 tyzdne...
10. máj 2015 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinazvo Matka, drzim palce ... tiez zaciname uvazovat o druhom drobcovi :slight_smile:
10. máj 2015 o 22:52  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (16. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lea231 jeeej, ahoj... A kedy? U nas bol toto uplne posledny pokus, v septembri a v januari sme neboli uspesni...
10. máj 2015 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chcela by som sa babulky popytat ako je to v iscare? Uvazujeme nad zmenou centra. Mozno uz len to nam pomoze ku stastiu. Mame za sebou 6x neuspesne KET.3x bolo negativne a 3x potrat.jeden v 9tt druhy hned na zaciatku a treti v 8tt. Mame este 4 zamrazene a chceme si preniest niekam. Dnes sme boliv heliose v martine ale neda sa nam previest embryjka lebo vo ferti nam merobili v den opu testy na infekcne choroby a HIV. Ze oni na tom baziruju a nedovolia prevoz ked to nebolo robene.ako nam to robili ale nie v ten den.moz dakujem za kazdu radu , nazor a vsetko okolo :wink: :wink: :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
11. máj 2015 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa mne sa zda ze v iscare ti prevezu embrijka ze im to nerobi problem viem ze niektora riesila prevoz z brna. Skus sa objednat na uvodnu konzultaciu a uvidis aky dojem budes mat s dr a s centra
11. máj 2015 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea231 ahoj mozno sa podari tiez prirodzene ako tento :slight_smile:
11. máj 2015 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinazvo ok stretneme sa tam na oslave dna matiek :slight_smile:
11. máj 2015 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 aha no to by bolo super. :wink: uvazujeme nad tym ja si stale myslim ze zmena by nam pomohla. Uz vyse dvoch rokov sme v jednom. Mozno aj iny styl alebo co.asi tam skusim zavolat. A ty si spokojna? Dakujem za odpoved moc :wink:
11. máj 2015 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa no nam sa podarilo po 4 rokoch a 7 vklad. Ja som tu spokojna je dobre ze chodis stale k svojej dr ale ked nerobi a mas ist na vklad alebo opu tak iny dr ale to nevadi. Aj ked som sa s internou aj endokrin rozpravala tak ze v iscare su najlepsi odbornici. Ked sa budes objednavat mozes si vybrat svojeho dr alebk nechas to na recepcnu ci chces chlapa alebo babu
11. máj 2015 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 aha supeeer. A odporucas koho? Ci je to jedno? Su tam vsetci asi oki co? Juj no asi tam zajtra zavolam :slight_smile:
11. máj 2015 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa zalezi na tebe ja chodim k reismulerovej je mlada a ukecana ale je tam doc valky mne moc nesedi nic nepovie ale je zese odbornik :slight_smile: chodila som aj ku grossovej potom isla na matersku aj s tou som bola spokojna teraz mi robila odber vajicok a valky vklad :slight_smile:
11. máj 2015 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnesna fotka ostavame v iscare. Vsetko vyzera v poriadku
11. máj 2015 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@ada83 aha dakujeeem si zlata. Zajtra zavolam a objednam sa na konzultaciu :wink: opytam sa uz v telefone na prenos embryi.:wink::grinning::grinning::grinning::grinning: a tebe moooc drzim palceky nech je vsetko okik. :wink: a kolky vklad ste mali?
11. máj 2015 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. máj 2015 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ada83 super, tesim sa! Inak tentokrat som aj ja mala kombinaciu OPU Dr. Grossova a vklad Doc. Valky :slight_smile:
11. máj 2015 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mistisa 4 ivf a 7 vklad je toto nase drobcatko
@martinazvo to bude asi dobra kombinacia dr ked ides v mojich slapajach :slight_smile:
12. máj 2015 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 fu no lekne. Ja mam 2 ivf a caka nas 7 vklad. No nic idem volat :wink:
12. máj 2015 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa daj potom vediet
12. máj 2015 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 juuuj sme objednany k dr valkymu na 22.5 o 11:00 :grinning: :grinning::grinning::grinning::grinning:mam Super pocit uzasna sestricka s ktorou som volala a na recepcii perfektna baba super sa dalo dohodnut. Mam uzasny pocit :wink:
12. máj 2015 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mistisa to bola recepcna ona nie je sestricka :slight_smile: no super tesim sa valky je odbornik ale viac sa ho musis pytat menej povie ale ak sa opytas na vsetko ti odpovie ber aj vsetky papiere co mas aby vedel :slight_smile:
12. máj 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo ako si dopadla
12. máj 2015 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 najskor som zo sestrickou volala ohladom prevozu embryi a ona ma prepojila na recepcnu :wink: vraj je to dobry odbornik :wink: ja sa popytam ja mam pohystane chacha :grinning: juj ale mam super pocit tesim sa vidim tam novu nadej :grinning:
12. máj 2015 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mistisa tak daju sa previest tak to je super no som zvedava ked pojdes 1 krat
12. máj 2015 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ahoj moja, HCG 663, čo je ešte o dosť viac ako som mala s Dankom a jeho dvojčiatkom (vtedy som mala 540), tak neviem neviem koľko ich tam mám, uvidíme o 2 týždne na UZV :slight_smile:
12. máj 2015 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ada83 aj ja som zvedava veru. A mojko? Ako tam robia vklad? Vo ferti je to tak ze rozmrazia a do 15 minut vkladaju. Tu kedy rozmrazuju? Tiez az ked prides na ket?
12. máj 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa etu volaju den pred vkladom medzi 12-15 embriologovia ze ako sa ti rozmrazily embrijka a ako sa delia. A povedia ti na kolku na vklad na dalsi den
12. máj 2015 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo gratulujem k peknemu cislu no ja som mala 1440 hcg pri dvoch tak asi jedno tam bude urcite
12. máj 2015 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 etu? :grinning: chacha takze den su embryjka vlatne rozmrazene a vyvijaju sa ano? Lebo hentam som dosla o 9:00 prisiel embryolog kolko rozmrazime povedala som ze dve.tak isiel rozmrazit a 9:15 bol vklad.
12. máj 2015 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 tak ja som tiez pri dvoch mala 540... je to strasne rozne tak som fakt zvedava
12. máj 2015 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok