ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

tinka881
14. apr 2019

@sestinkaco myslis,ze kolko stalo?Iscare ma cennik na nete.Je to individualne,zalezi kolko embryi budete mat,ci budu robit genetiku embryi/spermii,kolko sa zmrazi,ci bude ET alebo KET,ake lieky daju atd.Je toho vela.Nas to vyslo do 3000 eur pocas tych 2 rokov co sme tam chodili.

romanka923
14. apr 2019

@mayka ahoj.my sme tam boli na sg a hp.zatial fajn.teraz koncom aprila ideme na konzultaciu k dr.rybanskej ze co dalej .tak dam vediet pocity 😊

ivetakissova
17. apr 2019

@tinka881 ahoj 🙂 mám takú otázku, že ako ten Ket prebieha? 🙂 za odpoveď ďakujem ☺️😘

tinka881
17. apr 2019

@ivetakissova neviem co konkretne myslis.Prides tam,doktorka ta sonom pozrie zo spodu ultrazvukom a ked najde miesto najhrubsej sliznici,tak dojde embryolog a uz ti to tam pichnu.Pockas cca 20 minut a ides domov

tanusenka
30. apr 2019

@romanka923 my sme boli na druhom sedení robili nám odbery krvy za to sme nic neplatili, plati sa 30 euro za spermiogram zatial jedine za to sme platili...kedže sme mali zlé výsledky ideme zase teraz 14.mája

romanka923
30. apr 2019

@tanusenka ahoj.my uz sme boli na konzultacii dnes, zacinam letrozolom, mam pco a tym padom anovulacne cykly, muz je ok .

tanusenka
30. apr 2019

@romanka923 no my zatial nič, ja som pco tiež žiadna ovulacka, moj mal zlé výsledky ale bol po silnom prechladnuti tak možno že sa to na tom odrazilo tak ho skontrolujú znova. Romanka a ako to bude pokračovat co vlastne riesi letrozol? u nás sa to tak nejak natahuje tak nemam z toho nejak extra dobre pocity..

romanka923
30. apr 2019

@tanusenka neboj u nas sa to natahuje tiez,ked sme to zacali riesit.najprv spg, potom moj HP,potom sme mali nejaku bakteriu ktoru trebalo 3tyzdne liecit ,a az teraz sme boli na konzultacii.no tym ze mam pco , anovulacne cykly, letrozol by mal navodit ovulaciu, na 12dc mam prist opat do iscare, lekarka zisti ako reagujen na ten liek a budeme planovat styk alebo iui.ja pojdem do iui , samozrejme ze este budeme mat aj styk potom .Mne uz sa nechce cakat dalej, ked to nepojdeme idem aj do ivf.ale dufam teda ze vyjde 😊

romanka923
30. apr 2019

@tanusenka tak drzim prsty nech je kepsi spg ✊🏻

tanusenka
2. máj 2019

@romanka923 mne tak nejak doktorka naznačila asi pojdem rovno na IVF ak budeme mat ako tak lepsie vysledky ... ja Vam drzim palce nech Vam to vyjde 🙂 aj bez ivf...

romanka923
2. máj 2019

@tanusenka dakujem.drzim ✊🏻 Aj vam 🍀 😊

bamarama82
22. máj 2019

Kočky idem k vám po radu...chceli sme najprv IUI... V apríli stimulka Clostilom. /Hruzik/.. 3 folikuly 0 vajíčok. /Belusakova/ Doporučené IVF. Manžel teratozoospermia len 1%zdravych 39r. Ja 37r amh 0.26 fsh 13....V máji IVF stimulka meriofert 300 od 2.dc potom pridaný cetrotide.ovitrell a OPU... Len 2folikuly a dbojlumenovou ihlou sa podarilo 1 vajíčko zrelé. ICSI+predlz.kult.+MACS.na 4.den mi volali ze sa vývoj zastavil a dnes nemám chodiť na ET. Doporucenie skúsiť opäť o 3mes...co mi doporučujeme dat vyšetriť resp mam chuť sa rovno objednať do Brna. Som tak sklamaná....

vanda83
22. máj 2019

@bamarama82 ja chodím do Iscare. Mám za sebou 1x Ivf, a vyšiel nám až 3ti Ket.Teraz som po 2 Ivf žiaľ nic. Ale bola som aj na konzultáciu v Brne. Iný prístup tam je. Išla som nakoniec na 3ti Ket a ten vysiel. Ale boli sme rozhodnuti že keď nic ideme do Brna a nakoniec vyšlo. Teraz 2x sme išli skúsiť kedze jedno dieta uz mame a nic, ale mame zamrazene tak skúsime ešte. Išla by som na konzultaciu aspoň. na tvojom mieste My sme boli v Unice. Aj Reprofit je super. Držím palce!

natinka1988
23. máj 2019

Ahojte. Absolvovala niektorá z vás v Iscare Bratislava kyretaz? Mám sliznicu maternice v hroznom stave a dr povedala že treba spraviť kyretaz 😔 mám z toho strach... Ako to tam prebieha?

bamarama82
23. máj 2019

@vanda83 my nemáme nič zmrazené na ket. Nedošlo ani k 1.et

sestinka3
24. máj 2019

Baby ako dlho trva vstupné vyšetrenie so sprrmiogramom a odbermi?

fialka1318
6. jún 2019

Ahojte som tu nova ..chcela by som sa spytat ci mi neviete povedat o kolkej sa robia odbery vajicok v iscare ba..ci nemate niektora skusenost . Dakujem velmi pekne za odpovede 🙂

vanda83
6. jún 2019

@fialka1318 AHOJ, odber sa robí ráno väčšinou.

tanusenka
12. jún 2019

Ahojte, zajtra ma caka iui, nervoooozna som ... ale nedávam tomuto velku sancu, za injekciu ovitrele sme doplacali 23 eur a samotne iui stojí 150 eur.(keby nahodou niekto potreboval aktualne info) ja aktualne rozmyslam ze ked pojdeme ivf ( viem že prve tri preplaca poistovna) ako sa to riesi ? musim o preplacanie požiadat alebo si musime vsetko zaplatit a potom to poistovana preplaca? lebo ked som pozerala cenník tak ma troska dvihalo zo stolicky 😂😂😂😂😂

utte
12. jún 2019

@tanusenka ziadost o IVF vypisuje lekar a aj posiela poistovni, po schvaleni poistovnou lekar naplanuje proces stimulacie (tzv. protokol), OPU, ET/KET. Doplaca sa na lieky a potom urcite ukony (predlzena kultivacia, ICSI metoda, mrazenie atd.)

fialka1318
14. jún 2019

Dakujem velmi pekne uz som po odbere 🙂 citim sa vycerpana ale som pn a ostanem aj po vklade 🙂 mam fyzicky narocnu pracu a nechcem aby o tom vedeli v robote ze chodim na umele aby sa nevypytovali a ani ma nelutovali lebo to nechcem ☹ a vam sa ako dari?

fialka1318
14. jún 2019

@tanusenka ahoj tak ja som platila za lieky doteraz 250€ a dala som si isci 420€ ,predlzena kultivacia 200€ ,macs(separacia spermii) 280€ -kvoli zlemu spermiogramu, zmrazenie a uchovavanie embryi 280€ a za kazdu dalsiu slamku na mrazenie 40€ sa doplaca....cize dost ale co uz ked chceme babenko 🙂 stoji to zato uz som v druhom ivf tak hadam sa podari 🙂

sestinka3
14. jún 2019

@fialka1318 prvé nevyšlo?koľko ste dávali jedno embryko?

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanusenka
14. jún 2019

@fialka1318 z tohto nic nepreplaca poistovna? je to celkom zaujimava suma ked som to zratala...

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanusenka
14. jún 2019

@fialka1318 ja som druhy den po iui, 27. Uvidime ci nam to vyslo alebo nie... ale sama lekárska povedala ze tomu velku sancu nedáva pretoze ani spermiogram ani moje cykly nemam ukážkové, takze asi nas caka tiez ivf, ja teda dost si ma zaskočila s tymi sumami nejak som ratala ze väčšinu teda plati poisťovňa a teda ze za lieky dam okolo 300 eur a tam to konci v doplacani... ale tak co nespravíme pre vytúžene dieta aj ked ja uz jedno mam a podarilo sa prirodzenou cestou 🙂

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fialka1318
16. jún 2019

@tanusenka hm tak ja ti hlavne drzim palce nech to vyjde 🙂 aby ste nemuseli na umele ist 🙂 a dufamze toho 27meho napises ze malinke sa usadilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre