ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

tanusenka
4. nov 2021

@dadula_15 ano lekara si mozes vybrat 😉

lucpro1
14. nov 2021

@dadula_15 ono taketo veci si nemusis vobec vopred zistovat, alebo nejako sa stresovat tym, ze vlastne co ta bude cakat, ono sa to vsetko postupne dozvies, viem to podla seba ze tiez som bola vystresovana ze ako co bude prebiehat, ci bude OK psychicky a tak podobne, ale doktori ti vsetko vysvetlia, povedia co treba urobit, aky je problem, co bude nasledovat aka liecba a aj realne ake su moznosti 🙂

dadula_15
8. dec 2021

@lucpro1 ďakujem si ma týmto tak trošku upokojila, že nemusím mať o všetkom prehľad a všetko pod kontrolou. Lebo teda rada to tak mávam 😀 😀 Tak dohodli sme sa, že teda sa na Iscare obrátime s mužom, tak som už vypísala ten ich formulár, čo som na nete našla a teda uvidím, čo ako bude ďalej 🙂

lucpro1
12. dec 2021

@dadula_15 no viem, ze niekedy zbytocne panikarime, lebo tiez som taka. A muz ten si z toho nejaku tazku hlavu nerobil, az kym nezacal pochybovat, ci nemoze byt problem v nom. No oni spatne ti budu telefonovat aby ste sa dohodli blizsie na stretnuti, kedy by ste tam mohli dojst.

pauli_s
4. máj 2022

Ahojte, chcem sa spýtať, tie čo chodíte do ISCARE, ako je to s platením? Pozerám na stránke cenník a je tam cena aj za folikulometrie, aj za hyfosy, aj za vstupné vyšetrenia a krv... Ja som toto všetko absolvovala okrem hyfosy, na to idem 12.5. ale nikto mi zatiaľ o žiadnom platení nič nepovedal. Iba frajer platil za spermiogram, nič viac. Ja idem na hyfosy v celkovej narkóze, lebo mi idú robiť aj hysteroskopiu... písala som si s jednou babou, čo jej robili hyfosy ambulantne ale nič neplatila...

Je to tak, že oni vystavia faktúru potom naraz alebo ako to je?

zuzzi18
4. máj 2022

@pauli_s záleží aj na tom či máš indikáciu na tie vyšetrenia. Nie je pravidlo že za všetko musíš platiť. Povedali by ti, keby bolo treba platiť. Niekto napr môže ísť na hyfosy na vlastnú žiadosť a vtedy platí.

pauli_s
4. máj 2022

@zuzzi18 Ďakujem za odpoveď. 🙂

lalilla
13. feb 2023

Baby prosim poslali vas z iscare aj na laparku? Ak ano kde a kto vas operoval. Diky

vivienn7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre