ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

flock
9. apr 2009

jarka - neboj, teraz sa to urcite podari a pekne sa ta babulky budu drzat!!!! uz sme zistili na sebe, ze pozitivne myslenie velmi pomaha, tak sa toho tiez drz, sme s tebou!!!

jaja1118
9. apr 2009

flock 🙂
jarka-ked ti tu teraz budeme vsetky hromadne drzat palce,tak to teraz musiiiii byt ok 🙂

jarka_lv
9. apr 2009

baby strasne ste ZLATE a dakujem Vam 🙂 urcite Vas budem nasledovat v tom pozitivnom mysleni

mib
9. apr 2009

jarka, musi to byt fajn. ved ako by to bolo, keby to tak nebolo. 🙂 ja si tento krat idem zarucene po drobca. v sobotu sa nakazim tehu virusom a hned potom ficim na pozitivnom mysleni. 😉

flock
9. apr 2009

dnes sa s vami lucim, presuvam sa do spalne. zajtra som tu ako na koni 🙂 🙂 🙂

mib
9. apr 2009

Dobru noc a krasne sny flock. 🙂

Jaji, tebe nech aspon rychlo ubehne zajtra den v praci. 😉

Jarka, drzime palceky. 🙂

jarka_lv
9. apr 2009

no babulky ja sa pre dnesok s Vami lucim idem ja hajat rano vstavam este posledny den do prace 😠 a potom konecne 3dni volna 😵 ...zajtra sa Vam prihlasim so spravickami tak papa.

jarka_lv
9. apr 2009

mib v sobotu mas ET??????

scarlette
9. apr 2009

mib v pohodke, ja budem doma, max skocime na nakup a nic viac 🙂
jarka isto to bude ok, vsak pri tych vsetkych pozitivach co sa tu teraz diali by v tom bol cert keby nie 😵

jaja1118
9. apr 2009

mib -zajra mam pohodicku.
tak aj ja mam ist do hajan?sa mi moc nechce
asi by som mala- vstavam 5:20
aj ja som dnes slamena vdova-muzik isiel von s kamosmi-nabrat guraz na sibacku 🙂

saxo
11. apr 2009

caute pipinky,
scarletka - mas mudry postoj k tomu cestovaniu, opatrnosti nikdy nie je dost. no a tie pohyby, to tak od toho 16tt zacnes citit take škŕkanie, ja som hlavne vtedy ked som sa najedla, tak škvrkotali pod obidvomi rebrovymi oblukmi 😀 no a bude to silnejsie a silnejsie a potom uz take kopkanie kde je mechur 😀 a to len tak najprv raz za den, potom castejsie...
no a ja som na tom tak, ze idem o necele 2 tyzdne na konzultaciu do Heliosu. uvidim co a ako tam a mozno tam uz ostanem. lebo sa mi nepaci ten pristup v isc., ze bez ziadnych ale absolutne ziadnych vysetreniach mi dr. napisal do papierov v isc. ze pacientka poziadala o soft cyklus a mam si pichat v dany den. a tak.
sak ja potom napisem ako som pochodila, ale uz v telefone boli na mna brutal prijemne sestricky 😵
ostatne pipinky, drzte sa mi vsetky a tehulky drzte nohy spolu 😵 😵 😵

scarlette
12. apr 2009

saxo budem drzat palce aby si bola spokojna 😉

zuzi1211
12. apr 2009

Ahojte dievčatá. Skoro po týždňovej odmlke som zase tu a musím Vám s veľkou bolesťou oznámiť že z môjho mrňúska sa stal anielik. V stredu na utz zistili že nebije srdiečko. Včera ráno kontrola opäť nič. Žiaľ sme opäť len dvaja. Ihneď ma prijali a urobili kyret. Dnes som sa vrátila domov. Veľmi to bolí neviem ako ďalej no musíme skúsiť kráčať ďalej. Aj keď zatiaľ neviem ako. Dievčatá držím palce snáď to aspoň vám vyjde.

jarka_lv
12. apr 2009

cawte babenky...tak som opat tu..v sobotu som mala ET vlozili mi jedno embrijko 🙂 ....scarlett mam na teba jenu otazocku..od vcera ako mi ho vlozili ma neustale boli brucho ako na mrchu niekedy az tak ze musim lezat 😝 ty si to tak nemala nahodou????

jarka_lv
12. apr 2009

zuzi hrozne mi je luto co sa ti stalo viem o com hovoris ver mi ja som to zazila 2krat ale zivot ide dalej nic sa neda robit zial musime bojovat dalej drzkaj sa neboj ono to preboli a zase bude dobre

scarlette
12. apr 2009

Zuzi 😢 je mi strasne luto ako to dopadlo ale drzim palce do dalsieho boja...
jarka hej prvych par dni som sa tak citili aj ja, potom to ustupilo...

jaja1118
13. apr 2009

Ahojte kocky.

Zuzi-neviem si predstavit,co teraz prezivas,ani ti nejdem pisat,ze to preboli a ze sa mas pozbierat a ist dalej,lebo ma tato tvoja smutna sprava velmi zabolela a naozaj si neviem predstavit,co by ta teraz mohlo povzbudit a dodat ti sil.......
moc na teba myslim.....

sylvia21
13. apr 2009

Ahoj kocky, tak ako zvladate velkonocne sviatky?

Citam tu i smutne spravicky od Zuzicky. Mila Zuzicka, zivot je kruty a vie nam pripravit vela prekazok. Viem , co prezivas, mne sa to stalo tiez dva krat a druhy krat to bolo ovela bolestivejsie po psychickej stranke ako prvy krat. Je to velmi tazke obdobie. Nastastie mame okolo seba skvelych partnerov, za co som ja velmi vdacna. Dufam, ze i vy ste na toto vsetko dvaja.

Kocky tehulienky a cakatelky na tehulkovanie - uzivate si slniecko? lebo ja sa z neho velmi tesim 😉

Ahoj Szilvinka, Jajka, Scarletka, Misik, Jarka, Andy, Adinam,.......a vsetky babulky 😵

jarka_lv
13. apr 2009

ahoj Sylvia...tak sviatky mame uspesne za sobou...tento rok som si to uzila aj ja popri dcere ktora chuda skoncila vo vani 😠 ...teraz k veceru sa mi neprijemne naplnilo brucho akoby chcel zautocit OHSS mam ho ako balon 😝 nalievam sa vodou ako mozem dufam ze to prejde....

sylvia21
13. apr 2009

jari, tak velka noc je u teba pod heslom voda na mne i voda vo mne 😉 len aby sa to nezhorsilo, nic prijemne, tiez som si tym presla. Takze hlavne vela vody, aj po Velkej noci 😉 Drz sa.

jarka_lv
13. apr 2009

sylvi ty si mala OHSS pred ETom alebo po???aj ti tahali vodu s bruska???

sylvia21
13. apr 2009

Ahoj Jarka, mala som po OPU, ale nastastie len slaby, nemuseli ma hospitalizovat. Postupne presiel, ale nebolo to nic prijemne.

zuzi1211
13. apr 2009

Ahoj Sylvia, Jaja, Scarlette ďakujem za podporu. Jedno šťastie mám, že môj manžel je pri mne, že nie som na to sama. Aj v sobotu bol celý deň so mnou v nemocnici. Neviem ako by som to zvládla keby bol iný. Sylvia bolí ma to a veľmi a ani si nechcem a nedokážem predstaviť aké ťažké to musí byť prežiť to viackrát. Mne sa zrútil celý svet. Mám pocit že som padla na kolená a už z nich nedokážem vstať.

sylvia21
14. apr 2009

Zuzi neboj, bude lepsie. Nasa pamat ma tie vyhody, ze si casom viac pamata na tie krasne zazitky a tie smutne uklada len do malickych skriniek, ktore sa casom otvaraju menej a menej.

misik1
14. apr 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂
dlho som nebola, nebolo co pisat a k tomu sviatky....
moja ziadost podana, tak cakam na odpoved....
krasne slnecne a teple dni vsetkym a tie smutnejsie, nech maju opat coskoro usmev na tvari 😉

sylvia21
14. apr 2009

Ahoj Misik, tak idete do boja s IVF?

mib
14. apr 2009

Ahojte babulky 😉

Zuzinka, v prvom rade chcem pozdravit teba. Potrebujes teraz vela vela sil a pozitivnej energie, aby to prebolelo co najskor. Psychicka bolest je ovela horsia ako fyzicka. Ked mas pri sebe cloveka ktory ta miluje a chrani, lahsie sa vyrovnavas s bolestou. ... uvidis, ze znovu vyjde slniecko a bude dovod usmievat sa, verim tomu.

mib
14. apr 2009

Ja som dnes bola na kontrole v care. Vsetko je v poriadku, takze od dnes zacinam stimulku.

Jarka, takze uz si strazis svoje embrijko ... preco iba jedno? Ostatne nepresli cez PiDG? Ja cakam transfer niekedy koncom buduceho tyzdna. ... ak bude vsetko v poriadku. 😉

Flock, jaja, scarlette, ako sa vam dari? Dufam ze u vas je vsetko v poriadku. 🙂

Sylvi ... ako sa mas ty? Ako si si uzila krasny slnecny vikend?

Pozdravujem vsetky ostatne babulky ... saxo, misik, szilvi. 😎

scarlette
14. apr 2009

ahojte,
misik dufam ze ziadost rychlo schvalia nech nemusite moc cakat 😉
mib super ze si zacala stimulku aj ked mrska si davala zjavne nacas 😉

ja sa mam fajn, rastieme a neviem sa dockat kontroly na buducu stredu... som zvedava ako sa drobci drzia 🙂

sylvia21
14. apr 2009

Ahojte kocky - pocasie sme si ozaj uzili 😉

Scarlettka - to je uzasne ako Ti to vsetko super vychadza, uz pomalicky koncis prvy trimester a zase si troska vydychnes 😉

Mib - pfuj pfuj - nech sa vydari co najlepsie.

Misik - este mas dnes dovolenku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre