ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
1. jún 2010

kaciatko ano pokial nevyberies lieky nerata sa to ako pokus 🙂

nemko
1. jún 2010

ja pojdem na prieskum k Hruzikovi a uvidim, len to preskumam, ak bude nezaujem a uvidim, ze to berie ako na beziacom pase pri odchode z ambulancie beriem ziadost a hotovo, vybavene ! 😀

kaciatko81
1. jún 2010

nemko, skus, som velmi zvedava 😉 nerozmyslali ste niekto priamo nad valkym?
inak, si pozrite ordinacne hodiny v iscare...

nemko
1. jún 2010

uz som pozerala, myslim si, ze to tam bude fungovat ako v gyn five kto tam bude k tomu nas daju 😒 no baby neviem, neviem...

sakura
1. jún 2010

nemko
no ja neviem. Ja som sa s ňou stretla najskôr mimo centra a tam sme sa porozprávali že aký mám problém a tak. POtom sme sa dohdli na termíne v Iscare.. Z laparky to bolo jasné že mi pomôže len IVF. Tak ked som tam prišla tak si všetko poprefocovala, vzali nám krv,vypísali žiadosť a objednali sme sa na genetiku a mali sme sa hlásiť keď mi budú volať z poisťovne... Keď sme prišli na genetiku tak ma ešte pozrela - lebo mi meškala mrcha a hneď sa zhrozila - že tam mám zhluzený folikul a že nehrozí aby som hneď stimulovala. Že to pekne najskôr prelieči antikoncepciou - aby sa mi ukludnili vaječníky. Vypísala mi pak recepty na injekcie. Ináč stalo sa mi to že som si ich išla vybrať až po 2 týždňoch lebo som chytila angínu a nikam som nechodila a odmietli mi ich dať. Že už mám starý recept. Mám si ísť dať predpísať nový. No pekne 🙄 Ale máš pravdu, pôsobí tak "studeno" Predpokladám že teraz sa už budeme rozprávať viac že čo a ako. Už teraz keď už sa bude konečne niečo diať 😀

barchee
1. jún 2010

to je mi jasné, že je pre vás ten "váš" lekár najlepší 🙂 ja by som ale asi v takomto prípade ostala v Iscare, len by som vymenila dr...čo ja viem, neviem... 😅

nemko
1. jún 2010

barchee aky je Valky? je komunikativny, vysvetli vsetko a nevadi mu ked sa pytas?

bibi24
1. jún 2010

Ja chodim k Valkymu tiez a som s nim maximalne spokojna. Robil mi aj laparoskopiu, hysteroskopiu a mam pocit, ze sa o mna naozaj stara. Ano, je zaneprazdneny, ale ked som tam, vzdy sa mi venuje. Ked sa potrebujem opytat, opytam sa a vzdy mi odpovie. Jeho mozem odporucat. Ale samozrejme, to co vyhovuje mne, nemusi aj vam.

bobi3
1. jún 2010

babulky, prepáčte, že vám tu skáčem, ja som chodila k Maršíkovi (resp. začala som k nemu chodiť), bola som dohodnutá na IUI ďalší cyklus... volala som do centra, tak ma preobjednali k Valkymu... verím, že to bude ok 😒

simi54
1. jún 2010

ahojte dievčatá čítala som, že sa bojíte že doktorka Ďurechová a Maršík už nerobia v ISCARE ale nemáte sa čoho báť lebo určite IVF-ko budú robiť. Najlepšie bude keď sa na nich nakontaktujete osobne a oni vám dajú vedieť kedy a kde. Doktora Maršíka najdete každú stredu v nemocnici na Antolskej v BA a doktorku Ďurechovú v Pro Care na Daxnerovom námestí v Ba. I Dúfam, že som vám aspoň takto pomohla pa a držte sa a hlavy hore

barchee
1. jún 2010

nemko, každého lekára sa musíš pýtať 😉 ja som s Válkym spokoná, všetko mi vždy vysveltil, pokecal, popýtal sa... 🙂 ale samozrejme sa treba pýtať, on ti predsa nevie sám od seba povedať veci, na ktoré sa neopýtaš 😉 také základné povie aj sám, ale ostatok boli moje otázky 🙂

nemko
1. jún 2010

no su lekari, co su nerdi ked sa pacientka pyta a jeden taky sedi v jednom CAR v BA,by si bola prekvapena barchee

barchee
1. jún 2010

ja viem, bohužiaľ je to tak, aj ja mám takú skúsenosť z FC 🙄 Ale Války je v pohode 😉

nemko
1. jún 2010

no ved uvidime kde nakoniec skoncim a ako to dopadne 🙂

bobi3
1. jún 2010

barchee, to čo nosíš pod srdiečkom, je aj zásluhou Valkyho? lebo asi k nemu budem teda chodiť aj ja....

bibi24
1. jún 2010

Ak mozem odpovedaz za Barch, tak ano, je to zasluhou Valkyho 😉

Ozaj baby a viete uz nieco blizsie o ich odchode z Iscare?

kaciatko81
1. jún 2010

no kocky, uz si len drzat palce, aby sme sa dopracovali k tym vonavym batozkom... ja zatial pockam, uvidim ako sa to utrasie, co mi povie marsik, ale verim, ze to nakoniec bude dobre 😵

bobi3
1. jún 2010

kači, to si píš, že bude!!! 😉 už si zabudla, že budeme spolu kočíkovať? 😀

barchee
1. jún 2010

bobi, hej, ako písala bibi, stimulku, opu aj et som absolvovala u Válkyho 😉 spokojnosť 🙂 vo štvrtok idem na utz 😎 už nech ich vidím brbmolce/lec moje/môj 😀

bobi3
1. jún 2010

barch, tak to ju super, moc moc blahoželám... a to budú dvojičky? 🙂 takže Valkyho asi odporúčaš, že?
opatruj sa 😉

kaciatko81
1. jún 2010

bobi, nezabudla... len sa mi to trosku skomplikovalo 😅
barchee, tak drzim palce na sono 🙂 nech sa krasne ukaze/u

nemko
1. jún 2010

kocky ja som sa asi uz rozhodla, ak by som mala zostat v Iscare tak pojdem k Dr.Hruzikovi, ale predtym skusim zistit kedy zacne Dr.Durechova v nejakom CAR robit IVF

barchee
1. jún 2010

ďakujem baby, neviem či sú to dvojičky, vkladali mi 2 embryjká, a doteraz som ani nekrvácala ani nešpinila, takže asi sú tam obe...neviem, uvidíme vo štvrtok 😉

nemko
1. jún 2010

barchee drzim Ti mooooc palce 🙂

valentina27
1. jún 2010

ahojte baby...na tomto blogu som nová,ale tak ako vy navštevujem aj ja rovnaké centrum.som pacientkou dr.ďurechovej a ňou aj ostanem..dnes som sa dozvedela,že bola prepustená z CARU.som zhrozená z toho,čo sa udialo a je mi to nesmierne ľúto.moju doktorku poznám už roky (chodila som k nej predtým do pro sanusu) a nikdy sa mi nestalo,že by bola neochotná,nemala čas,alebo by mi nevysvetlila všetko na čo som sa spýtala.naozaj neviem dôvod prečo bola prepustená,ale zajtra jej zavolám.aspoň patrím medzi tie šťastnejšie a mám na ňu mobil.číslo.verím,že so svojimi schopnosťami si miesto nájde v nejakom inom CARE.pár krát som bola aj u dr.maršíka a tak isto mám len dobré skúsenosti.určite sa nestratia a dúfam,že to ani nedopustíme 😉 ak zistím,kam pôjdu robiť,dám vám vedieť a dúfam,že sa tam všetky stretneme 🙂 veď za dobrým doktorom sa oplatí cestovať 🙂

derylka
1. jún 2010

ahojte baby... ked tu riešite ktorému doktorovi prestúpiť... ja chodím k dr. Hrúzikovi... a môžem ho len a len odporučiť... všetko vždy vysvetlí, ukáže, dokonca už som zopár krát vyšla z ambulancie s obrázkami čo mi pokreslil 🙂 .. kedykoľvek som sa čokoľvek opýtala bol, a je ochotný odpovedať a nie iba áno/nie.... dokonca aj hocikedy medzitým - ako sme objednaný u neho v care tak ked niečo potrebujem že mu zavolám, tiež ochotne odpovie a pomôže.. takže ja by som ho určite nemenila... je proste pre mna "number ONE" 😀 ... čo sa týka dr. Válkyho.. bola som u neho jedenkrát na UTZ počas stimulky, no spokojná som s ním nebola. nič som sa dokopy od neho nedozvedela kebyže sa neopýtam a neprečítam na papieri čo napísal tak asi ani neviem čo a ako... ale samozrejme to je každého osobný názor... nehovorím že je zlý.. ale som zvyknutá na iné ...
.. takže baby ktoré riešite dilemu ktorému lekárovi ísť... určite neurobíte chybu, či pojdete k tomu alebo k tomu lekárovi... ved všetci sú tam odborníci ... takže držím palce...

zomata
1. jún 2010

ahojte..no nepotesili ste ani mna 😨 my sme boli u marsika a na jesen planujem opat (mame 11 zmrzliniek), takze iscare urcite len zial iny doktor

marrad
1. jún 2010

dievcata mna Marsik "opustil" rozstimulovanu, tak sdom dnes bola u Valkyho.... myslim ze je v pohode 😉
takze dokonci to Valky.......
Dnes som tam zazrela novu lekarku a docent spomenul meno ako Harbulakova /alebo take nejake / tak celkom mlada kocka lekarka, bola pri mne ked ma valky vysetroval.....takze asi to bude nahrada...

bibi24
2. jún 2010

@marrad, ano tu poznam, obcas byvala aj pri mojich vysetreniach. Je velmi mila a prijemna, symposka 🙂

marrad
2. jún 2010

hej posobila sympaticky
a nema nieco spolocne s Harbulakom z GF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre